Kuidas läheb Beatricel ja agentuuril MASS
#1

Tegelikult on see küll oluline teema, vb keegi tõstab edaspidi ümber!
Iseenesest on rõõm näha, et A-M foorum pulbitseb ja toimetab töiselt! Cool
Õige foorumlane ei lase end rööpast välja lüüa, kui enam mutte püüda ega peletada ei saa, vaid hakkab reipalt lund lükkama ning arutlema, kas sahamees ikka peaks väravaotsas mingeid asju näppima või mitte.
Lisaks veel Nõukogude Armee muistendite ja pärimuste uurimise lisameede. Mina, kui vana punane väejuht, loen ka heldimusega, kuigi tänaseks päevaks juba uuele riigile ja rahvale vandunud nii, et maa must, nagu Joosep Toots või mohikaani reamees. Loodame, et ksf! Kalleb, kellele Kaliningradis šlangitatud noorusaeg tugeva pitseri on vajutanud, loob ka siin A-M (Aja Mulli) foorumis hulga kasulikke teemasid nõukogude armee söögisedelist, lauanõudest, tapotškatest, lollidest sampolidest ja kurjadest osobistidest.
Aga siiski, kindlasti vaevab peale minu ka enamust foorumilugejaid, mis on saanud Beatricist ja modelliagentuurist MASS! Millegipärast ei ole seda olulist argielu tehnilist probleemi siin kajastatud! Sad Vähemalt mitte viimasel ajal! Kutsungi asjatundjaid ja spetsialiste seda olulist küsimust siin lahkama ja kajastama! Usun, et saab olema põnev!
(kui äkki läks valesse alafoorumisse, siis palun ümber tõsta! Vb oleks ka õigem "Hoiame rasketehnika korras vms? Rolleyes )
Vasta
#2

Ei tea ma sellest Beatrissist ja Massist miskit, aga kuradima hea teema on algatud! Jälgin huviga, mis saama hakkab! Smile

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#3

Abel ja Nõmmik on poisikesed meie endi ksf kass´i kõrval... Cool Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#4

Küsiksingi algatuseks, nagu see kurja näoga polkovnik, kindrali furaska peas ja näpp õieli, et kas Sinu pilt on juba siin üleval?
http://beatricemass.ee/models/men/main-board-men
Vasta
#5

Isegi nimekaimu pole... Aga tundub, et neil läheb, koduleht isegi olemas!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#6

Mass on küll vahel puudulik aga kui korrralikult ära puhastada ja pingutada, siis peaks jälle hea saamaSmile
Vasta
#7

(29-12-2012, 22:31 PM)autojuht Kirjutas:  Mass on küll vahel puudulik aga kui korrralikult ära puhastada ja pingutada, siis peaks jälle hea saamaSmile

Meil firmas ka keevitajad aeg-ajalt loivavad kohale ja ajavad mingit jama, et mass on puudu vms! Sad Selliste tüüpidega on igavene jama ja nuhtlus! Tuled tööle, lülitad arvuti sisse ja hakkad mutipüüdmise lugusid uurima, aga tuleb selline tüüp ukse peale kõõluma ning ära ka ei lähe.. Sad Igasugune töölkäimise isu kaob ära niimoodi!
Vasta
#8

(29-12-2012, 21:35 PM)kass Kirjutas:  Küsiksingi algatuseks, nagu see kurja näoga polkovnik, kindrali furaska peas ja näpp õieli, et kas Sinu pilt on juba siin üleval?
http://beatricemass.ee/models/men/main-board-men


vaatasin paari pilti, minu pilti veel polnudki .... samas nähtud piltide ühisloosungiks paraadil vöiks olla "Kaitske aborigeene ja kadakaid" Toungue

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#9

Mu peagi seitsmeseks saav tütar ütles, et nende lasteaias käib ka Beatrice ja see olevat öelnud, et tema on ainuke Beatrice, teisi ei ole!
Võta nüüd kinni, kus see tõde on, sest lapsesuu ei valeta ju!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#10

(29-12-2012, 22:39 PM)kass Kirjutas:  
(29-12-2012, 22:31 PM)autojuht Kirjutas:  Mass on küll vahel puudulik aga kui korrralikult ära puhastada ja pingutada, siis peaks jälle hea saamaSmile

Meil firmas ka keevitajad aeg-ajalt loivavad kohale ja ajavad mingit jama, et mass on puudu vms! Sad Selliste tüüpidega on igavene jama ja nuhtlus! Tuled tööle, lülitad arvuti sisse ja hakkad mutipüüdmise lugusid uurima, aga tuleb selline tüüp ukse peale kõõluma ning ära ka ei lähe.. Sad Igasugune töölkäimise isu kaob ära niimoodi!


no teil pidavat ju enamil keevitajaid kuuevarbalisest naaberhõimust olema , nad otsivad muud - massa tähendab sõjaväezargoonis magamist ja nad otsivad kohta kus tööpäev rahulikult horisontaalis mööda saata ilma et kupjad neid kätte saaks

Lisaks veel Nõukogude Armee muistendite ja pärimuste uurimise lisameede. Mina, kui vana punane väejuht, loen ka heldimusega, kuigi tänaseks päevaks juba uuele riigile ja rahvale vandunud nii, et maa must, nagu Joosep Toots või mohikaani reamees. Loodame, et ksf! Kalleb, kellele Kaliningradis šlangitatud noorusaeg tugeva pitseri on vajutanud, loob ka siin A-M (Aja Mulli) foorumis hulga kasulikke teemasid nõukogude armee söögisedelist, lauanõudest, tapotškatest, lollidest sampolidest ja kurjadest osobistidest.


aga loogish, vaja ju rahvast kurssi viia muidu taadetakse selliseid küsimusi et misasi see komsomolipilet on ja mis jaoks teda kasutati

aga kuulame huviga ära ksf. kass kroonumälestused olgu need siis Vabadussõja aegsed või uuemad...

ega slangism oligi ainus asjalik haigus mis vene kroonus võis olla ja see kes seal mitte midagi tehes oskas tegija mulje jätta oligi nezamenimoi tselovek - lugejatele lohutuseks - enamus NA soldatitest olid shlangid kes töötegemise asemel plärud ette keerasid ja suitsupauside vaheajal ka tibakene midagi tegid

[Pilt: Russia_dining.jpg]
Vasta
#11

"Massa"`deks kutsusid miskised pärismaalased oma valgenahalisi kamandajaid. Või olid need vist neegerorjad, mitte pärismaalased...
Ma tean Beatrice`t väga hästi, samapalju hästi, kui enamus Eesti rahvast. Hoidun aga sellest teemast, isegi mõelda ei taha. Miks? No vaat ei oskagi kohe seletada vai võrdlust tuua. Alguses oli muidu kena tots. Aga kui läks lahti see mingine meeste-jama, siis hakkas sellele nimele kentsakas lõhn külge... Meil siin Tartumaal on üks sihuke koht Võru maanteel, kui läheneda linnale Võru poolt, asub see Aardla poldri kohal, peaaegu alati hakkab seal ninna niisugune lõhn, nagu oleks keski peeru lasknud. Tegelikult tuleb see lehk aga poldri läheduses asuvalt alalt, kus igasugu ehitusprahiga pehmet pinnast täidetakse. No eks satub vahest sekka ka muud pahna...
No vot, nii kui keegi teematab Beatrice-ga, siis lööb kentsakal kombel sõõrmeisse selline lõhn, nagu...ärakustud kuurinurk. Muidu kena naisterahvas, aga selline kentsakas lugu näedsa.
Kui massist rääkida, siis seal kodulehel on puha silgud reas, pole neil massi ega midagi Smile. Endas võin kindel olla - kui need jõulud ja logelemine mööda saavad, on mu juurdekasv kindlalt 10% ja 100kg piir ületatud! Vot siis ma alles löön....massiga!


Vasta
#12

(29-12-2012, 23:54 PM)Tift Kirjutas:  "Massa"`deks kutsusid ...

Öelnud siis kohe, et Felipest jutt käib, seda mees ju isegi telekast näind! Tubli poiss on!

PS! Kõik muudavad oma mõtteid nii kiiresti, et ei jõua ajaga kaasas käia, seega jään ootele Wink

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#13

No vabalt võib ju meie pisisuli Anna-Maria hammaste vahele järada võtta.
Ja ärge hakake ajama, et tal mass puudubBig Grin
Vasta
#14

Beatrice alasti või poolalasti pilt oli hiigelformaadis Järvevana teel. Nii paarkümmend aastat tagasi. Siis ma ei saanudki aru, et mis toimub. Alles hiljem kohtasin sama nägu miski modelliagentuuri juhina. Võimalik, et seal lehel kogub ta oma kallikeste pilte. Oleksin ehk ka nooremana sinna lehele pürginud kui oleks teadnud, nüüd on rong läinud, maha magasin kuulsusehetke.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#15

(29-12-2012, 21:30 PM)mlsluik Kirjutas:  Abel ja Nõmmik on poisikesed meie endi ksf kass´i kõrval... Cool Big Grin

Kui ma oleks praegu veisbuugis, siis ma laigiks seda postitust rõõmuga Big Grin

Teema tundub huvitav, jääme jälgima.

Seoses tööga sai ka kunagi firmast Mass ostetud ja äritsetud spoonpuiduga, kui mu mälu pole aastatega väga töntsiks just jäänud.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16

(30-12-2012, 00:44 AM)Maamees Kirjutas:  Teema tundub huvitav, jääme jälgima.

Minu poolt Teile õng, kala püüdke ise!
Vasta
#17

(29-12-2012, 23:54 PM)Tift Kirjutas:  .... Alguses oli muidu kena tots. Aga kui läks lahti see mingine meeste-jama, siis hakkas sellele nimele kentsakas lõhn külge...

Piret läheb seksuoloogi vastuvõtule: “Doktor, mul on selline mure, et mind ei suuda keegi rahuldada – kogu aeg on tahtmine seksida!”
Seksuoloog: “Leidke endale mees.”
Piret: “Mul on juba Jaanek.”
Seksuoloog: “Siis võtke armuke.”
Piret: “Neid on juba 6 tükki.”
Seksuoloog mõtlikult: “Ja-jaa, te olete hämmastav naisterahvas…”
Piret elavneb: “Aga siis kirjutagi mulle diagnoosiks “hämmastav naisterahvas”. Muidu kõik Pärnus ümberringi muudkui räägivad, et l...s ja l...s…”

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#18

(30-12-2012, 00:51 AM)kass Kirjutas:  
(30-12-2012, 00:44 AM)Maamees Kirjutas:  Teema tundub huvitav, jääme jälgima.

Minu poolt Teile õng, kala püüdke ise!


ühesõnaga kass pani teile võipaki ja valas pudeli võid ka sellele libedale teele
Vasta
#19

(29-12-2012, 21:19 PM)kass Kirjutas:  Aga siiski, kindlasti vaevab peale minu ka enamust foorumilugejaid, mis on saanud Beatricist ja modelliagentuurist MASS! Millegipärast ei ole seda olulist argielu tehnilist probleemi siin kajastatud! Sad Vähemalt mitte viimasel ajal! Kutsungi asjatundjaid ja spetsialiste seda olulist küsimust siin lahkama ja kajastama! Usun, et saab olema põnev!
(kui äkki läks valesse alafoorumisse, siis palun ümber tõsta! Vb oleks ka õigem "Hoiame rasketehnika korras vms? Rolleyes )


Kas just otse valesse alafoorumisse, aga natuke täpsemalt oleks ehk saanud oletades küll määratleda kus öigem oleks. Küsimus oli, et mis on saanud Beatricist ja MASS'ist. See oleks algus alafoorumis "Identifitseerimine". Teades kust me tulime, vöib arvata, et Beatrice on "Valmistatud Nöukogude Liidus". Uue EV tulekuga tekkis MASS ---> "Eestimaal ehitatud". Seoses uue agentuuriga kulub kindlasti ära teema "Tööpakkumised" ning tehtud proovivötete ja muude pildialbumitega lisandub sujuvalt "Raamatukogu".
Aastaid juba möödas üle viieteistkümne ja Eesti möistes vast vöib öelda juba, et "Moodsad klassikud" oleks öige alafoorum.
Ja kui vaadata pikemalt tulevikku, siis paratamatult paistab ees "Vanatehnika turg". Ning kui sealt lahendust ikka veel ei paista siis teeme korjanduse ja läeb Beatriss ja kogu mass annetuste toel " Järva-Jaani vanatehnika varjupaika".
Ah, ega mina ka ei tea mis öigem oleks ....

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#20

Mees läheb seksuoloogi juurde ja kurdab, et tal kummaline mure, nimelt naisel tutt kirju. Arst vastu, et mis sellest halba või kurja, ongi huvitav.
Mees vastu, et on nii jah, aga krt sõbrad naeravad.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne