Tundmatu mootor
#1

Tere,

leidsin maamajast sellise mootori...

               


Millise aparaadi küljest see pärit võib olla?
Vasta
#2

Eks ta üks "Tulitsa" ole. Kui on müügisoov, siis anna teada!
Vasta
#3

Uuemat tüüpi mootor jah sealt perekonnast, kas ringi ka käib ?
Vasta
#4

(07-12-2012, 18:21 PM)Klein Kirjutas:  Uuemat tüüpi mootor jah sealt perekonnast, kas ringi ka käib ?

Seisukorra kohta ei oska hetkel öelda, rumal lugu, aga isegi ei proovinud, kas ringi käib Smile

Mis selle väärtus võiks olla, kui käib/ei käi ringi? Mootor on seisnud vähemalt 10 aastat, võimalik, et ka oluliselt kauem. Minul temaga midagi teha ei ole ning kuna tundub, et siin huvilisi oleks, siis läheb müügiks.

terv
Sten
Vasta
#5

40-50 võiks ikka küsida ma arvan. Oleks karburaator ka veel peal, oleks see nagu maasikas tordil.
Vasta
#6

(07-12-2012, 20:16 PM)Klein Kirjutas:  40-50 võiks ikka küsida ma arvan. Oleks karburaator ka veel peal, oleks see nagu maasikas tordil.

Käin lähipäevadel maal ära, enne kui koht lume tõttu päris ligipääsmatuks muutub. Uurin veidi, pole võimatu, et see karburaator ka kusagil on.
Vasta
#7

(07-12-2012, 20:16 PM)Klein Kirjutas:  40-50 võiks ikka küsida ma arvan. Oleks karburaator ka veel peal, oleks see nagu maasikas tordil.

Mootor asub nüüd Pärnus, kellel ostuhuvi, võtke ühendust. Hinnaks siis 50eur, loodan et see on õiglane hind, ise väga selle teemaga kursis ei ole Smile
Vasta
#8

(09-01-2013, 02:02 AM)fs1_ Kirjutas:  
(07-12-2012, 20:16 PM)Klein Kirjutas:  40-50 võiks ikka küsida ma arvan. Oleks karburaator ka veel peal, oleks see nagu maasikas tordil.

Mootor asub nüüd Pärnus, kellel ostuhuvi, võtke ühendust. Hinnaks siis 50eur, loodan et see on õiglane hind, ise väga selle teemaga kursis ei ole

Kui esimese postituse tegin siis oli privas mitmeid kohe-ostjaid. Nüüd mootor seisab nurgas ja keegi ei taha, ilmselt hind kallis.
Uus hind 35 eur.
Vasta
#9

ja ongi müüdud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne