Elektrikarjus?
#1

Nimelt oleks hädasti vaja eelpool nimetatud riistapuud.
Mõnel tekib kohe küsimus, kuidas on see seotud auto-motoga. Kohe seletan.
Nimelt on minu maise vara valvur (koer) viimasel ajal otsustanud hakata \"hüppes\" käima. Jättes seetõttu valveta aastatega kogutud varanatukese, mille hulgas ka vanatehnika. Rumal loom aga ei kujuta ette, et annab sellise tegevusega võimaluse tegutseda pikanaäpumeestel. Muidugi jumal hoidku nende eest!
Ehk siis ainsaks taltsutajaks on osutunud elektrikarjus. See on juba järgi proovitud variant. Aga viimati kasutusel olnud eksemplar andis mõnda aega tagasi otsad. Seega on hetkel loomal vaba voli.
Minu palve - kas kellelgi on sellist riistapuud pakkuda? Või on osavaid meistrimehi-elektroonikuid, kes sellise aparaadi on suutelised valmistama? Elektrilöök ei tohiks muidugi vaest loomakest tappa aga väike särakas talle ka eriti ei mõju.


Puhh.
Vasta
#2

Nojah, eks meil kõigil ole oma eesmärgid selle jaoks. Soovitaks sul ikka osta korralik ja uus. Hinnad on küll soolased paarituhande kanti, kuid ma küll mingit isetehtud asja ei laseks sinna säristama. Originaalis on see pinge just selline, mis mõjuks närvidele ja see jääb meelde, kuid haiget ta ei tee. Soovitaks PEK toodangut.
Vasta
#3

Eelmine riistapuu oligi originaalis mingitele kariloomadele mõeldud. Selle algne pinge ei teinud koerale midagi. Siis üks tark mees modifitseeris teda natuke. Tagajärjeks märkimisväärselt tugevam elektrilöök ja taltsas koer. Ehk siis aparaat peab suutma produtseerida \"korralikku\" lööki.
Aga kus selle toodangu (PEK) kohta infot saab?
Vasta
#4

Kas sul vana oli aku pealt või 220 toitel?
Enda omad on ostetud PEK Phobos 8 elektrikarjused, töötavad juba üle 10 aasta. Säde on traadi ja kunstlikult tekitatud maanduse ( nt vikati ) vahel ikka oma cm. Ise kontrollin ka ikka mitu korda üle, et on ikka karjus väljas, muidu puutuma ei kipu. Seega kiidan seda toodangut ja oma koerad on ka tahest tahtmata saanud elektrimõnusid \"maitsta\". Käivad nüüd kõik koplisse väravast, kui see lahti onBig Grin. Phobos tüüpi generaatoreid ma netist otsisin, muidu mul Tartu lähedal on küll teada põllumajanduspoode, kus neid müüakse. Tallina lähedalt sattus selline aadress silma, võid üle vaadata http://www.elves.ee/services.html.
Kui see ka sellele koerale ei mõju, siis ma küll ei tea, mis imeloom see sul on. Pigem ei tule enam pikanäpumehed, kui ilusa ja tiheda aia teed Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#5

Vana oli 220 V pealt ja uus peaks ka sama toitega olema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne