Riga. The Style Lives
#1

Keerutate siin mingit nostalgiat, retrot, komsomolipileteid ja 2 kopikalisi kumme...
Aga vaadake parem, kuidas lätlased Riias elavad, vaat see on tõeline elu! Hulga vanamoodi sõiduvahendeid tõmbleb ka ringi 5 minuti jooksul.
http://www.youtube.com/embed/wT5kBOQCiRo
Vasta
#2

Läti tegelikkus on aga loomulikult hoopis teine , ilmselt see Parex-banka tellitud reklaam

Tegelikkus on nälg, tööpuudus, röövkapitatalism ning venelaste hordid

Kõiges on süüdi euroliit ja devalveeruv latt, nad loodavad 2014 aastal sisse viia jevro , siis läheb hoopis hullumaja lahti

siin venelased näitavad et nad ikka peremehed on

[/align]

Vasta
#3

Ei, Kalle! Olen absoluutselt kindel, et tegelikkust kajastab just minu postituses olev video! Pealegi on meil Metres hulga lätimaalastest keevitajaid tööl, lasen neil millalgi tulla Sinu juurde linna teise otsa asja selgitama! Toungue
Vasta
#4

Labas dienasSmile

Miks siis läti leevitaja ei keevita päikesepaistelises Riias vaid tuleb pikka jewrot teenima kaugel põhjas kus gorjatsije estonskije parni tegutsevad

Loodan ikka et nad läti mustlased pole seil tööl , need virutavad kõik ära.

Ükspäev kihutas uhe mu garaazi ette rumeenia numbrimärgiga pisiauto kus sees hulganisti mustlasi oli, peatasid siis kinni ja plekkhammastega pigi tõmbas välja järeltehtud Husqvarna ning kommunikeeris minuga vene-rumeenia segakeeles mis kõlas umbes nii -Pinzopilaa naaada?

Sain neist aga kiirelt lahti sest habe oli kasvanud üsna pikaks ning vana rootsi sõjaväepuhvaika jättis minust mittemaksujõulise kliendi mulje ,ütlesin et euro net, davai bezplatna , kadusid kuradid kiiresti.

Aga kuulake nõmmeraadiot !!!
Vasta
#5

Vot seda tõelist elu ! saavad nautida küll vähesed ja väljavalitud.Tegelikkus on ikkagi midagi muudSad Olgu käibel € või lat.
Kallebil aga tuline õigus.Ja mitte ainult mustlastest vaid ka igasugu muidu ontlikest telefoni teel kaubapakkujatest saab kiiresti lahti.Telefoni teel ju ei nähta sinu profiili või riietust aga piisab sellest"võlusõnast" et mul pole raha või antke tasuta - siis on kiire lõpp. Öeldes et "ma pole huvitatud" ei aita - siis kukuvad üldjuhul veel rohkem oma träni tutvustama ja pakkuma.
Läks nüüd teemast küll natuke mööda aga ärge pahandage...
Vasta
#6

Eestis pidi ka lõbus elu olema



jah ükspäev mingi agent helistas ja teatas et tal on mulle suurepärane uudis - on pakkuda mingi hea valuvastane plaaster ja et see on tasuta , uurisin et kui valu pole kas siis tekitab , igaljuhul ei soovinud tema suurepärast toodet

teine ikka helistab vahetevahel ja pakub mingit tasuta tolmueemaldusteenust , peale küsimust kas puid ka tasuta lõhute ja riita laote kaob kiirelt ära

ja raamatute pakkujaid on pidevalt , ma ütlesin et mul pööning enam ei kannata , maja vajub juba maa alla , pole enam kusagile panna

igaljuhul inimesed on töökad ja pakuvad omi tooteid , muidugi võib juhtuda ka vastupidist

igaljuhul tasub neile kohe midagi vastu pakkuda ja juttu jätkub kauemakski
Vasta
#7

(08-12-2012, 00:02 AM)kalleb Kirjutas:  Labas dienasSmile

See on siiski leedu keeles.
Vasta
#8

no vahet pole Big Grin
Vasta
#9

(08-12-2012, 20:08 PM)kalleb Kirjutas:  no vahet pole Big Grin

Just, just! Üks Pribaltika kõik! Hästi paned! Rolleyes
Vasta
#10

un stāsts turpinās pēc...Cool
Vasta
#11

(08-12-2012, 20:08 PM)kalleb Kirjutas:  no vahet pole Big Grin
Noh jah..vahet pole siis kui situd pihku, pigistad rusikasse, ja siis nuusutad ühelt poolt rusikat, või teiselt poolt ...tõesti vahet pole Wink

Lõuna Vabadest Riikidest veel nõnda palju, et Tallinn-Lasna avati Smuuli tn. lõpus uus MAXIMA. Õrnemate poolte tungivate soovide ajendil tegime ühiskülastuse ja koheselt silmasin köögirätikuid uurides toote nimetuse rätikul Eesti keeles."KÖÖGIRÄTIKS" ... kas teistes MAXIMA´tes samad on ,ei tea. Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#12

üldiselt see film ilusast elust Lätis on bluff , sama moodi võib mõni teha fimlikese kus näitab mõnd vana autot, vanaegse riietusega inimest ja esitabki selle nii et siin inimesed nii elavadki

Maximast niipalju et täna olid Türil selle ukseesise vallutanud toidupankurid ja nende käsilased kes käisid inimestele ikka väga tihedalt pinda et nad oma ostetud tooted väljudes kohe toidupankurite banaanikasti laoks , olid nagu mingid mardisandid kohe ainult ei tantsinud

ühesõnaga strateegia oli selline et uksees ja sissekäigu juures vahtisid mingid rahvamalevlase stiilis tütrikud kes toppisid igaühele mingeid pabereid pihku (vist tiigrikeste ja lambukeste teema ei olnud aga stiil oli sama) ning väljaminevat rahvast jälgis teine brigaad silmasid volksutades

ilmselt korjavad sotsiaalmaja mustlastele jõuludeks moona
Varsti ilmselt muutub too pood Grossi poe sarnaseks kuhu sisene nagu punkrisse
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne