Mitshubishi
#1

Oskab keegi öelda kust võiks saada mitshubishi carisma 1.8 Gdi 98a nukvõlli (kasutatuud)
Vasta
#2

romulast, foorumist, auto varuosade kuulutusest, internetist jne...
Uuri välja, mis autodele seda peale pandi.
Ning kas koos nukkvõlliga tuleks näit nookurid, hammasrihm jne vahetada.
Vasta
#3

Nukvõll on nimelt ise terve aga nukkvõlli ots on ära. Sellel konkreetsel mudelil on nukvõlli otsa ühendatud bensiini pump ja see on nelja kuu jooksul juba teine nukkvõll.Poest ostes ei ole see just odav lõbu nimelt uurisin ja öeldi et nukvõll maksab umbes 500 euri ja kui viga peaks olema selles ,et bensiini pump kinni jääb siis see maksab ligikaudu 1300 euri. Ja lammutustest niipalju kui uurinud olen kas ei ole sellist või on terve mootor.
Vasta
#4

mitsu gdi motod on jah sellised haiged asjad, et kui töödab, siis on kõik hea ja kütet läheb vähe, aga kui peetis siis on emex, neil bensukatel on nimelt kõrgsurve pump nagu diislil, ja ühegil teisel autol seda mootorit minuteada ei kasutatud (ja parem ongi)
Vasta
#5

Oled kindel et nukvõll on vigane ?
Mis sellel autol siis viga on ehk mis ei tööta?
Ei ole enne kuulnud et sellisel mootoril nukaga muret on.
kas remondid ise ja millest selline teema et juba mitmes nukk...??
loogiliselt peaks midagi muud olema
Vasta
#6

Vähe usutav et nukkvõllis on viga,see on rohkem tagajärg.Esmalt tuleks viga üles otsida.Muidu jäädki neid nukkvõlle vahetama.
Konkreetse Mitsu mootoriga kogemus puudub,kuulu järgi mootori probleemide korral olla odavam vanarauda viia.

Olen viimase kahe aasta jooksul ühel VW tüüpi mootoril kolm korda purunenud pingutit vahetanud,omaniku põhjus ei huvita.Tal on odavam pingutit vahetada.Igaühel oma valik.
Vasta
#7

Tegelen igapäevaselt mitsude remondi ja hooldusega , minu praktikas ei ole tulnud ette nukkvõlli muresi,kui just eelmine luksepp pole midagi untsu keeranud seal . Oleks meeldiv kuulda mis su autol mureks ja kumba nukkvõlli sa vahetad
Olen ennegi näinud masinaid millel on kuskil mingi kõva mehaanik diagnoosinud et nukkvõll on läbi ja vaja vahetada , kuigi on probleem bensiinipumbas hoopis.... .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne