Multicar m25
#1

Sooviks leida läänemaalt võimalikult komplektset ja võimalikult soodsat multicar m25. Kui tead kellel on või kes müüks, siis paluks PM teada anda.
Kui läänemaalt ei leidu siis sobivad ka mujalt eestist pakkumised.
PS:ostmiseks läheb alles suvel, aga pakkumised varem teha.

Vaja oleks teda maal muude tööde tegemiseks.
Vasta
#2

Kas keegi teab midagi haapsalus, paralepas asuvast isendist?
Vasta
#3

(13-01-2013, 19:33 PM)baltex Kirjutas:  Sooviks leida läänemaalt võimalikult komplektset ja võimalikult soodsat multicar m25. Kui tead kellel on või kes müüks, siis paluks PM teada anda.
Kui läänemaalt ei leidu siis sobivad ka mujalt eestist pakkumised.
PS:ostmiseks läheb alles suvel, aga pakkumised varem teha.

Vaja oleks teda maal muude tööde tegemiseks.

Üks oranž sõitis mõned aastad tagasi ringi Haapsalu vahel.
[Pilt: pilt_017.sized.jpg]

See aga võeti tükkideks.
[Pilt: pilt_013.sized.jpg]
Vasta
#4

See kollane seisabki paralepas, pole vähemalt näinud et oleks liikunud.
Aga kas see sinine on utiil siis nüüdseks, või on kõikide juppidena alles vms?
Vasta
#5

Tartu Tänavapuhastuse AS-il neid vist omal ajal oli. Ühte nägin selle aasta 1. jaanuaril töötamas (kas see ka eelpoolmainitud firmale kuulus, ei oska öelda). Helistada ja küsida, et ega neil mõnda üle ole, ei keela keegi: http://www.infotelefon.ee/?action=naitaFirma&id=66273

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#6

(13-01-2013, 19:33 PM)baltex Kirjutas:  Sooviks leida läänemaalt võimalikult komplektset ja võimalikult soodsat multicar m25. Kui tead kellel on või kes müüks, siis paluks PM teada anda.
Kui läänemaalt ei leidu siis sobivad ka mujalt eestist pakkumised.
PS:ostmiseks läheb alles suvel, aga pakkumised varem teha.

Vaja oleks teda maal muude tööde tegemiseks.
Saadan Sulle varsti privaatteatega ühed kontaktid (kui saan loa aga mees ise tahtis nendest lahti saada), kus justnimelt "maal muude tööde" tegemisest jääb üle suisa paar Multicari. Need on asendunud ATV ja traktoriga. Küljes Multicaride tüüpilisemad vead: starteri probleem. Kas starter ise või hammasvöö, seda ei mäleta. Kallur pidi olema "paugupill" aga vaid mägistarteriga. Teised kalluri varuosadoonorid aga startereid enam ei pidavat rohkem olema... Multicari mootoripoolest oskavad äkki siinsed kasutajad rohkem rääkida.
Ei asu küll Läänemaal vaid Eesti kalkunikasvatuse kantsi ja talurahvaülestõusu kunagise keskuse lähedal Raplamaal.
Vasta
#7

Ega selle mehe tel. ei lõpe juhuslikult 567?
Vasta
#8

(15-01-2013, 22:27 PM)taxopets Kirjutas:  Ega selle mehe tel. ei lõpe juhuslikult 567?

"Juhuslikult" ikka Wink Tead-tunned?
Vasta
#9

(15-01-2013, 19:59 PM)Mossemees Kirjutas:  Tartu Tänavapuhastuse AS-il neid vist omal ajal oli. Ühte nägin selle aasta 1. jaanuaril töötamas (kas see ka eelpoolmainitud firmale kuulus, ei oska öelda). Helistada ja küsida, et ega neil mõnda üle ole, ei keela keegi: http://www.infotelefon.ee/?action=naitaFirma&id=66273

Seda oranži kasutab Veolia, Tähe tänavast.
Vasta
#10

(15-01-2013, 22:38 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(15-01-2013, 22:27 PM)taxopets Kirjutas:  Ega selle mehe tel. ei lõpe juhuslikult 567?

"Juhuslikult" ikka Wink Tead-tunned?
Ta müüs neid kolme Multicari Sooviski. Tahtis vist kõige kolme eest 2000€. Kallur pidi liikuv olema, furgoonid varuosadeks. Minu huvi oli osta kas ainult ühelt masinalt furgoon või äärmisel juhul üks masin tervikuna. Kuna kallajale olevat juba kindel ostja oli ta pea nõus eraldi müüma. Viimased helistamised olid ainult teemal ütle mis on furgooni mõõdud ning hind ja sobivusel tulen kohe järgi. Ootan neid mõõte/hinda siianiSad.
Kui keegi taas asja käima lükkab, siis mina olen siiani ilma fugoonita ja nõus ühe masina ära ostma. Kui vaid need numbrid saaksSmile
Vasta
#11

Õhtust!Ma ei tea neid Multicari marke,aga üks seisab Tartus Tehase tn. vana autorem.tsehhi hoovi peal,vist kuudiga.Kaks tükki on hullumaja kandis aga ma ei tea tänava nime,sõitsin eile mööda ja nägin.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne