GPS kaardiuuendus
#1

Kas keegi oskab soovitada , kus saaks soodsalt GPS-ile teha kaardiuuenduse? Aparaadiks on TomTom One 2GB sisemäluga. Praegune kaardiversioon on v900.4602 Eastern Europe 25.8.2010
Ja sama oleks vaja teha ka Toyota peal olevale statsionaarsele aparaadile Toyota Touch and Go.
raudpats1@hot.ee
Vasta
#2

kas tomtom.com ei aita? kolm aastat kaardiuuendusi peaks ju hinna sees olema. sul näikse aega veel varuga olevat.
kui tojotsil mingi oma vägistatud versioon on, siis tasub vist hakatuseks esindust küsimusega tüüdata.
Vasta
#3

Toyota esindusega selline lugu, et kaardiuuendus on kliendi enda asi ja hoolduse käigus nad seda ei tee. Lubasid küll vastu tulla ja ära teha, aga peale 2 tunnist nikerdamist tõstsid käed üles. Ise olen üritanud ka umbes 5 korda my.toyota.com lehe kaudu, olen tõmmanud lugematu arvu puuduolevat tarkvara ja lõppkokkuvõttes tuleb ikkagi ekraanile kiri, et arvuti ei ühildu ja pöörduge webmasteri poole.
TomTom on põhimõtteliselt küll tasuta uuendustega, aga sain selle autoga Saksast kaasa. Dokumendid on olemas, aga vana omanik on teinud endale TomTom kodulehele konto ja sama ID numbriga teist kontot teha ei saa, vana konto parooli ei ole kusagilt võtta.
Vasta
#4

Terve Euroopa, kas see on nüüd ühe paketina või koosneb osapakettidest näed pärast allalaadimist. Aga põhimõtteliselt saad sama asja ka jupikaupa torrentist omandada. http://thepiratebay.se/torrent/7848961/T...tContainer
Vasta
#5

Tundub, et Torrentis on sama versioon, mis mul GPS-is. released 2012 - kas see peaks siis olema koos uuendustega või lihtsalt 2012 üles riputatud? Kas saab kuidagi vana versiooni üle kirjutada või peab esmalt vana maha võtma ja siis uue peale panema? Vana kustutamiseks ma oma kasinate arvuti-teadmistega võimalust justkui ei leia. Lisaks on veel mingit Codec Pack´i vaja ...
Vasta
#6

Tere

Kaardi parandused saad TomTom homest tasuta allalaetud ka ilma sisselogimata.

Uuemat kaarti aga mu meelest veel polegi.
2GB sisemälu seab ka omad piirangud. Ainuüksi suuremad euroopa kaardid 2+Gb lisaks aplikatsioon lisaks Poi'd lisaks muud mugavused;-)


Saada PS ja kirjuta mis sul täpsemalt hingel

H

(27-01-2013, 12:47 PM)sass Kirjutas:  Kas keegi oskab soovitada , kus saaks soodsalt GPS-ile teha kaardiuuenduse? Aparaadiks on TomTom One 2GB sisemäluga. Praegune kaardiversioon on v900.4602 Eastern Europe 25.8.2010
Ja sama oleks vaja teha ka Toyota peal olevale statsionaarsele aparaadile Toyota Touch and Go.
raudpats1@hot.ee

sai vist kõik öeldud
Vasta
#7

(27-01-2013, 13:10 PM)diesel Kirjutas:  kas tomtom.com ei aita? kolm aastat kaardiuuendusi peaks ju hinna sees olema.
See uuenduste tasuta saamine on küll hästi serveeritud - peale esmakordse uue seadme käivitamist tuleb uuem kaardiversioon 2 kuu jooksul endale alla laadida, muidu läheb parool hapuks. Ehk siis endalgi selline teema, et ei saa neid uuendusi enam tasuta. Sain uue seadme jõuluvana kingikotist, esmane käivitus toimus muidugi kohe (s.t. kuuse all), reaalne esimene kasutamine koos tomtom-i konto loomisega aga alles aprillikuus. Parooli kasutamise tingimused on küll seadme pakendil ilusa pisikese kirjaga kirjas, jõuluvanale seda millegipärast keegi ei maininud - tagantjärele tarkusena võib öelda et ise olin loll...Sad

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#8

Lihtsaim viis oma TomTom'i uuendada on siseneda tomtom.com lehele ja teha seda sealtkaudu. Raha eest loomulikult.

Odavam viis on otsida netiavarustest piraatkaardid, need alla sikutada ja siis tundidekaupa nikitseda arvutiga asjad oma navigaatori jaoks söögikõlbulikeks.

Odavat ja lihtsat korraga ei saa.
Seda enam, et Tomtom One on juba piisavalt vana aparaat netis piravarana loksuvate uute kaartide jaoks. Tööd selle 2GB-se aparaadile sobiva tarkvara parajaks tegemiseks on rohkem kui liigagi palju.
Olen kunagi enda jaoks nende asjadega tegelenud. Enam ei viitsi lihtsalt. Aeg maksab ka midagi.
Vasta
#9

Panen ka siia teema alla. Mul oleks Opeli tehasenavile Navi70 Eesti või Balti kaardiga CD-d. Kas keegi suudab aidata?
Vasta
#10

Kaks foorumi, millede najal oma pudinatega kunagi aega viitsisin tappa:

http://forum.gps-club.ru/
http://www.ipmart-forum.com/forum.php

Tõsi, neist on palju õpetusi ja linke välja loobitud, sest piraatluse vastu võitlemisega on meie ühiskonnas nagu parajasti on, aga kes viitsib natukenegi asjasse süveneda, siis haritust ja abi leiab loodetavasti kuhjaga.
Igal mehel lihtsalt pole pooltsada euri tagataskust krabada kulutamaks mingitele kaartidele selmet osta paagitäis kütust ning olla selle raha eest näiteks Poolas.
Samas jälle - niikaua, kui oma navi tjuunid, on sõber juba ostnud kaardi ja sinust kaugel-kaugel... Big Grin. Kahe otsaga asi, kui kolme sõnaga kokku võtta Wink.

A hääd niblimist, reisumehed!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne