Projekt: MTZ-80--->82
#41

(05-04-2013, 08:05 AM)saarrand Kirjutas:  [Pilt: mtz80.jpg]

Mulle isiklikult meeldib see uuema ninaga MTZ-80 rohkem aga säärase ninaga MTZ pole enam eriti alles. Mingi aeg oli hästi popp, visata vanamalli kapott minema ja panna akvaariumtüübi oma asemele. Olen näinud ka kollaseks värvitud võrega varianti aga usun,et see oli ilmselt hilisem omalooming.


Vasta
#42

(05-04-2013, 17:31 PM)MAZ Kirjutas:  
(05-04-2013, 08:05 AM)saarrand Kirjutas:  [Pilt: mtz80.jpg]

Mulle isiklikult meeldib see uuema ninaga MTZ-80 rohkem aga säärase ninaga MTZ pole enam eriti alles. Mingi aeg oli hästi popp, visata vanamalli kapott minema ja panna akvaariumtüübi oma asemele. Olen näinud ka kollaseks värvitud võrega varianti aga usun,et see oli ilmselt hilisem omalooming.
Mina olen sellist vanema kapotiga mtz 82 näinud. Ühel talunikul külas on.Vahetevahel ta niidab oma kodu ümbrust lattniidukiga.
Ma olen ka kollase võrega näinud. Aga ta oli ka ise ära värvitud.Smile
Vasta
#43

(05-04-2013, 17:57 PM)deeremees Kirjutas:  
(05-04-2013, 17:31 PM)MAZ Kirjutas:  
(05-04-2013, 08:05 AM)saarrand Kirjutas:  [Pilt: mtz80.jpg]

Mulle isiklikult meeldib see uuema ninaga MTZ-80 rohkem aga säärase ninaga MTZ pole enam eriti alles. Mingi aeg oli hästi popp, visata vanamalli kapott minema ja panna akvaariumtüübi oma asemele. Olen näinud ka kollaseks värvitud võrega varianti aga usun,et see oli ilmselt hilisem omalooming.
Mina olen sellist vanema kapotiga mtz 82 näinud. Ühel talunikul külas on.Vahetevahel ta niidab oma kodu ümbrust lattniidukiga.
Ma olen ka kollase võrega näinud. Aga ta oli ka ise ära värvitud.Smile

Minul on ka kollase võrega, tõsi olen seda ise korra üle värvinud aga 1990.ndate algul kui ta ostsin, sisi juba oli kollane.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#44

Mis põhimõttel töötab see mtz 82 õhupuhasti indikaator. Punane ring ümber pildil. Kas hakkab mingit heli tegema.
http://www.upload.ee/image/3218695/mtz_82.png
Vasta
#45

Ennevanasti töötas vaakumiga, kui õhupuhasti umbes, siis imeb punase rõnga nähtavale.
Vasta
#46

Mtz 80 ja mtz 82 on olnud kahte tüüpi roolirattaga. Piltidel on näha et ühel on selline rool kus keskele saab panna embleemiga rooli katte aga teine on ilma selleta. Kas siis ilma selle rooli keskosa kateta on uuema väljalaskega ja kattega vanem väljalaske aastaga traktorid. Ma mõtlen just väikese kabiiniga variante, sest uuemad akvaariumiga olid ilma rooli keskkatteta.
Vasta
#47

(05-04-2013, 08:05 AM)saarrand Kirjutas:  
(04-04-2013, 19:25 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  Sellist ninaplekki mäletan nii sinise kui kreemvalgena, võib ka olla olnd see valge kolhosnikute kodune tuuning.
edit: ei pruukind ka tuuning olla, sama värvi oli kui katuseluuk.

Mina pigem arvan, et ninaplekk on originaalis ikka mitte valge. Katuseluuk on küll oroginaalis valge, aga ninaplekki ei usu. Pigem nina ikka sinine, kuigi 100%-list tõde ei tea.
Ühinen ksf.saarrandi arvamusega,et ninaplekk oli originaalis ikkagi sinine.Vot absoluutselt ei meenu valge ninaplekiga isendeid ja see valge katuseluuk oli ka pigem erand kui tavapärane.Katuseluuki kindlasti kolhoosnikud/sovhoosnikud ise valgeks ei tuuninud aga vähe oli neid.Enamus ikka sinised.Sama arvamus ka ksf.MAZ-ga et see esmane ninaplekk oli ilusam.
Selliseid on kahjuks vähe alles jäänudSad
Mõned vanad fotod.
Üks esimestest Ülenurme õppe ja katsemajandi Ropka osakonna MTZ-80netest.(foto aastatest 1976-77)
       

Ja sama majandi MTZ-80 (aasta 1980-81) Suht uus ja korralik traktor.Tehasevärvi all ja ei mingeid valgeid detaile.
[Pilt: IMG_33a%2520Tartumaa%25201980-81.jpg?gl=EE]

Kahjuks mõlemate traktorite juhid/mehhanisaatorid juba ammu teises ilmas, nii et küsida pole kellegiltSad
Vasta
#48

Teil täitsa õigus kes ütlesid et MTZ-i esivõre sinine. Ei hakka vaidlema. Ma küsisin oma isa käest kes kunagi sohvoosis traktorist oli ja (praegu ka), et ta sai endale uue MTZ 80 ja tal oli võre ja katuseluuk sinine. Hiljem pani ta esisilla ka alla.
Kas vanema kapotidega MTZ 80, 82 käis kapoti ülemine osa lahti et pääseda mootorile ligi või käis tervenisti lahti nagu uuemate kapotidega.Smile
Vasta
#49

Minu 1978 aasta russil käib kapoti ülemine osa lahti, sitika silmad (tulekronsteinid) koos küljepelkiga ei liigu. Kapoti kukkumist takistab vasakul küljel olev lukusti (kuigi tavaliselt tõukan mina kapoti nurga korstna otsa).

Mis on tehtud eeloleva foto õhupuhastaja kattega? Kas sinna on midagi ümber pandud, et éi tõmbaks rohuebemeid sisse või on midagi muud? Tegelikult ei olegi näinud nii kõrget kopsikut, tavaliselt on neende alumine serv vastu kapotti surutud.
Vasta
#50

(13-04-2013, 00:11 AM)krossifänn Kirjutas:  [Pilt: IMG_33a%2520Tartumaa%25201980-81.jpg?gl=EE]
Kui ma 8.a olin unistasin sellisest traktorist, mul isegi alles vihik, mille tagumised lehed vaid sellise masina pilte täis soditud. Siis polnud paljundusmasinaid eriti ja ühtegi head fotot ka polnud peale nende,mis kusagilt vanast ajakirjast leidsin.
Muidugi sellise vihiku sodimis eest, sain algklassi õpetajalt märkusi päevikusse, et seltsimees see ja see ei tee tunnis tööd kaasa ja joonistab rumalusi...Toungue

Aga selle fotol on näha kaks olulist juppi,mis kadusid ajajooksul. Üks nendest on distants juhtimisega käivitusmootori hoovastik. Ning teine on kabiini tuulutus "korsten", mis enamusel kisti pealt maha.


Vasta
#51

(13-04-2013, 18:42 PM)MAZ Kirjutas:  
(13-04-2013, 00:11 AM)krossifänn Kirjutas:  [Pilt: IMG_33a%2520Tartumaa%25201980-81.jpg?gl=EE]
Kui ma 8.a olin unistasin sellisest traktorist, mul isegi alles vihik, mille tagumised lehed vaid sellise masina pilte täis soditud. Siis polnud paljundusmasinaid eriti ja ühtegi head fotot ka polnud peale nende,mis kusagilt vanast ajakirjast leidsin.
Muidugi sellise vihiku sodimis eest, sain algklassi õpetajalt märkusi päevikusse, et seltsimees see ja see ei tee tunnis tööd kaasa ja joonistab rumalusi...Toungue

Aga selle fotol on näha kaks olulist juppi,mis kadusid ajajooksul. Üks nendest on distants juhtimisega käivitusmootori hoovastik. Ning teine on kabiini tuulutus "korsten", mis enamusel kisti pealt maha.
Tundub et oleme ühetekad selle joonistamise suhtes. Mul oli ka selline komme.SmileSmile Mis puudutab käivitusmootori hoovastiku see leidis tavaliselt kasutust kuskil hädavajalikul kohal. Ja seda kabiini tuulutus korstent olen oma mäletamist mööda näinud oma isa endisel töö traktoril ise olin vast 5-6 aastane.Proovin ka pildi siia ülese panna. Üks pilt ka sellest olemas seal on näha. Aga hiljem oli isa selle ära võtnud ei tea küll miks. Sad Aga nüüdseks on selle traktori originaal kabiin vanarauda viidud ja peal on Poola kabiin, mis mulle üldse ei meeldi Big Grin Originaal kabiin meeldib rohkem ikka.
Eks nende tuulutuskorstendega oli nii nagu ta oli, nende korstna toru otsas oli samasugune kuppel mis traktori õhupuhastil ja see leidis seal kasutust. Tuulutus seadmega mis kabiinis paiknes läks rikki ei hakkatud enam remontima ja võeti maha. Tavaiselt pandi sinna asemele auto soendus nagu mina tean.Big Grin
Vasta
#52

(13-04-2013, 19:04 PM)deeremees Kirjutas:  
(13-04-2013, 18:42 PM)MAZ Kirjutas:  
(13-04-2013, 00:11 AM)krossifänn Kirjutas:  
Kui ma 8.a olin unistasin sellisest traktorist, mul isegi alles vihik, mille tagumised lehed vaid sellise masina pilte täis soditud. Siis polnud paljundusmasinaid eriti ja ühtegi head fotot ka polnud peale nende,mis kusagilt vanast ajakirjast leidsin.
Muidugi sellise vihiku sodimis eest, sain algklassi õpetajalt märkusi päevikusse, et seltsimees see ja see ei tee tunnis tööd kaasa ja joonistab rumalusi...
Tundub et oleme ühetekad selle joonistamise suhtes.
Eh Teid kaasfoorumlased ka mina põdesin seda "haigust" Big Grin
Ainult selle vahega et minu lemmikuteks ei olnd MTZ-d vaid jossid,DT-d,ekskavaatorid.No sellesama haiguse mingi teine(raskem) sümptom ilmselt.Kahjuks pole alles 7-nda klassi mate vihikut.
Mate õps rääkis miskit ruutjuurtest,võrranditest,juurimisest jne.Oi kui tüütu see oli...Sad Joonistasin siis vihiku tagakaanele jossi T-100M juurijaga,mis ikka korralikult kändu maa seest välja juurib.Vana jossi kumerat kapotti on väga raske järgi joonistada ja kõrvale siis T-130 mida lihtsam joonistada kuna see kandilisem.
"Läbi udu"meenub kuskilt õpsi jutt juurijast ja juuritavast. No tegin siis nooled ka peale:Känd-juuritav ja Joss-juurija.
Mate õps nägi ka ilmselt kunagi minu sokerdusi vihikus ja minu versiooni juurimisest.No ei tea siiani mis ta sellest arvas aga 3-e sain kätteBig Grin
Kunstiõpetus/joonistamine oli tolleks ajaks kahjuks läbi ja võita polnud midagi - see oli niikuinii kogu aeg viis.
Vasta
#53

(13-04-2013, 21:02 PM)krossifänn Kirjutas:  
(13-04-2013, 19:04 PM)deeremees Kirjutas:  
(13-04-2013, 18:42 PM)MAZ Kirjutas:  
(13-04-2013, 00:11 AM)krossifänn Kirjutas:  
Kui ma 8.a olin unistasin sellisest traktorist, mul isegi alles vihik, mille tagumised lehed vaid sellise masina pilte täis soditud. Siis polnud paljundusmasinaid eriti ja ühtegi head fotot ka polnud peale nende,mis kusagilt vanast ajakirjast leidsin.
Muidugi sellise vihiku sodimis eest, sain algklassi õpetajalt märkusi päevikusse, et seltsimees see ja see ei tee tunnis tööd kaasa ja joonistab rumalusi...
Tundub et oleme ühetekad selle joonistamise suhtes.
Eh Teid kaasfoorumlased ka mina põdesin seda "haigust" Big Grin
Ainult selle vahega et minu lemmikuteks ei olnd MTZ-d vaid jossid,DT-d,ekskavaatorid.No sellesama haiguse mingi teine(raskem) sümptom ilmselt.Kahjuks pole alles 7-nda klassi mate vihikut.
Mate õps rääkis miskit ruutjuurtest,võrranditest,juurimisest jne.Oi kui tüütu see oli...Sad Joonistasin siis vihiku tagakaanele jossi T-100M juurijaga,mis ikka korralikult kändu maa seest välja juurib.Vana jossi kumerat kapotti on väga raske järgi joonistada ja kõrvale siis T-130 mida lihtsam joonistada kuna see kandilisem.
"Läbi udu"meenub kuskilt õpsi jutt juurijast ja juuritavast. No tegin siis nooled ka peale:Känd-juuritav ja Joss-juurija.
Mate õps nägi ka ilmselt kunagi minu sokerdusi vihikus ja minu versiooni juurimisest.No ei tea siiani mis ta sellest arvas aga 3-e sain kätteBig Grin
Kunstiõpetus/joonistamine oli tolleks ajaks kahjuks läbi ja võita polnud midagi - see oli niikuinii kogu aeg viis.
Eks see pisik mul praegugi veel olemas. Mõnikord saab igasuguseid vene masinaid maha joonistatud. Lisan siia ka kaks pilti mida ma kunagi joonistanud olen. Kuidas tunduvadSmile
http://www.upload.ee/image/3232051/SDC10132.JPG
http://www.upload.ee/image/3232065/SDC10133.JPG
Vasta
#54

(14-04-2013, 17:08 PM)deeremees Kirjutas:  
(13-04-2013, 21:02 PM)krossifänn Kirjutas:  
Eks see pisik mul praegugi veel olemas. Mõnikord saab igasuguseid vene masinaid maha joonistatud. Lisan siia ka kaks pilti mida ma kunagi joonistanud olen. Kuidas tunduvadSmile
http://www.upload.ee/image/3232051/SDC10132.JPG
http://www.upload.ee/image/3232065/SDC10133.JPG
Vau ! "müts maha" ja ei oskagi midagi kosta ! Sõltumata sellest kas pilt joonistati olemasoleva foto järgi või peast. Tulemus SUPER.
deeremees sul ju kama-kaks kui näit.digika aku peaks otsad andma...joonistad pärast mälu järgi üles- töötled natuke photoshopis ja pilt olemasBig Grin
Vasta
#55

Kas need astmelauad, mis joonistatud pildil on tulid tehasest? Minu russil on pikad astmed kabiini all, mis kinnituvad vahekasti külge
Vasta
#56

(14-04-2013, 23:46 PM)hillar2 Kirjutas:  Kas need astmelauad, mis joonistatud pildil on tulid tehasest? Minu russil on pikad astmed kabiini all, mis kinnituvad vahekasti külge
Vanemat tüüpi kapotiga russidel oli kahest osast astmelaud vahekasti küljes, uuematel rippus astmelaud kabiini küljes.
Vasta
#57

Pildi mille ma siia postitasin, et kas sellel vanema kapotiga mtz 82-el olid samasugused rehvid kui on vedava esisillaga T-40 AM-il. Või mõõdud on neil erinevad. Väliselt vaadates on sarnased T 40 omaga. Ega kõigil nendel vanema kapotidega mtz 82-del ei olnud sellised esimesed rehvid. Olid tavalised nagu neil ikka olid. Kas siis esimestel väljalaskega traktoritel oligi sellised rehvid.
Vasta
#58

Silma järgi vaadates on need rehvid samad mida kasutati nii MTZ-52 kui T-40AM tüüpi traktoritel. Kas ka esimestel 82 ei tea. Need olid head rehvid, ei kulunud nii meeletu kiirusega kui 82 mingid imerehvid, mis olid pildilnäidatutest pisut laiemad ja hõredama krihvivahega. Need olid tõeline ikaldus.
Vasta
#59

Kas originaalis olid akvaarium kabiiniga MTZ 82-del pikad summutid või lühikesed. Hiljem neid ju vahetati hirmsasti. Kippusid läbi roostetama, sõelad kippusid ka ära põlema . Nii et pole originaalis näinudki.Smile
Mis väljalaske aastaga akvaarium kabiiniga MTZ 82-del oli käigukang paremale poole viidud. Ise olen sõitnud sellisega, millel käigukang paremal aga siis ei tulnud seda meelde vaadata. Umbes ajavahemikCool
Vasta
#60

Pilt Sotsialistlikust Põllumajandusest nr.1 1988. Pildil näha Mtz 82 ja Mtz 80.
Mtz 82 on katuseluuk sinine ja Mtz 80 on katuseluuk valge. Küsimus selline et mitu tonni mahutavad sellist tüüpi väetisekülvikud. Ja kas keegi oskab öelda kas olid ka head külvikud. Ega vist probleeme ei tulnud ette selliste külvikutega või siis ikka. On siin foorumis sellised kes on külvanud väetist sellistega. Smile Huvitav oleks kuulda ja lugeda kogemusi ja muud põnevat.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne