peale liivapritsi ja keevitust kem.tsink ??
#1

Selline küsimus

Kas peale keevitustöid ja enne värvimist oleks mõtet paigaldada spreitsink kogu kerele TEKNOSEL on selline tünnis olemas. Edasi siis juba krundid värvid ja muu soga juurde.

Mis annaks korrosiooni püsivust kerele kõige paremini?

Hundu 77
Vasta
#2

enne proovi kuskil metalli peal.
Mul hakkas värvi keetma.
Vasta
#3

Päris täpselt ei selgu mida selle "spreitsingi" all mõeldakse, Teknose aerosoolide kohta ei oska midagi arvata. 90% kahekomponentsega üleskeetmisi pole esinenud, samas olen ma selle tsingi peale ka alati tootja soovituse järgi krundi valinud, krundi peale on siiani ka teiste tootjate pinnavärvid probleemivabalt hakanud. Tehnilisel lehel kästakse õhuvaba pihustamist kasutada, ise olen lasknud ka HVLP püstoliga, suurt vahet pole täheldanud. Peab siiski ütlema, et kuivanud värv kipub vigastuste juures rohkem lahti lööma kui mulle meeldiks, võibolla on ettevalmistus kuidagi vale või ei nakkugi see värv nii hästi kui ma tahaks, ei tea.
Vasta
#4

ma mõtlen sprei all värvipüstoli-pumbaga paigaldatavat tsinkvärvi.

üks mõte veel happekrunt-laeva krunt(rohke al sisaldusega epokrunt) ja siis värv.
Vasta
#5

Kõige korralikum on Zinga, oleme seda ise testinud ka näiteks oksüdeerumise põrgus/paradiisis nimega elav tuli. Ülimuslik produkt.

http://www.zinga.ee/

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#6

(09-02-2013, 22:58 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Kõige korralikum on Zinga, oleme seda ise testinud ka näiteks oksüdeerumise põrgus/paradiisis nimega elav tuli. Ülimuslik produkt.
Herr Mägrafarmer, räägi sellest lähemalt. Informatsioon ja pildivalik müüja kodukal on "ehe eestimaine värk" elik samahea, kui informatsioonivaba, siis kas selle ühe olematu suurusega pildi pealt nähtavad pihustatavad ballooni-zingad on ka needsamad materjalid?
Teine küsimus: milline näeb välja sellega kaetud pind? Kas see on nagu värv? Huvi oleks näiteks purjeka roostene mootor (kunstneer ei ole kahjuks fotokas, sorry) sellega üle värvida jms detailid veesõidukis. Niipalju saab pildilt aru, et mida ma tahaks teha ja milline see praegu on.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne