sierra 2,3
#1

mida arvab siine rahvas ? kas on mõtet osta 1,5k sierra 2,3v6-te vla 1983 dokid olemas üv vaja ära teha .
ainuke viga on see et esi sild krigiseb ja kiunub:???

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
ainuke viga on see et esi sild krigiseb ja kiunub:???

Ma millegipärast kaldun arvama, et see sugugi mitte ainuke viga seal ei ole...

Loodan, et Fordidest rohkem teadvad inimesed väga pahaks ei pane, kui nüüd lepikusse panen, aga kuskilt on nagu meelde jäänud, et need pisikesed V6-d sugugi mitte kõige paremad Fordi mootorid ei ole.
Vasta
#3

ei pidanudki olema aga 2,3 pidi parem olema kui 2,8

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#4

doonoriks või juppideks tasub küll Smile
Vasta
#5

kui ta 2,8 on,siis peaks ta olema XR,XR4x4? Võta ära muidugi,mis sa selle rahaeest ikka saada tahad?......Mootorist saad sa alati selle raha tagasi....Wink
Sirje ei ole midagi nii ebaõnnestund auto nagu mõned väidavadWink
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wax
doonoriks või juppideks tasub küll Smile
ja eriti veel taunuse doonoriksCoolCoolCoolCoolWink

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
ei pidanudki olema aga 2,3 pidi parem olema kui 2,8
***********************************
:???Aga miks siis soome veetakse 2,8 mootoreid ja paar tuttavat otsivad just 2,8
mitte 2,3 ja 2,9(mis on suht õnnetu).
Soomes valmistatud replicatel ikka 2,8 V6
vahel. :duh
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
ei pidanudki olema aga 2,3 pidi parem olema kui 2,8
***********************************
:???Aga miks siis soome veetakse 2,8 mootoreid ja paar tuttavat otsivad just 2,8
mitte 2,3 ja 2,9(mis on suht õnnetu).
Soomes valmistatud replicatel ikka 2,8 V6
vahel. :duh
ega ma ise täpselt teagi , aga olen lihtsalt kuulnud et 2,3 pidi vaśtupidavam olema kui 2,8(´turu jutud)Wink

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
kui ta 2,8 on,siis peaks ta olema XR,XR4x4? Võta ära muidugi,mis sa selle rahaeest ikka saada tahad?......Mootorist saad sa alati selle raha tagasi....Wink
Sirje ei ole midagi nii ebaõnnestund auto nagu mõned väidavadWink


noo siis peab küll juhm mootoriostja olema kui vanema V6 eest 15.000 kr. annab.
ma sie ostsin u1,5 aastat tagasi 2,3 V6 mis oli 84. aasta väljalaske auto peal olnud, see ka natsa kallis. kui ma ühele fordidest jagavale inimesele selle hinna ütlesin siis hakas ta küll naerma.
Vasta
#10

Loe täpsemalt. Summa on 1,5k.

Sellise masina ostmisel peab väga täpselt teadma, milleks sa seda vajad. Taunusele saad sa vaid mootori/kasti, sest sillad on erinevad. Krigisev esisild? Pigem mingi laagri surmahääled.

Enne, kui raha välja käid, uuri, mis värvi õli mootoris on, mis värvi on jahutusvedelik, millist värvi on küünlad (soovitav helepruunikad) jne. Muidu saad hunniku dokumentidega vanarauda.

Asp
Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Loe täpsemalt. Summa on 1,5k.

Sellise masina ostmisel peab väga täpselt teadma, milleks sa seda vajad. Taunusele saad sa vaid mootori/kasti, sest sillad on erinevad. Krigisev esisild? Pigem mingi laagri surmahääled.

Enne, kui raha välja käid, uuri, mis värvi õli mootoris on, mis värvi on jahutusvedelik, millist värvi on küünlad (soovitav helepruunikad) jne. Muidu saad hunniku dokumentidega vanarauda.

Asp
mootorit taunusele tahtsingi Cool
aga tänks soovitamast

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kapsapea
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
kui ta 2,8 on,siis peaks ta olema XR,XR4x4? Võta ära muidugi,mis sa selle rahaeest ikka saada tahad?......Mootorist saad sa alati selle raha tagasi....Wink
Sirje ei ole midagi nii ebaõnnestund auto nagu mõned väidavadWink


noo siis peab küll juhm mootoriostja olema kui vanema V6 eest 15.000 kr. annab.
ma sie ostsin u1,5 aastat tagasi 2,3 V6 mis oli 84. aasta väljalaske auto peal olnud, see ka natsa kallis. kui ma ühele fordidest jagavale inimesele selle hinna ütlesin siis hakas ta küll naerma.
1,5 kilo tähendab 1500 KROONI:lol:lol:lol

15k tähendab 15000 KROONI



ja ma olen 101% kindel et ma poleks 15 k 83 aasta sirjet küll ostnud kui mul võimalus saada 10k 86 aasta oma (2,8 v6 xr4 4x4)





krt võiks vähemalt teema korralikult läbi lugeda:mad:

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne