Leyland Sherpa 250
#61

Hea, et rohelise asemel sinist ei kasutanud muidu oleks päris miilitsa auto välja tulnud.
Vasta
#62

Pilt veidi petab, see roheline meenutab veidi neooni ja minumeelest toonid sobivad omavahel kenasti.



Vasta
#63

Oi kuidas mulle meeldivad sellised värvilahendused!!!
Minu kunagised oma värvitud või valitud värviga autod: põrsaroosa kolhv, pedelilla põrnikas (mis küll muutus lõpuks kirsipunaseks), Sadolini kollane sinise triibuga - Volvo245, rohe-lilla pärlmutter Valiant. No ja egas "goluboi" opljaad oranži ja kerge vikerkaarevärvilususega ka just normaalne pole Big Grin
Tegelikult olen veel kollaseid autosid teinud ja seda põhjusel, et Sadolini kollane pinnavärv oli konkurentsitult kõige odavam! Seda kannatas sama raha eest poole rohkem osta ja korralik paks kiht peale lasta. Ning kollane paistab kaugele - nii teaduslikult kui praktikapõhiselt tuvastatud kõige ohutum värv liikluses. Sestap olid ka Ikarussid kollased!

PS: minu arust on "Mägramaja" lõpptulem jama - seegi auto vajanuks täiesti mõtetu ühtlase halli asemel kaugele paistvat edevat värvi, mis rõhutaks sedasorti imekauniste matsakate vanaprouade kustumatuid kehavorme. Kõiksugu kardinad, markiisid jms on pigem sama, mis botox ja silikoon pr.Pork-sealiha näos. Aga miks mitte teha vanaproua Cher: ilma meigita on küll kergelt c-kategooria zombifilmi tase aga üldjoontes kogu selle suure lõikumise peale ja "üles lööduna" laval ikka veel "vinge mutt" ja kui ei tea, viskab jõnksu sisse...
Vasta
#64

Ei saa ka mitte vaiki olla ja tunnustust avaldamata jätta, väga vinge!

Ford Granada
Vasta
#65

Silmapaistvust oleks edukalt saanud inglise poolitsavärvides. A nuh, see vaid minu arvamus. Tunnistan ausalt, et olen täpselt see loll, kes ostab klassikalise bootcut lõikega viietaskulisi teksasid ja 70 aastat muutumatu lõikega nahkpintsakuid-mantleid-jakke. Kingad ka vanaaegse tegumoega puha. Sestap ka Mägramaja enesestmõistetavalt prantsusehall. Niisamuti, kui saab prantsusehall olema 203 Smile

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#66

Ideaalne vårv sellele vale poolse rooliga inglasele ning sobib nagu rusikas silma auku. Briti politsei kirjade jaoks peaks see buss olema RHD varjandis.
Minu jaoks sarnaneks see elades inglismaal ja teha valepoolse rooliga BMW-st, polizei kirjadega isend.
Aga see on puhtalt minu arvamus.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#67

Kena töö. Ise ei viitsi küll kuidagi praeguste temperatuuride juures garaazis nokkida, seega edu.

Aga kuna keevitus käes püsib nagu näha, siis soovitan paak ise teha. Oma kogemusest võin rääkida, et tegin Ford Sierrale 2mm plekist paagi originaalkohale. Mul oli veel seda painutamist ja lõikamist kah omajagu, sina saaks ju lihtsa neljakandilise karbiga hakkama. Toru külge ja asi olemas... Lisaks veel ka suht igavene...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#68

(24-01-2013, 22:41 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Ilmselt on asi ainult minus, aga see värv muudab kogu eelnenud töö, hmm, kasutuks.

(25-01-2013, 13:18 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Silmapaistvust oleks edukalt saanud inglise poolitsavärvides. A nuh, see vaid minu arvamus. Tunnistan ausalt, et olen täpselt see loll, kes ostab klassikalise bootcut lõikega viietaskulisi teksasid ja 70 aastat muutumatu lõikega nahkpintsakuid-mantleid-jakke. Kingad ka vanaaegse tegumoega puha. Sestap ka Mägramaja enesestmõistetavalt prantsusehall. Niisamuti, kui saab prantsusehall olema 203 Smile

Minu masti mees! Cool Jagan arvamust!
Vasta
#69

Pidurid on nüüd uutest juppidest koos,selgus aga murelaps, nimelt juhipoolne tagumine pidurisilindril õhutusnipli aval keere puudub, ei teagi kiiret lahendust. Kas teha mõlemad tagarattad pimedaks, või ainult juhipoolne. Või üritada kuidagi ava täis keevitada ja õhutada toru kaudu, paar korda on mul see õnnestunud. Uued silindrid väga palju ei maksa, aga asuvad nad ebays ja tellida nad tuleb nagunii, kuid kas ralliks kohale jõuavad, eitea. Miskit tuleb igaljuhul täna välja möelda, tahaks nööriotsas vedada teda, ehku teeb pill lõpuks mingit häält ka siis...



Vasta
#70

Mida iganes piduriga teed, ära sellest avalikult kirjuta. Mitet ainult meie ei loe foorumit...Rolleyes

Kas õhutusnipli ava on lihtsalt keermeta, on see keere sealt lahkunud või on ava üleüldse puudu? Pilt kõnealuse silindri kinitusest oleks ka abiks.

Praegu on veel aega: anna silindri asendamiseks vajalikud mõõdud (ist pidurikilpi, kolvi diameeter) ja leiame koos sinna asenduse. Ma pole ainuke, kel erinevatest autodest jäänud uusi varuosi riiulisse...

Piduritorud lased uued teha vastavalt valitud tükkidele - see on väike kulu.

Kuigi pidurdamisel teevad peamise töö esipidurid, on libdal tagapidurite väiksest panusest suur abi.

Kas kütusepaagimure on lahendatud?
Vasta
#71

Piduritorud tegin kõik ise, pole mingi raske kunst, voolikud sai pikkuse järgi universaalsed Automaailmast.
Keere on lahkunud nipliavast. Silinder ise lollaka kinnitussüsteemiga, ei ole ta piduritaldriku küljes poltidega vaid ühe ainsa splindiga...
vot umbes täpselt selline...
http://www.ebay.com/itm/LPR-4219-REAR-WH...35c18e7f63

Paagi mure endiselt olemas, pole olnud mahti tegeleda aga ilmselt peab hakkama kiirustama.



Vasta
#72

(01-02-2013, 11:39 AM)Jossu Kirjutas:  Piduritorud tegin kõik ise, pole mingi raske kunst, voolikud sai pikkuse järgi universaalsed Automaailmast.
Keere on lahkunud nipliavast. Silinder ise lollaka kinnitussüsteemiga, ei ole ta piduritaldriku küljes poltidega vaid ühe ainsa splindiga...
vot umbes täpselt selline...
http://www.ebay.com/itm/LPR-4219-REAR-WH...35c18e7f63

Paagi mure endiselt olemas, pole olnud mahti tegeleda aga ilmselt peab hakkama kiirustama.

OK, Felicia paagi mõõdud tekivad lähipäevil - hakkan oma varuosaladu lahkama täna.

Silinder on ümmarguse kinnitusega. Mõõda ära kinnitusava ja kolvi diameeter ja hakkame asendust otsima Wink

Vajaliku kinnitusemuudatuse suudad ometi tekitadaCool
Vasta
#73

kas auku täis keevitada ja kõrvale uue nipli jaoks auku ei kannata teha? Keermepulk peaks olema suht vabalt leitav ju (endalgi selline keermepulk olemas, millega sadulatesse uut keeret tehtud)
Vasta
#74

[Pilt: 21765465663c47_l.jpg]
Vaadates seda pilti, siis mina usun, et tuhat-miljon korda lihtsam on tuksis silinder kaasa võtta, astuda läbi kauplusest "Volga" Videviku uulitsal, soetada samade parameetritega kaks uut silindrit, teha kinnitustaldrikul ümber lollakas kinnitus ja olla ka edaspidi mureta.
Aga võid neid silindreid soetada ka muudest hästi varustatud varuosapoodidest. Saab made in välismaa asjad, kui need ikka on paremad.
Mul oli oma Valiandiga KAKS korda juhus, kus justnimelt tagumine silinder otsustas pauguga töölepingu lõpetada ja ühekontuuriline süsteem on selliselt juhul saatanast. Ehk pidureid ei olnud ja korra sõitsin täiskiirusel risti üle maantee STOPP!-märgi alt läbi... Õnneks pole Kose-Kehra teel Alavere ristis suurt liiklust ja kellegiga kokku ei saanud.
Mina isiklikult teeks üldse kõik 4 ratast pidurite poolelt tuliuute ja letikauba hästi saada olevate juppidega. Ja mõtleks sügavalt ka tuliuue peapumba peale, kui juhtumisi on süsteemis "tundmatut" pidurivedelikku kasutatud.
Vasta
#75

Ei viitsi isegi hakata mingeid analooge sinna aretama, kui õige asi 6 rubla maksab, saatmine küll jah, kahe silindripeale kahesilindri summa, aga ikkagi, 25e ei ole teab, mis pidurisilindrite raha...
Hetkel antud silinder taga kolmikust pime. Pidurid õhutatud, asi töötab. Peale suuremat nööriotsas lohistamiskatset, autot käima ei saand, 99% puhtalt sellepärast, et lähedal asuvad teed jääs ja mõnes üksikus kohas sai 4 käiguga ratta ringi alles...
Ei teagi, mida see mootor tahab, akuga kedrates ja pihustitorusi lahti keerates kütust tuli ühenduskoha vahelt.Pumba õhutusniplieid uurides ka õhku ei tuvastand.
Sai eetrit kasutatud, ei mingit turtsatust ka mitte...
Täna õhtul lõpetan tagaluukide ja küljeluugi värvimise, siis homme saab nad külge visata ja on julgem maanteele lennata, kus asfalt väljas, näis, mis seal teeb...
Mõni pilt ka autost õuepääl. Täna läheb katus ka roheliseks, hetkel krunt kuivab.

[Pilt: 21964405d9d123_l.jpg]

[Pilt: 219644091c623a_l.jpg]

[Pilt: 219644113031e5_l.jpg]

[Pilt: 21964415980d1a_l.jpg]



Vasta
#76

Selle käimavedamisega on oma mured. Põhiline on see,et küttepumba juures olev tross,mis seisma jätab.....oleks õiges asendis. Kui on vales asendis,ei lähe iial käima. Seal on üks vedru,mis tõmbab seda trossi tagasi. Kas seismajätmissüsteem korras? Elektriline või siis mehaaniline? Ja kui pihustitorust kütet tuleb,peab käima minema. Aga vana mootori puhul pole isegi pool kilti vedamine peale remonti mingi näitaja......eriti kui mootori seisukord teadmata.
Vasta
#77

Kas pump sai õieti peale,vanemad mehed teadsid rääkida et see pill pidi käima
Minema ka siis kui pump 180 kraadi valesti peal,pika punnimisega läheb siis käima
Jõudu aga pole ja ei pidanud kiiremini liikuma kui 70

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#78

Ilmselt kui öigetpidi peale saab, siis üle 60 ei läheSmile

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#79

(03-02-2013, 19:15 PM)hundu615 Kirjutas:  Kas pump sai õieti peale,vanemad mehed teadsid rääkida et see pill pidi käima
Minema ka siis kui pump 180 kraadi valesti peal,pika punnimisega läheb siis käima
Jõudu aga pole ja ei pidanud kiiremini liikuma kui 70

Seda pumpa ei saa kuidagi valesti peale panna,kuna läheb otsa ainult ühes asendis. Vea saab teha ainult mootori otsakaane all olevate hammasrataste valesti paigaldamise puhul( või keti). Samuti võib olla võimalus muuta süütenurka ühe hammasratta ja flantsi asendi muutmisega. Ehk siis kolm polti lahti keerata ja saab süütenurka muuta. Seda vaja teha siis,kui küttepump kulunud või vastavalt vajadusele siis. Aga kui eest otsakaane alt midagi näppinud pole,peaks kõik hästi olema....
Vasta
#80

Jäi soovi sirvides silma üks paak. http://www.soov.ee/parnumaa/Naftapaak__1...m?ca=1&w=3
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne