palgihaarats
#81

Kas "riista( )keskus on samast seeriast värk, kui riista( )puu?
Vasta
#82

(01-02-2019, 17:46 PM)diesel Kirjutas:  ainult riistamarketi 70 prossa juurdehindlust on eelmistele jäänd panemata.

Soomlaste Motonet on ses suhtes tore koht, et seal on korralik Soome Fiskars ja suvaline  odav noname korraga saada. Juba pealevaadates on tohutu vahe aga ka hinnavahe. Aga võtad ikka kätte ja... no on vahe! 
Selles suhtes olen ma "julm" olnud: kõik sedasorti kallima-kvaliteetsema mudru olen omale sünnipäevaks kinkida lasknud Big Grin  Viimane kord sain kenasti Fiskarsi XA3 kiini. Kuna sünna kattub üldiselt muinastuledega, siis tulevad pundiga, võtavad korraliku metsatöövahendi kingiks kaasa  Toungue Ja lapsevanemale on ka lihtne soove edastada, turvasaapad tulid kenasti ise koju...igasuguse tavapärase mõttetuse asemel. Järgmine asi on juba teada, toosama M-mõõdus langetuskiil konksuga ja teistele saab kas haaratsisoovi vms edastada. Tegelikult pole ma ise mitte ühte Fiskarsi asja ostnud aga neid on juba omajagu kogunenud. Vanust ka juba... Cool 

Katsetab odavate asjadega ära ja kui "sistem" meeldib ning elu kergendab, vaatame paremate poole. Isegi see odavsae ost on katsetus, kas jäme kett ja kangem saag sama kaalu jurues (P351 on samasugune raske junntükk) ennast õigustavad. Absoluutselt õigustab, lihtsalt ongi see odav sattunud ka päriselt hea ning pagana hästi töötav!  Kõiksugu hiina päris noname-trimmerid, paadimootorid jms olen ammu ära katsetanud ja kõik kenasti prügimäele, õigemini Jäätmejaama visanud.
Vasta
#83

(01-02-2019, 13:08 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(01-02-2019, 11:02 AM)PSV Kirjutas:  Kui kellelgi tekib meeltesegaduses mõte Handymannist osta 4 eurosed rohelised haaratsid, siis astuge rahulikult riiulist edasi. Nii pehmed, et isegi lepakaigast võtta ei saa. 
Talvel jäise raske palgiga, ehk püüdes põllukiva tõsta, täitsa usun et nürivad. 
Endal hooaja kasutusel, soojaga ~6 ruumi sangleppa + see kogus mändi ja natuke rohkem ka kasti loopida ei ole neile mitte midagi teinud! Seega päris tõsi see väide pole. 

Puud ei tõsteta ainult otse, mõnikord vead enda taga metsaäärde. Lähevad need rohelised lihtsalt kõveraks külje peale. Kui homme aega saan, siis teen pildi juurde.
Vasta
#84

(01-02-2019, 19:46 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Selles suhtes olen ma "julm" olnud: kõik sedasorti kallima-kvaliteetsema mudru olen omale sünnipäevaks kinkida lasknud Big Grin 
Natuke imelik on seda küll kirja panna, aga ikkagi - tubli poiss! Sama süsteem toimib meil siseringis juba aastakümneid. Me saame alati kingiks asju, mis meile rõõmu valmistavad. Korraliku taustainfo kogumise ja piisava agentide hulga juures on võimalik ka üllatusmoment säilitada.
Joogiklaase ja köögirätikuid pole juba ammu kingitud Big GrinBig Grin
Samas JVC Boomblaster töötab juba u 15 aastat ilma välja lülitamata. Rääkimata Makitavirnadest Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#85

see fiskars on üks huvitav kaubamärk/ettevõte. mul on üsna palju nende asju ja kõik ilmselt lähevad pärandvara hulka.
ökonomisti seal firmas kindlasti tööl pole.
Vasta
#86

Ütleks, et kõigil ja kõik ei lähe pärandvara hulka, juhtub kas hooletusest või lollusest. Kirves jäi traktori ja kännu vahele, pidas peale seda vist aasta jagu enne kui varrest eraldus. Naise murukäärid ka ei pidanud vastu toorele jõule, roosi harvendamisel.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#87

Fiskarsi rohukääridest sain mina jälle jagu - see liigendimuna läks pooleks. Odaval hiinlasel läks täpselt sama koha pealt. Ilmselgelt kas loll pea või liiga palju jõudu.

Pole veel otsustanud, kas ongi päriselt katki või saab munale raudtorust kesta ümber panna - kui õnnestub, siis on ilmselt igavene.
Vasta
#88

(01-02-2019, 22:15 PM)diesel Kirjutas:  see fiskars on üks huvitav kaubamärk/ettevõte. mul on üsna palju nende asju ja kõik ilmselt lähevad pärandvara hulka.
ökonomisti seal firmas kindlasti tööl pole.

no mitte kõik nende asjad pole asjalikud, nt oksakäärid on rämps, laatadel müüakse mingeid poola või leedu (hiina?) oksakääre, vot need on asjalikud. Ka noad pole suurem asi jne. Labidad-kirved on küll ok ja neid haaratseid pole mulle silma sattunud, seega ei oma.
Vasta
#89

Fiskarsi kirves ei sobi langetuskiilu löömiseks. Läheb pea juurest varrest lahku. Puitvarrega kestab, a peab muu nime valima.
Vasta
#90

(01-02-2019, 23:59 PM)honkomees Kirjutas:  oksakäärid on rämps
Fiskars oksakäärid on rämps siis kui käega käitatavale ajamile keharaskusega peale vajuda. Loll suudab raudkangi ka katki teha Smile
Ökonomist on neil tööl küll. Teritasin just oma suuri oksakääre. Terade ülekate on tehtud nii väike, et 2x saab teritada, siis peab uued ostma. Piiraja võltsimisega saab natu edasi lükata, aga siis satuvad sõrmenukid ohtu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#91

Fiskars kirved pole minu maitse. Suurte pakkudega jäävad jänni... oksavaba leppa sobib lõhkuda küll. Kogemused siis x21 kirvega. Kaalu jääb väheks.
Vasta
#92

(02-02-2019, 01:19 AM)Marko Kirjutas:  
(01-02-2019, 23:59 PM)honkomees Kirjutas:  oksakäärid on rämps
Fiskars oksakäärid on rämps siis kui käega käitatavale ajamile keharaskusega peale vajuda. Loll suudab raudkangi ka katki teha Smile
fiskarsil plast hammastega ülekanne ja täisrämps,suvel suutsin ühe olematu jõuga lõhkuda.

https://www.motonet.ee/et/toode/782722/P...hele-kaele täisrämps ja plastiliinist haarats millega tööd ei kannata teha,ostast ostsin kommiraha eest ja seisavad.
Vasta
#93

[Pilt: B60cTAGBZrG_7Gpx8fLR4nKxvcW84l7_2OXL5afP...31-h708-no][Pilt: haPKQNRX9ibAhMccChyfow_15o6IzZ1ieSxsDOLB...31-h708-no]

[Pilt: p8p5BmApAgGDmLc76WQSS_jjhZW5pOEsbElm2hS3...31-h708-no]

Meeltesegaduses tegin pildid Handymanni haaratsist. Motoneti oma tundub sama jura.
Vasta
#94

näita neid pilte meilegi Big Grin
Vasta
#95

(02-02-2019, 00:11 AM)PSV Kirjutas:  Fiskarsi kirves ei sobi langetuskiilu löömiseks. 
...


Huvitav info. Mul on siis praakeksemplar... Sad

Või äkki on tegu sellega, et ma ei tao varrega?
Vasta
#96

(02-02-2019, 11:22 AM)muska71 Kirjutas:  
(02-02-2019, 01:19 AM)Marko Kirjutas:  Fiskars oksakäärid on rämps siis kui käega käitatavale ajamile keharaskusega peale vajuda. Loll suudab raudkangi ka katki teha Smile
fiskarsil plast hammastega ülekanne ja täisrämps,suvel suutsin ühe olematu jõuga lõhkuda.

https://www.motonet.ee/et/toode/782722/P...hele-kaele täisrämps ja plastiliinist haarats millega tööd ei kannata teha,ostast ostsin kommiraha eest ja seisavad.

Jajah, sitad asjad, kui väike palgihaarats 250 kg ei kannata tõsta ja ülekandega oksakäärid 30 mm läbimõõduga kuiva kuuske lõigates katki lähevad.

See on muidugi õige, et hinna-kvaliteedi suhe on neil asjadel niru - umbes sama tugevad asjad maksavad kolm korda vähem ka. Aga need pole minule kättmööda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne