Presidendi A8
#21

(01-03-2021, 21:13 PM)Heigok Kirjutas:  Esimese lingi pildilt suudab ära tuvastada halli sisu.
Ma nüüd ei tea kas mul silm petab, aga kuulutuses tundub minu silmale hele kreem sisu. 
Mõlemal paistavad ekraanid esiistmete peatugedes.

Tsitaat:Viimase lingi pilt on sessuhtes hea ja informatiivne, et sealt näeb ära katuseluugi puudumise. Aga kas tegu on siiski sama masinaga ? 

Viimase lingi galerii on päris suur tegelikult, seal oli sarnaseid pilte veel.
Vasta
#22

(01-03-2021, 22:15 PM)diesel Kirjutas:  täpsemalt on seal kirjas, et eesti presidentidel kasutuses olnud auto.
ja seda ei tule tõlgendada kui samasugune auto vaid just presidentidel kasutuses olnud masin.
iseasi muidugi, kas jutt õige on.
No aga kui ongi õige auto siis on ka info õige, et "presidentidel" kasutusel olnud auto. Sest Rüütli teine masin oli kasutusel ju ilvese esimese masinana.
Vasta
#23

See presidendivärk on keeleliselt minu tagasihoidlike oskuste baasil siuke piiripealne. Küll on auto kirjelduses mainitud, et katuseluuk puudub ilmselt turvaprobleemide tõttu. Huvitav nüanss on veel see, et müüja on tihti merel ära ja ei saa suhelda. Selliseid meremehi, kes sõbrale autot ostavad, olen enne ka kohanud..........

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

Minu õeraas töötas 90 ,e paiku meie tollaste bosside autobaasis Tatari tänaval.Kui mingit infi vaja ,võin küsida.Muidu juskui naised saunas................
kus juures Ta tegeles igasuguste autojuppide teemal.
Vasta
#25

kas masina vin-koodi pole.selle järgi saab ju teada varustuse ja kuhu riiki uuena müüdi
Vasta
#26

kui kellegi tõesti ostuhuvi oleks, siis küllap saab presidendi kantseleist ka teada kas ja millise presidendi masinaga tegu

Pähkliajude hirm
Vasta
#27

https://auto.geenius.ee/blogi/auto24-blo...etiautoks/

https://www.auto24.ee/soidukid/3591347

AUDI A8L
VIN: WAUZZZ4H6CN026088
Vasta
#28

Huvitav et peale uste servo sulgurite on ta omas klassis suht plank.
Mis ka õige,rahva raha pole raisata.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#29

Vaatasin  nn.diagonaalis selle supervarustuse üle . Ei midagi uut .Minu ,, Peletisel  astast 2014  puudu ainult nn.kindalaeka külmik;;.  SmileOK:
Minu aparaat võtab ehk pool liitrit rohkem ,aga ma ei ole ju president kah.
OK Rulookardinaid mul küll pole .seeeest peale muu jura kõik konksud .vintsid jne. küll.
Vasta
#30

Õhtust!
Tänan, Linnuke, et Sa ei ole (olnud president), suur tänu Sulle! Mitte igaüks ei oleks suutnud sellisele ahvatlusele vastu panna!  Minu poolt +1 igal juhul! Niigi on meil pidevalt probleeme selle teemaga, aga ausalt õelda, ma ei julgegi väita, et ma oleksin olnud suuteline keelduma! (Nissan Almera, Toyota Avensis, IŽ Kombi, LuaZ..., Tuula 200 jne).
Elagu Eesti, elagu A - M foorum!

tervitades, Priit
Vasta
#31

Mina olen presidendi auto roolis olnud,(Rootsi presidendi)Volvo mis on Tõnu Biburi käes,seal maksumaksja raha ei raisatud täitsa plank ainult side vahendeid oli palju niiees kui taga,auto väljast ilus pikk aga sees ei midagi.Veel on kapotiall sireenid ja mögafon.Tegin selle autoga pojale pulma sõitu sellepärast täpselt tean,kasutasin ka mögafoni kuna Vändra -pärnu vahel oli tee rem.olin ajahädas ja ütlesin palun lubage ette sõita mul väga kiire,autols olin üksi ja pulmapärga polnud veel peal,keegi ei signaalitanud,ette ei sõitnud ja sain foorialla esimeseks
Vasta
#32

(01-10-2021, 09:05 AM)Armex Kirjutas:  Mina olen presidendi auto roolis olnud,(Rootsi presidendi)

Seda teemat jätkates, hiljuti (ja ka mitu korda varem) on meil ka üks endine Kuninga ametiauto müügis olnud: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3380900&rhash=8337

Torgu Kuningas Kirill I kasutas seda masinat 90-datel ametiautona liikluskasvatuslikul eesmärgil. Ja Torgu Kuningas on vähemalt sama kõva mees kui Rootsi Präsident.
Vasta
#33

(01-10-2021, 09:05 AM)Armex Kirjutas:  Mina olen presidendi auto roolis olnud,(Rootsi presidendi)Volvo mis on Tõnu Biburi käes,seal maksumaksja raha ei raisatud täitsa plank ainult side vahendeid oli palju niiees kui taga,auto väljast ilus pikk aga sees ei midagi.Veel on kapotiall sireenid ja mögafon.Tegin selle autoga pojale pulma sõitu sellepärast täpselt tean,kasutasin ka mögafoni kuna Vändra -pärnu vahel oli tee rem.olin ajahädas ja ütlesin palun lubage ette sõita mul väga kiire,autols olin üksi ja pulmapärga polnud veel peal,keegi ei signaalitanud,ette ei sõitnud ja sain foorialla esimeseks

Siis võiks ju ruotsi kunniga bisnist teha. Kontrollimata legendi põhjal on eesti esimese mehe, esimene ametiauto ruotsi kunni "põrandaaluses" kollektsioonis. Pean silmas, eesti tsaariaegse kuberneri autot. Igati soliidne vahetus, siitpoolt vaadates. Võtmed anname sümboolselt üle tallinki pardal, estonia vraki kohal, Piibur saab medali, ja meie "kakelda" kas reliikvia peaks minema sõjamuuseumisse või ikkagi hoopis meremuuseumisse..

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne