Uunikute talveralli
#1

Kogu inf http://www.unic.ee

Dad.
Vasta
#2

Nii, eile sai siis enamus rajast maha märgitud, kogu trassi pikkus tuleb umbes 320 kilomeetrit Paigas on 14 KP\'d, mis tuleb üles leida ja sealt vastus küsimusele saada. Ehk tuli idee võistlus teha ristsõnalahendusena. Iga puuduv täht hakkab andma miinuspunkte, lisaks veel siis AKP\'desse hilinemised, mida tahaks kas 2 või 3 rajale teha. Eilse ilmastikuga oleks rajast 70% puhas jää ja lumi teedel, 20% poolpuhtad jäised maanteed ja 10% puhtad maanteed. Kui ilm sellisena ka 07.02 püsib, teeme kolm jäärada ehk LK\'d, kus siis saab ikka täiega udjada. Raja tegemise käigus avastasime ühe põneva jääraja, kus siis natuke Wranglerigagi sõitsime. Sinna saab teha ikka päris pika lisakatse LK\'d tuleks siis hommikusoojenduseks, lõunasöögi makku raputamiseks ja eelmänguks õhtusele pidutsemisele. Aga LK\'de olemasolu hakkab sõltuma vaid ja ainult jääst ning ilmast
Võiduajamise esimene pool ehk Tallinn-Haapsalu tuleb tihedamate KP\'dega ja teed ise palju kitsamad. Orienteerumist rohkem ja eksimisvõimalust kah rohkem. Kuna nii inimesed kui autod võivad hakata väsima, siis teine pool Haapsalu-Pärnu on veidi lihtsam ja tänu geograafilisele omapärale(Matsalu laht ja olematu teedevõrk) mitmete pikkade maantelõikudega. Oma osa ka selles, et ajahätta ei jääks ja ajagraafikut liiga \"tuugaks\" ei ajaks. Hetke teede libedusaste on 60\'ga sõitmiseks paras, palju teid on mõnusalt kurvilised ja mõistlikult ohtlikud Ühes paremkurvis suutsin ise ka otse põllule sõita ja seda 4WD autoga ... kuigi ega ameerika originaal M+S mingi pidamisega küll ei hiilga Naelrehvidega pole hullu midagi.
Lõuna- ja õhtusöögi koht ning ööbimine on kokku lepitud, \"hulle\" oodatakse! Hetkeseis selline, et Haapsalus tehakse Stoori restos suur praad, mis 60 ühikut maksab, need siis ootavad söömist. Igatahes meil kahekesi jätkus selelst praest Pärnuni ja tagasi Tallinasse kah veel. Õhtusöök tuleb rikkalik, hetke pakkumine on 85 raha ja selle eest mitu käiku. Viimane AKP on Reldoris, ma seal ootan ja võtan kaardid ära. Siis soovijad võtavad endale toad(väga, väga korralik asutus, ausõna!) ja lähevad sinna 500 m. kaugusel asuvasse Perona Bowlingusse, kus antakse kõiksepealt süüa ja siis hakkame tulemusi hääletama ja autasustama. Enne on muidugi mul selge, kas üldse on vaja hääletada, sest kui keegi ikka omajagu parem on, pole miskit teha(aga see eeldab korralikku sõitmist ja ka ajaloolisi teadmisi). Pääle seda vabakava, kes tahab, veeretab mune, kes tahab, joob kooma ja kes tahab, läheb linnapeale lantima(ja Pärnus on, keda lantida!!!). Reldoris kah hoiatatud, et rahvas väga ülemeelik ja selle vastu pole seal keegi. Igati soe vastuvõtt oli meie ideedele.
Seega, seltsimehed, viimane võimalus varsti ennast üldse regada või sõprade autodesse sokutada. 40 autot on piir, ja selle täitumisel saavad lisaks kirja vaid ja ainult kahe vanatehnikaklubi(Unic ja Unic-Moto) liikmed pädevate autodega sõitma tulles.
Vasta
#3

oleks ka huvi selle ralli vastu aga ei tahaks autoga talvetingimustes liigelda ja siis tahaks teada kas sellist üritust suvel ka toimub või on rallid ainult talvel
Vasta
#4

SELLISED rallid toimuvad meil ainult talvel. Kordusetendusi ei korraldata.
Vasta
#5

Siin on väike plaan kaasa sebida laibakas, et kui miskit hapuks läeb siis on abi kohe olemas.
Ralli ju lõppeks ikkagi Wink

Dad.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
Ega kellelgi varumehhaanikut kaasa pole vaja?
sama küsimus minu poolt... kadett kurask on küll unikaalne, aga antud ürituseks mitte paslikSad
oskan tuju tõsta ja bensiini paaki \"võluda\" ning muudki vajalikkuSmile

PS! \"Korralike inimeste\" jaoks täna viimane registreerimispäev!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

...homseks talveralliks inimesele, kes vastab ühele konkreetsele tingimusele... täpsem info U2U
Vasta
#8

küsimus korraldajatele: kas minu skoda 120, kes saab ülejärgmisel aastal 20a vanuseks ja linnapildis unikaalne ja ainulaadne nähtus, saab osaleda järgmise aasta unicute talverallil? :keersilm
Vasta
#9

Kes siin olevatest osaleb homsel üritusel?
Oleks hea kasutajanimed, autod ja näod kokku viia.
-------------------------------------------------
(auto-fänn kleebib juba Amazonile numbreid)
Vasta
#10

kahju, tundub, et minu pakkumisele huvilisi pole... ja ka probleem jääb lahendamatta... :-(
Vasta
#11

Hilja ei ole natuke pakkumisega välja tulla?
Kes tahtnud on on ennast juba kuhugi sokutanud.

Dad.
Vasta
#12

lihtsalt probleem, milles abi vaja tekkis just nüüd...
Vasta
#13

Olin päeval Pärnus ja mõtlesin et jään kauemaks ja vaatan siis uunikud kah üle. Passisingi viiest poole seitsmeni finisis ja oma 10 autot jõudsin ikka ära oodata.Big Grin
Ühe eksinud GAZ 21 juhi suunasin kah hiljem linnas õigele teele, ei tea kuhu see muidu oleks läinud.
Eks siis homme kuule täpsemalt kuidas oli.

P.S. Auto-fänn- Kas sina olid selle vana sinise Volvoga mis natuke aega õiget kohta otsis?

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#14

Tagasi. Elusalt ja tervelt Big Grin
Olime vist Capriga üks väheseid ekipaazhe kes kraavis ei käinud (kuigi päris mitu momenti oli, et kohe-kohe on kraav ja katusBig Grin), kuid see-eest istusime mitu korda kõhuli lume peal kinni Smile siis sai jääkaabitsaga käpuli kõhu alt lund kraabitud :lol Labidat ei võtnud meelega kaasa :lol
Ja ilma spido-odomeetrita on päris jõhker legendi järgi sõita Big Grin

Järgmisel aastal loodetavasti suurema kliirensiga Big Grin

Suured tänud korraldajatele!!!

[Pilt: 03.jpg]

[Pilt: 05.jpg]

[Pilt: 07.jpg]

[Pilt: 09.jpg]

[Pilt: 11.jpg]

[Pilt: 14.jpg]

[Pilt: 16.jpg]
Vasta
#15

siin siis minu pildid sellest rallist
http://www.hot.ee/vilukas2
Vasta
#16

Tere siinsele rahvale.

Minu esimene postitus siia.

Tänud Priidule, üritus oli VÄGA hea.

Kui kedagi huvitavad, siis minu pildid on siin - http://smr.saurus.ee/fotod/070204/
Vasta
#17

Veel pilte

http://www.album.ee/?o=300086183

http://tfr.cafe.ee/album/unictalveralli2004

http://www.emm.ee/stuff/gallery/unictalveralli2004
Vasta
#18

mind huvitab väga, kellele kuulub see Austin (või on see Morris), mille küljel on varuosade kaubamaja reklaam. dad kirjutas veel, et puuduvad amordid-vedrud Toungue [vaheinfo: huvitav, kas see tähendas, et tal on hüdragas vedrustus, või et see ei toimi?, vist ikka esimest tähendas] ei taha kohe sinna kaubamajja ka helistama hakata ... aga tahaks jagada omanikuga (temalt ammutada) infot selliste autode varuosade kohta. mul austinil sama sorti vedrustus ja üks element hakkab läbi kuluma. ja pukse vaja ... ja ... igatahes oleksin väga tänulik, kui saaks omanikuga kontakti Smile

u.
/oleks Austinil talvekummid ja ülevaatus, roniks sellega või puu otsa/

EDIT: kuigi ise ei osalenud, näikse tore üritus olema. huvitav ainult see, et nii paljud tee pealt väljas käisid.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#19

Üritus oli tõesti vägev!
Et mu oma põrra õigeks ajaks valmis ei saanud, siis panime võistlusnumbrid hoopis sellele Austin Maxile...
Jube mugan auto on: kruusateel näiteks võid rahulikult õllepudeli maha toetada, mitte tilkagi ei loksu välja.
Wink
P.S. Omaniku nimi on Hillar
Vasta
#20

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: usku
EDIT: kuigi ise ei osalenud, näikse tore üritus olema. huvitav ainult see, et nii paljud tee pealt väljas käisid.
Selles oligi Su viga, et Sa ei osalenudSmile Siis ei küsiks, miks niipalju välja sõideti. Läänemaal oleks võinud südamerahus Tartu Maratoni korraldada. Noarootsi vald, mis Eesti üks vähemate sademetega paikkondasid on, kipub see talv absoluutselt pakseima lumega olema. Ja lume all on kiilasjää ... ning roolis mitte palu aeglasemad mehed, kui MärtinBig GrinBig Grin Samal ajal sõitis too ju Rootsis ratta alt, meie rallil Noarootsis ei kaotanud keegi ratast.

Aga tänud kõigile osalejatele!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne