Kes pakub 6.00 R16 rehve?
#1

Hetkel minu Pobedal mure.
Viimase hooajaga on otsa saanud tema rehvid ja vaja oleks uusi aga hetkel ei ole leidnud.
Praegused rehvid on SAVA COMET 6.00R16C 103L aga sealt, kust ma nad tellisin enam ei saa.
Siit üks küsimus, kes pakub uusi Pobedale sobivaid rehve mõõdus 6.00 R16 soovitavalt radiaalid?

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#2

Mina olen olnud seni http://www.vammalanrengaspalvelu.fi/ õnnelik klient. Olen lasknud rehve saata nii Tallinnasse, kui olen ka ise Tampere külje all järel käinud. Vahel on lausa Vammala bensukasse jäetud, kus need sobival hetkel on saanud kaasa võtta. Saadaval on nii valge küljega eputrillade rehvid kui ka üleni mustad, mis sobiks Pobedale paremini. Kauba tegemiseks tuleb osata soome keelt (vähemalt arvuti abil kirjutades), sest see asutus asub Soomes.

Mina soovitan ikka diagonaalrehve, sest sellised olid ka Pobeda algupärased rehvid ja sõiduelamus on nendega oluliselt õnne tekitavam kui radiaalidega.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#3

Mina ostsin paar aastat tagasi sellisest firmast nagu OKauto. Nende netipoes on rehvid endiselt olemas http://okauto.ee/shop/ ning ka hinnad ei paista olevat paari aastaga muutunud.

Kui sa tunned et sul on suurepärane naine, meeldiv ja vähenõudlik armuke, tark ja inimlik ülemus, maailma parim auto, inimesed tänaval naeratavad sulle ja maksuamet on su parim sõber, siis on viimane aeg öelda narkootikumidele EI!
Vasta
#4

MIna olen tellinud sealt http://www.vintagetyres.com. Peaks pakkuma ka nõutud mõõtu rehve.
Vasta
#5

Ülessanne hetkel lahendatud, eks kevadel näeb kui edukalt

Gaz m20 Pobeda
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne