Treipink kodukasutusse

Kellegil TOS KURIM FGS 50/63 freespingiga on kogemusi. Sai ühe vahetuse käigus soetatud soomest üks selline vahva isend. Kodukasutuses tundub olevat masinat küll ja rohlemgi veel.

                               

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Visuaali ning tehasepoolse juhtimissüsteemi sarnasuse tõttu võib öelda, et mul on selle väiksem vend kasutusel.
[Pilt: 20180212-173310.jpg]
Mina soetasin ta ilma "tehase elektroonika" ning telgede juhtmootorita, kuid vaadates videosid vms antud pingist, siis neist nuppudest pingi juhtimine paistab ikka paras hemorriod olevat. Endale tegin Joystikute ning pöördenkoodriga juhtimise.
Kui sul elektroonika osa juhuslikult ei funka, siis kaaluksin tõsiselt selle konverteerimist kaasaegsemaks mitte remontimist.
Vasta

Kuna mingi aeg sai soetatud üks väike treipink, siis nüüd tekkis ka vajadus korralikumate terade järele. Mul terituskäia pole, siis vaatasin vahetatavate terikutega asjade poole.
Raha ülearu palju just pole ja nii leidsingi väikeste kollaste mehikeste toodetud komplekti ainult 33 raha eest:

   

Pink ise TC135 ja kasutab 16mm terasid. Muidu kõik ilus, aga sisetreiteradel on terik poole madalamal ehk 8mm peal. Kas on siin keegi, kes oskab seda anomaaliat kommenteerida?
Õnneks mahub mul tera alla 8mm vaheleht paigutada ja saab ikka kasutada, aga kummaline siiski..
Vasta

Laias valikus treitarvikuid ja palju muus leiab Koneita lehelt

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

mina olen plaadid terale alla pannud ja nii tera õigele kõrgusele rihtinud.
Vasta

Siseterasid on vaja suht tihti nö nullist kõrgemale sättida, et keha ka avasse mahuks, seega ilma erinevate plaatideta nagunii hakkama ei saa. Nendel puhkudel peab meeles pidama, et noonius valetab, seda muidugi valele poole.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

meil käib selline sisetreitera  hoidiku sisse siis küll nii palju pole vaja plaate alla laduda vast max 1mm.
Vasta

kõik need ilusad vidinad paraku maksavad ja kodus vahest hobikorras midagi treida saab plaatidega hakkama,masstöö puhul kindlasti lisavidinad.
Vasta

[Pilt: MQJ4qD.jpg]
Vasta

Üks nüanss on mu vanal pingil veel - supordi külgnihke käsirattal puudub skaala, mis näitaks teepikkust. Ei olegi sotti saanud, kas see on aegade jooksul kaduma läinud või pole teda kunagi olnudki. Ühel Rootsi pingil nägin lahendust, mis sobiks ilmselt igale pingile käsiratta skaalat asendama, aga pole kuskil sellist asja eraldi müügil näinud.
Pildil siis suporti paremal küljel, põhimõtteliselt lihtsalt skaalaga ratas, mida vedru surub vastu sängi serva, välimine skaala nullitav.

   
   
Tegu Storebro GK-195-ga, üks mõnusamaid pinke kodukasutusse mu meelest, aga meil neid ei liigu.
Võiks muidugi tehasest küsida, väidetavalt pakuvad nad tänini varuosi igale pingile, mida nad kunagi teinud on. Hind on ilmselt korralik..
Vasta

1m616 pingil käigukasti all ees mingi kast kust keermesammusi saab muuta,et kuda sealt need nupud ära käivad?midagi tunub sees nihu olema kuna ei fikseeru asendid hästi.
Vasta

(27-03-2021, 17:41 PM)muska71 Kirjutas:  1m616 pingil käigukasti all ees mingi kast kust keermesammusi saab muuta,et kuda sealt need nupud ära käivad?midagi tunub sees nihu olema kuna ei fikseeru asendid hästi.
Paljudel cccp pinkidel käib koonustihvt nupust,kangist risti läbi.
Vasta

Vahepalaks video treipinkide tootmisest
Vasta

Ei olnud küll plaani nii pikk video tervelt vaadata, aga sai tehtud ja ei kahetse. Vaadates kuidas laagreid komplekteeriti(kvaliteedikontroll), meenus poltide ja mutrite teema. Võibolla ongi nii et arvuti praagib mittevastavad mutikad välja ja saadetakse turakatele idablokki.
 Peale kõige ostsin ka oma esimese auto Colchesterist
Vasta

Vaikselt mõtlen TB-4 vahetada suurema vastu. 1M61 tundub selline paras. Ega ei ole otseselt millegi poolest halb valik? Kui kellelgi pakkuda, siis võib muidugi märku anda. Ning samuti kui soovi TB-4 järele. Ideaalis küll enne ehk ei müüks kui uus olemas.
Vasta

Laupealsed väikesed treipingid on juba tükk aega levinud. Kas oskab keegi midagi soovitada, ei hakka igapäevaselt treima, aga vahel vaja midagi õgvendada või mõni keere teha kuskile vms. Suurt ei soovi, puudub koht kus seda püsivalt hoida.

Selles stiilis kui äi arusaamatuks[Pilt: nova-cj-350-minisorvi.jpg]
Vasta

Mul oli midagi sarnast enne TB-4. Midagi saab teha, aga TB-4 oli sealt päris kõva edasiminek. Ma siin teemas sellest kirjutanud ka varem.
Vasta

(08-04-2021, 10:02 AM)Kult Kirjutas:  Laupealsed väikesed treipingid on juba tükk aega levinud. Kas oskab keegi midagi soovitada, ei hakka igapäevaselt treima, aga vahel vaja midagi õgvendada või mõni keere teha kuskile vms. Suurt ei soovi, puudub koht kus seda püsivalt hoida.

Selles stiilis kui äi arusaamatuks[Pilt: nova-cj-350-minisorvi.jpg]
Kui treipingi mootor on alla 1,5KW, siis terast sellega ei lõika. Või loe seda nii, et mingi asja tegemine on nii vaevaline ja aeganõudev, et ei tasu vaeva ära. Eelmainitud võimusest alates on pingid ka sellise jäikusega ning ehitusega, et midagi nagu juba kannataks teha.
Vasta

(08-04-2021, 09:04 AM)olli Kirjutas:  Vaikselt mõtlen TB-4 vahetada suurema vastu. 1M61 tundub selline paras. Ega ei ole otseselt millegi poolest halb valik? Kui kellelgi pakkuda, siis võib muidugi märku anda. Ning samuti kui soovi TB-4 järele. Ideaalis küll enne ehk ei müüks kui uus olemas.
käisin sama tee läbi sügisel ja ei kahetse.neid eriti ei liigu ja kui tuleb siis ka kohe läheb.tasub ka siin ringi vaadata https://www.ss.com/msg/lv/construction/t...fkobj.html
Vasta

(22-02-2021, 09:40 AM)_rein_ Kirjutas:  Nn.Võidu tehases on see ka praegu võimalik,vajadusel võin kontakti anda.
Tere! 
Huvitaks see kontakt. Kui tüli ei tee, võiksid privaatsõnumi saata Smile.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne