IPRL-2(G); Saksa õli temp. näidik; võll hülss ja tihend
#1

1. Mingi elektriseadeldised mis klapivad ni korpustpidi kui ka ühe juhtmega ühendusse aga ma ei leia muud infot kui see mis neile endale peale on pandud. ELektrijubinad Samas albumis järgmised pildid ka nendest asjadest.

2. Mis masinale kuulus selline õli temperatuuri näidik. Kirja järgi julgen oletada et sakslane võiäkki rootslane õlinäidik

3. Mis võll see on järgmine pilt lähemalt

4. Mis otstarbeline silinder/hülss?

5. Mul olid Ziguli pagassis kohvris, enam sigulli pole ja ei saa uurida kas sobisid kuskile. Mille omad on Tihendid

ZAZ 968MG 1986; ZAZ 968M 1989; Volvo 340 1986;
Vasta
#2

5: lada sisse/väljalaske kollektori tihend 2 tk läheb ühele mootorile.
Vasta
#3

(23-01-2013, 00:22 AM)Peedu90 Kirjutas:  1. Mingi elektriseadeldised mis klapivad ni korpustpidi kui ka ühe juhtmega ühendusse aga ma ei leia muud infot kui see mis neile endale peale on pandud. [url=http://public.fotki.com/Peedu90/yleliigne/img-0949.html]

Google ütleb:

Комплект искателя повреждений на линиях радиофикации

Отыскание в условиях промышленных помех повреждений на воздушных линиях и участках подземных кабелей радиофикации, а также на скрытых домовых проводках
Vasta
#4

Hülsi seest läbimõõdu võiks lisada. Muidu 105 mm. on MTZ-2 ja MTZ-5. Kui üle selle,siis suurem vene massin..
Vasta
#5

Polnud nihikut käepärast, aga mõõdulindiga vaadates oli 103. Leidsin teise ka samasuguse. Need võib vist vanarauaks liigitada, sest mootori juures ei saa sellistega midagi teha.

ZAZ 968MG 1986; ZAZ 968M 1989; Volvo 340 1986;
Vasta
#6

(23-01-2013, 13:28 PM)Peedu90 Kirjutas:  Polnud nihikut käepärast, aga mõõdulindiga vaadates oli 103. Leidsin teise ka samasuguse. Need võib vist vanarauaks liigitada, sest mootori juures ei saa sellistega midagi teha.

Ei ole näinud jah 105.5 ega enam mõõdus remontkolbe. Võibolla on neid kunagi ka liikunud aga näinud pole.
No kellele vanaraud,kellele materjal.......Big Grin Mul oli selliseid uusi hülsse olemas aga ei tahtnud neidki keegi saada. 5 aastat pakkusin ja lõpuks siiis ikka võeti ära.
Vasta
#7

Viimaks mõni meeriklane-4" ehk 101,6 mm. Studebaker US6 selline silindrimõõt, aga kas tal vahetatav hülss? Meil 4" Zis 5, -164, -157, aga need plokiga ühes tükis valatud (Zis 5 pole küll sisse näinud).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne