kuidas saaks bensiinipaagi seest roostest puhtaks
#1

Nimelt on bensiinipaak väga roostes oleks vaja teada mis keemiaga selle puhtaks saaab teha ?
Vasta
#2

http://www.horex-ammon.de/index.php?cat=...809703880d
Siin on kohe spetsiaalne keemia müüa selle asja tarbeks
Vasta
#3

Pane paaki vett, nii umbes 1/3 mahust ja tavalist ehitusliiva. Siis sulge kõik avad ja kinnita paak mõne pöörleva masina külge. Segumasin sobib väga hästi.
Pane masin käima ja vaata paari tunni pärast!

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#4

automoto on ses suhtes jube igav foorum, et pea kõigest liikuva tehnikaga seonduvast on vist juba räägitud - sestap ongi mutitõrjumised justkui kõikse elavamad jututeemad Smile
paake puhastati 4a tagasi:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=19127

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

üks võidusõidu mees soovitas mulle, et kui paak seest kuiv, siis visata sinna sisse väiksemaid mutreid ja polte ja siis loksutada kõvasti. Pärast raputad poldid, mutrid välja ning lase roostesodi suruõhuga välja.
Vasta
#6

Mina olen ühe hullusti roostetava paagi teinud selle möginaga ja tulemus sai väga hea. Lisaks improviseerisin sinna juurde mutri-polti raputamise tehnika.
Õppevideo
Vasta
#7

Tahaks vana tuletõrjeauto karjale, aiamaale vett vedama panna. Kuid paak seest väga roostes, pudeneb koputamisel latakatena. Kardan et ninas asuv pronkspump ummistub või puruneb sellest. Oskab keegi soovitada menetlust roostest lahtisaamiseks? Uue paagi tegemise jätaks viimaseks variandiks- ümber hulk kappe, luuke.
Vasta
#8

Kunagi mõnikümmend aastat tagasi sain nii endale jalgratta. Saime kolhoosist vana veeveopüti, mis oli seest rämedalt roostes. Seda ma siis paar päeva nühkisin. Mitu pange sai välja tõsta. Ei mingit respiraatorit.... Kole wärk.

Millega tänaseid jõmpsikaid motiveerida, et nad oleks nõus traatharjaga pütti ronima, mina ei tea.

See variant, et panna pütti pool tonni mutreid-polte ja seejärel korda kuuskümmend üle katuse keerata, vist hästi ei toimi?

Üks variant oleks muuta püti veevõttu põhjast sedapalju kõrgemale ja tihedama sõela peale, et rooste ei saaks suurte tükkidena pumpa. Väiksema sodi võik sära seedida sellisena. Ajuti siis õngitsed põhjast paksemat kultuurkihti välja sobiva villkopaga.
Vasta
#9

Elektrolüüsiga?
Võin pakkuda ka kaljatünni sappa, sel 900l paak, alumiiniumist.

350eur
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne