Scania soomukite varuosad
#1

otsin juppe scania soomukitele-ja kui keegi teab kas sinna ka mõne mu masin jupid ka lähevad siis võix öelda! ja tegelt ootan ka muude soomukide kohta infi-ootan kõike!
Vasta
#2

Kas sinu käsutuses on sama marki/tüüpi masin:

[Pilt: unic-9.jpg]

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#3

Lagedil Vabadusvõitluse muuseumis on neid Scaniaid 2 või 3 tk. Uuri, äkki on seal omanikul ka mingeid juppe...
Vasta
#4

Enne saab surnu prsest sooja peeru kui Lagedi vana (hr Tõrs midagi ära annab):lol
Vasta
#5

See pildid olev soomuk on küll mingi imelik asi. Peale vaadates tundub juba tank ja korralik maastikusõiduk aga kui \"4x4\"saates militaarmaasturite kokkutulekut näitas siis seal see masin ainullt kinni istuski ja teised pidid seda kogu aeg tõmbama. Sõjaväemasina kohta suht mõttetu ju?
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: valts
See pildid olev soomuk on küll mingi imelik asi. Peale vaadates tundub juba tank ja korralik maastikusõiduk aga kui \"4x4\"saates militaarmaasturite kokkutulekut näitas siis seal see masin ainullt kinni istuski ja teised pidid seda kogu aeg tõmbama. Sõjaväemasina kohta suht mõttetu ju?
Mõtle, kui palju see elukas kaaluda võib ja milline on nende ratste puhul erisurve maapinnale. Lisaks veel kuraski telejevahe!:o
Pole siis imeks panna, kui ta järskudel nõlvadel ja liivas hakkma ei saa.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#7

mul on sama masin ja koguni 2 aga ainult paljad kered ja ma otsingi sinna midagi alla ja peale!!!!!!!!!Wink
Vasta
#8

Juhuks kui sa ise pole seda märganud, on kB müügil scania vabis mootor:

SOOMUSAUTO SCANIA VABIS,
Rootsi, mootor 402/1 koos käigukastiga. Tel: 050-89194, Tel: 053-434476

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne