Krobinoka(M400-401) jupid?
#1

Minu kätte sattusid sellised jupid aga olen veitsa nõutu.
Millele nad kuuluvad,on nad Krobinoka omad?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   
Vasta
#2

Vabandust aga kes või mis see Krobinoka on? Mingi M400 erimudel? lahtikäiva katusega versioon? Miskit kolmandat?


Vasta
#3

Huvitav jah...

Tervitab Veteran.
Vasta
#4

Vabandust jah selle nime pärast,aga meil kutsuti vana M-401 mosset niimoodi.Kirjutasin lihtsalt harjumusest nii..Cool
See aga ei vähenda küsimuse mõtet,kas need jupid kuuluvad M-400,või M401 või nende ajastusse.
Siis teaks mis nendega edasi teha,kas pakkuda kusagile,või siis...
Vasta
#5

Starter võib küll kuuluda M 400 kuni M402, muide isegi viimastel M 401 oli peal M 402 mootor aga genekas ei kuulu sinna
Vasta
#6

(19-01-2013, 20:07 PM)Armex Kirjutas:  Starter võib küll kuuluda M 400 kuni M402, muide isegi viimastel M 401 oli peal M 402 mootor aga genekas ei kuulu sinna

Miks genekas ei kuulu? Sel tunduvad tiiviku kinnituskohad olema.
Vasta
#7

See gen. on jämedam kolakam kui minu M 401 l ja gost on 57aasta ning valmistatud aastal 60 ja see starter on ikka M 402 sest aasta 57 aga peale istub mõlemale.
Vasta
#8

Ma ei saa praegu täpselt kontroolida neid numbreid ja GOST -e, aga kindel on see, et M400 mis on 12V peale ehitatud on vähe saledama genekaga ning see mis 6V on jämedama genekaga. Muidu väga sarnased selle pildil olevaga.

Tom.
Vasta
#9

Starter ja gene mõlemad 6V ...või petavad mu silmad ... GOST uuem ei tähenda miskit, tehtud varuosana hiljem ntx.

Dad.
Vasta
#10

Mulle ka tundub,et tegu järelturu osadega M401 jaoks. Juba generaatori juures olev määrimise punn viitab,et M401 jaoks nad mõeldud on.
GOST järgi ei maksaks veel põhjapanevaid järeldusi teha.


Vasta
#11

Nö puusalt lastes ja absoluutsele tõele pretendeerimata lisan, et 6V elektrisüsteemi kasutasid ka Serpuhovi tehases valmistatud invasõidukid. Sõidukitel SMZ ja SZD kasutati M 400-le analoogset generaatorit ja starterit. Üldse olid invasõidukid kompott paljudest teistest sõidukitest. GOST-e ei oska kommenteerida. Konkreetne starter ei ole kindlasti olnud invakärul, kuna invakäru starteri rakendamine toimub trossiga. kuna invakärusid toodeti päris pikalt Izevski Mootorrattatehase mootoritega, siis pidi neile tehtama ka selliseid startereid ja generaatoreid.
Vasta
#12

Starteri lugu aitab ehk lahendada see lehekülg.
Eriti see rida:
Tsitaat:Стартер СТ-28-Б предназначен для двигателей автомобиля «Москвич» и мотоколясок.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#13

Tänud juurdlejatele..Rolleyes
Et siis mosse401 jupid ??
Nüüd pean siis uurima kusagilt,mis nendega peale hakata,või kellele pakkuda!
Vasta
#14

osta.ee müüki oleks kõige mõtekam panna, parim pakkuja saab endale. Alghinda mina öelda ei oska,kuna pole õrna aimu ka,kes neid võiks momendil vajada.


Vasta
#15

(11-01-2013, 14:38 PM)Viskimees Kirjutas:  Minu kätte sattusid sellised jupid aga olen veitsa nõutu.
Millele nad kuuluvad,on nad Krobinoka omad?

Tere, kas generaator on veel alles?
Vasta
#16

See gene võib olla ka mingi vene stats mootori oma,neid tehti ka pikalt MEIE VÕITMATULE NÕUKGUDE ARMEELESmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne