Auto kiletamine mati militaarrohelisega
#1

MÜÜGITEEMA PÄEVAKORRAST MAAS, TÄNAN.

Härrad ja prouad-preilid, ma mõistan, et tõenäoliselt on siinse foorumi kontekstis tegemist reklaamtekstiga ning kui see peaks kellelegi vastukarva olema, siis võetagu vabalt see teema ja saadetagu tema ajaloo prügikasti - või tõstetagu sinna, kus on tema koht selle foorumi kontekstis. Loodan ja usun lihtsalt, et siit võiks leida inimesi, kellele minu pakutav antud tingimustel rusikaks silmaauku võib osutuda.

Mul on põhjustel, mida mul on pisut valus lahkama hakata, üle 13 meetrit matti militaarrohelist autokilet. See on täpselt paras kogus, et kiletada üleni keskmine sõiduauto. Selline töö koos materjaliga maksab tavatingimustel alates 600-700 eurot + käibemaks (kokku 720-840€).

Esimene kodanik, kes reageerib vastava sooviga, saab selle kile koos paigaldusteenusega oma autole 450€ eest, käibemaksu ei lisandu, arvet ei anna (kui soovitakse arvet, siis +km). Sõidad autoga minu töökotta, jätad ta 48 tunniks minu kätte (saab hakkama ka 24 tunniga, aga üldiselt lähtun reeglist, et auto seisab mul töökojas 12 tundi enne kleepimist ja 24 tundi peale kleepimist, siis ma saan kindel olla, et asi saab hea ja kile kestab) ja saad tagasi ülekiletatuna. Kile on kvaliteetne 3M-1080 seeria, mõeldud spetsiaalselt autode kiletamiseks ja kestab kenasti, annan 2 aastat garantiid. Töö saab ette võtta järgmise nädala alguses. Kui auto on suurem, on võimalik kilet juurde hankida, hind muutub vastavalt.

Kile on üsna täpipealt sama nagu alltoodud videos (ma ei ole kindel, et seal täpselt sama marki on kasutatud, aga toon on üsna identne).

Ühtlasi olgu öeldud, et on minult võimalik tellida suvalise sõiduki ülekiletamine suvalist värvi kilega, efektkiled, carbon, brushed, metallikud jms toredus kaasa arvatud.

Lisainfo: 56 215495. Asukoht: Tallinn.

Veelkord vabandan häbitu reklaami pärast ja kordan, et kui see foorumi reeglitele vastu käib, siis võib teema rahumeeli kustutada.

VIDEO:
Vasta
#2

hind pole paha. pole kohe üldse paha. huvilistel tasuks kõrvu küll liigutada. a aru ma ei taipa, mikspärast sind hirmsasti häirib kätte jäänud jupp kilet ja seda kiiruga realiseerida soovid. minu leib on juba varsti veerand sajandit samast valdkonnast tulnud ja meil vedeleb tuhandetes ruutmeetrites kilesid kontoris ja ei juhtu midagi kui mõni jupp ka aastakesegi oma etteastet ootama peab.
Vasta
#3

Ahoi ametivend. Nagu ütlesin, valus teema. Kile ostsin antud juhul enda tarbeks, sest plaan oli oma auto üle kiletada. Auto on vana ja kehvas seisus ning sestap sai otsitud hulk keredetaile, milliste pakkuja mulle Varuosakeskuse päringu järel lähenes. Esimest korda elus olin oma pika internetikaubanduse kogemuse juures nii loll, et maksin raha 100% ette ja noh... Ühesõnaga, ei ole raha, ei ole juppe. Seda saagat võite huvi korral lugeda siin, saate ka ise targemaks ja teate tõbrastest eemale hoida: https://www.inforegister.ee/12367028-CHE...-OU/report

Ja antud hetkel ma olen seisus, kus mul ei ole kusagilt võtta raha ka uute juppide ostmiseks. Seega ongi selle sooduspakkumise uba see, et ehk leidub keegi, kes mul antud hetkel käes olevat kilet oma masinale soovib - nii saaksin uuesti teenida vajalike keredetailide raha ning siis finantsolukorra paranedes uuesti kile osta ja oma projekt lõpule viia. Segane, aga samas lihtne.

Aga olge, sõbrad, ettevaatlikud lingitud stoori taga olevate tõbrastega asju ajades.
Vasta
#4

Oi kurja,on ikka kelmid.
https://www.inforegister.ee/12367028-CHE...-OU/report
Hea,et selle teema siia postitasid.
Olgem tähelepanelikumad.
A.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#5

leidsin uudise kus politseis juba menetlus alustatud

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=65680888
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne