Leyland Sherpa 250
#41

lastes selle värviteema korra kõrvalejätta, mul neiul miskit ideed ja kui paari nädalipärast värvimiseni jõuab siis pajatab.
Mehed, aidake Kütusepaagiga!



Vasta
#42

ÕUMAIGAAD

Talveralli isu on ikka nii suur sul.
Ei tegelt ütlen vaid kiitused et sa oled niipalju jõudnud selle allesjäänud aja jooksul. Ega see lihtne pole. Lappisime siin seda priidu eks autot ja aega läheb lennates.

Ma teen sulle kohapeal sampuse v'lja kui sa kohale j]uad.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#43

(13-01-2013, 18:42 PM)Jossu Kirjutas:  lastes selle värviteema korra kõrvalejätta, mul neiul miskit ideed ja kui paari nädalipärast värvimiseni jõuab siis pajatab.
Mehed, aidake Kütusepaagiga!

Kas see peab olema originaal?
Enam-vähem kantis plastpaake peaks ju romulad täis olema... Kui viitsid järgi tulla, võin annetada haige inimese (sest ükski terve inimene ei hakka taastama oma koleduses suisa ilusat leilandiToungue) nähtude leevendamiseks Škoda Felicia oma (ilmselt 42 l, plastik, enam-vähem kantis, sissevalamise toru käib külge lõdvikuga).

Tõsi, kui originaalpaak näikse paiknevat serviti, siis enamus istmealuseid paake istub lapiti...

Palju seal kõhu all tegelikult ruumi on?
Vasta
#44

Krt fotoapastraat mul sealt kõhualt täis ulatuses pilti ei suutnud teha, liiga ligidal aga...
laiem ta 830mm olla ei saa väga, kui siis väga minimaalselt. Ta raami vahel ja raami küljes kohe vedrulehe kinnitused. Paksem võib olla ning pikem auto pikisuuna suhtes. Kas sul selle skooda paagist pilti pole, mul üks uus felicia aastast 97 esivanemate garaazis, peaks tollelt kaema kas on sarnane...

eile õhta sai pusitud küljeukse alaservaga, millest miskit alles polnud..

[Pilt: 21900483f7c0a1_l.jpg]

[Pilt: 21900491dad488_l.jpg]



Vasta
#45

Tööd käivad ja asi sujub isegi enamvähem plaanipäraselt
Eile hilisõhtul sai auto krundialla, kerel keevitustööd ja pahteldus tehtud. Miskit suuri lainetusi välja ei ajanud, kuna see on täiesti mõtetu antud kaubaauto puhul. Üks tagumine uks vaja veel veidi lappida, siis saab need ka tehtud... Tagakoopad ja paagi ning sillaalune koht sai puhastatud, epo krunt selga, kivikaitse ja must värv veel takka...
[Pilt: 21916513a8038a_l.jpg]
[Pilt: 219165119a6928_l.jpg]

Kivikaitse
[Pilt: 21916517f85d71_l.jpg]
[Pilt: 21920275f581cd_l.jpg]
[Pilt: 21920277cd00f4_l.jpg]



Vasta
#46

Ja nüüd hästi tume kirsipunane värv selga! Küljele silt "Vaarikad" ja moos Big Grin
K
[quote='Jossu' pid='300643' dateline='1358765288']
Tööd käivad ja asi sujub isegi enamvähem plaanipäraselt
Vasta
#47

tumepunane es tule
väike eputis siin, ülejäänd värv tuleb omme...
[Pilt: 219306377ebb47_l.jpg]
[Pilt: 219306330cc9da_l.jpg]
[Pilt: 21930631065e8e_l.jpg]
[Pilt: 219306350322ca_l.jpg]

Reede õhtuks tuleb ära värvida pill, siis lähen neljaks päevaks eemale ja saab asi kuivada rahus. Palju tööd ja pahteldust oli tagaustega, lõpuks sai siiber ja jäi nagu jäi. Ei viitsind pahtlipeale üleni ehitada neid, kui korraliku kolakaga kinni käivad.

kütusepaaki otsin ikka Seltsimehed!



Vasta
#48

Meeldivalt pervoroheline värv.... Big Grin
Pole paha algus.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#49

eks see üks paraskolepervobuss olegi Big Grin



Vasta
#50

Aibljät, sa nahka teed nagu popp öelda! Big Grin

Väga lahe värv, ootame lõpptulemust.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#51

http://www.autopartstrader.co.uk/carpart...sherpa-van Kui varuosi vaja,siis vaata lingile,siin palju varuosi.
Vasta
#52

tänud hea lingi eest...
tänase pika päeva tulemus...

[Pilt: 21932893f0da81_l.jpg]

[Pilt: 2193289591a6d0_l.jpg]

Kuradi kollane värv, õudne. Kohati läks 3-4 kihti, et korralikult kataks. Silmeesine siiamaani kollane, kaugelt vaadates saad aru, et laiguline, värvima lähed siis helendab kõik Big Grin
Kattematerjal eemaldatud...
[Pilt: 21932897d170fe_l.jpg]

[Pilt: 219328990bbfee_l.jpg]

[Pilt: 2193290146576a_l.jpg]



Vasta
#53

Ilmselt on asi ainult minus, aga see värv muudab kogu eelnenud töö, hmm, kasutuks.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#54

njaa, aga vaata, minul puhas auto, ei haise ja ei pea varjama seda. Mägramaja tulebki teha hall, meie ilmastikus ilmselt keeratakse ette sellele, kuna pole teda näha lihtsalt Big Grin

NB! Värvi ei valind mina, naise pärusmaa...



Vasta
#55

Ja mis värvi katus tuleb? Kollase värvi eripära ongi kehva katvus. Oleks pidanud alusvärvina kasutama valget. Siis ka see eemalt vaadates laigulisus puuduks.
Vasta
#56

ega ta nüüd enam nii laiguline pole, katus tuleb ka roheline, oma garages ei mahu seda värvima vaid, kellegile õlapeale minema...



Vasta
#57

Korralik roppus ikka Big Grin
Vasta
#58

No nüüd on juba kaugelt näha,kes selle bussiga ringi sõidab...Big Grin[/u]
Vasta
#59

Ja keski ei pane pihta kah.Paistab liiga välja!!Vahva asjake! Jõudu!!!
Vasta
#60

(24-01-2013, 22:41 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Ilmselt on asi ainult minus, aga see värv muudab kogu eelnenud töö, hmm, kasutuks.

Mis mõttes? Väga hea ju, et kodanik julgeb üldisest hallist massist erineda!

Kontrast kollase ja rohelise (on see ikka roheline, nagu minu kuvar väidab?) vahel jääb lahjaks... Roheline oleks võinud olla agressiivsem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne