Masinate pesu kodustes tingimustes talvel.
#21

Kas bessiini võib tõlkida kui bensiini? See ju paras mõrv värvkattele....

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#22

Ma arvan ,et miinustega pole küll mõtet kodus jäurata! Pigem sula ilmaga natuke - Autoshampooni ja vett Ning palju lihtsam kui miinuskraadidega jamada! Samas auto põhja ja rattakooppaid võiks vahel ikka loputada,sest Teehooldufirmad puistavad maha seda soola liiva segu ja see paneb asja kiirelt roostetama.

Omaette nokitseja.
Vasta
#23

(15-02-2013, 22:01 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(15-02-2013, 21:47 PM)umm Kirjutas:  
(15-02-2013, 21:34 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Õhtust!
...et auto ei ole kunagi liiga must. Piisavalt paks kiht pori, murdub ise maha.
No nii päris ka ei juhtu,sest autud lagedapeal väljas ja vett uhab iseenesest lausa lagipähe..... Võibolla oled ka kodumaal ja panid tähele?Big Grin

Ei sii mätta pääl pöle midad tulnud. Kuiv mis kuiv
Vasta
#24

Ma ka ei viitsi talvel seda soola jura ja pigi jama maha pesta. Täitsa selle pärast, et üks kord linna ja tagasi (u.50 km) on auto sama rokane, kui enne.

Paari auto omamis aastaga olen pihta saanud, et tuleb osta auto millel on selline hea värv peal, mis ei näita mustust välja. (hall-metallik on selline hea valik). Erk värvidega autod näevad vahest ägedad välja küll, aga selle erksuse pärast peab hoolitsema ka rohkem. (eks ta maitse asi ole)

Muidugi salongi tuleb ikka kõhvitseda tihedamalt, et riideid ära ei määriks.

Suvel, kui auto on mingit remonti/tuuningut saanud ja õli plekkidega (näpujälgedega) koos on, siis olen kasutanud würthist saadavat metallipesu ainet. Karm aine ja tõmbab värvi ka haljaks, kui liiga kange seguga pesed, aga kõik sodi olen alati maha saanud, ja värv on ka autol alles. (kui haljaks tõmbab, siis aitab poleerimine)

(miks on pesuaine karm? Konsentraadil on ph 13.5 Big Grin )

Aa ja krt meelest läks. Olen kasutanud survepesurit auto/traktori pesuks - pole veel värvi (tehase oma) maha saanud.

Surve pesuks olen kasutanud Sthili RE 128 PLUS survepesurit - maru hää töörist, plastik detailid on küsitava kvaliteediga, aga masin ise aus.

(kui keegi otsib endale survepesurit, siis soovitan sthili oma, selle pärast, et sellel on metall kolb, kannatab ilma veeta töötamis ja ei lähe nii kiiresti hõredaks, Mõelge ise plast vs metall)

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne