LEDi anomaalia.
#1

Sügisest saati kasutan oma 97a Honda salongi valgustuses LEDe.
Paari päeva eest avastasin et tuled hõõguvad kui süüde väljas ja tulede lüliti
asendis"uste avamisel süttivad".Samas mootori töötamisel ei hõõgu,uste avanedes põlevad ka nagu peab.
Pole veel asjasse süvenenud aga tundub et mingi pinge jääb juhtmeisse ringlema.
On keegi sama asjaga kokku puutunud?
Vasta
#2

Mul on nissan patroliga sama lugu. Põhjust ei ole otsinud.
Vasta
#3

Proovi lisada LED-iga rööbiti u. 1k takisti.
Vasta
#4

pane ampermeeter vahele ja mõõda ära mitu milliamprit sealt läbi voolab sellise variandiga
Vasta
#5

Salongivalgustuse sujuv kustutaja võiks seda tekitada vast.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#6

(25-02-2013, 21:04 PM)Tegelane5 Kirjutas:  Salongivalgustuse sujuv kustutaja võiks seda tekitada vast.

Ilmselt küll, eelmainitud takisti võiks aidata tal välja tulla umbmäärasest olukorrast.
Vasta
#7

(24-02-2013, 00:24 AM)genn Kirjutas:  ... aga tundub et mingi pinge jääb juhtmeisse ringlema...
Signa???
Vasta
#8

Minu autol nimetatud anomaalia kaob kui süüde sisse panna. Samas sai ka poes katsetatud led töötul mis hakkas ka hõõguma ühendatud + juhtme korral. - oli vaba.
Vasta
#9

Olgu öeldud et selle auto valgustusest puuduvad igasugused"mõtlevad"seadmed,mis paljudel uutel juba on.

(26-02-2013, 23:01 PM)motamees Kirjutas:  
(24-02-2013, 00:24 AM)genn Kirjutas:  ... aga tundub et mingi pinge jääb juhtmeisse ringlema...
Signa???
Signa??!!
Tegelikult mingi nädala päevad varem läks signa"lolliks",ei lasknud käivitada ja suunad põlesid.Kuna signa selline"ürgaegne"siis saab seda spets võtmega välja keerata,nii tegingi ja unustasin asja.
Nüüd kontrollisin,signa uuesti sisse keerates"anomaalia"kadus(kuid signa on siiani"loll").
Nii et minu auto puhul on tegu signalisatsiooni veaga.
100%kindluse annab kui olen signa võrgust lahti ühendanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne