gaz 53 gaasiseade gaz 24-le
#21

(26-02-2013, 12:06 PM)korralik kodanik Kirjutas:  Mis seda asendaks ?
Õhupall tundub liig infantiilne, kilekott ka kahtlane, kuigi pidi lagunema 1000 aastat ...... Big Grin

Kunagi tegin bensupumpadele jms membraane piima-ja hapukoore pakkidest. Eks sõita oli vaja ja kes jõudis siis oodata mil linna saab... Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#22

Oleks vaja teha auto gaasiseadme reduktorile-aurustile uued membraanid.
Näevad välja nagu bensiinipumba omad aga suuremad d= u.150 mm
Mis oleks hää ja käepärane materjal selliste membraanide valmistamiseks?
Originaalis suht õhuke pruunikas kummine materjal, mille kallal aeg on oma töö teinud.

Mis seda asendaks ?
**************************************
Mul jäi jalgu üks autolt hiljuti mahavõetud aurusti mis ei töötanud. Kuna panin uue siis selle vea hingellu ei süüvinudki kuna see juba uuest peast ei soovinud tööd teha.Kui soovid lammuta laiali ja vaata mis "karul kõhus".
See täiteava eelmine postitus oli mul vale. See on ikka kaasaegne täiteava millega saad Eestis Lätis jms kohtades tankida. Kuigi üks Soome vanahärra soovis Olerexis gaasi tankida siis tema ei saanud kuna Tal teistmoodi jubla küljes ja Tema väitel Tal nö Soome standard.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta
#23

(10-04-2013, 20:50 PM)agaa Kirjutas:  Oleks vaja teha auto gaasiseadme reduktorile-aurustile uued membraanid.
Näevad välja nagu bensiinipumba omad aga suuremad d= u.150 mm
Mis oleks hää ja käepärane materjal selliste membraanide valmistamiseks?
Originaalis suht õhuke pruunikas kummine materjal, mille kallal aeg on oma töö teinud.

Mis seda asendaks ?
**************************************
Mul jäi jalgu üks autolt hiljuti mahavõetud aurusti mis ei töötanud. Kuna panin uue siis selle vea hingellu ei süüvinudki kuna see juba uuest peast ei soovinud tööd teha.Kui soovid lammuta laiali ja vaata mis "karul kõhus".
See täiteava eelmine postitus oli mul vale. See on ikka kaasaegne täiteava millega saad Eestis Lätis jms kohtades tankida. Kuigi üks Soome vanahärra soovis Olerexis gaasi tankida siis tema ei saanud kuna Tal teistmoodi jubla küljes ja Tema väitel Tal nö Soome standard.

Soomes on vedelgaasi LPG kasutamine minuteada keelatud, soome taat ajas ilmselt CNG-ga (surugaas) segamini. Sõidan gaasiautoga iga päev ja LPG tankimisava on just selline väike servadega taldrik, keermega ava jaoks on adapter, keeret kasutadakse näiteks Hollandis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne