Oldtimers Winter Rallye 2013 järelkaja.

Hetkel on foorimis mingisugune tuvastamata kala uute kasutajate registreerimisega. Ehk peakski selle mõneks ajaks nii jätma Smile

Kui raske on inimestel aru saada, et sellele üritusel osalemine on rangelt vabatahtlik. Ja nii ongi, igaühel on võimalus teha parem üritus, aga arvestatagu sellega, et automoto foorumi ainsad nn. üldtoetatavad üritused on Talveralli ja Suvesõit.


(28-02-2013, 16:18 PM)mmHg Kirjutas:  Loodus teatavasti tühja kohta ei salli - küllap tekib tõsisemate osaluspiirangute korral kõrvale mõni alternatiivne analoogne üritus (mõtteid sel teemal liigub), mis laiemas mõttes tuleks asjale ainult kasuks.
Vasta

(28-02-2013, 16:24 PM)svenson Kirjutas:  Hetkel on foorimis mingisugune tuvastamata kala uute kasutajate registreerimisega. Ehk peakski selle mõneks ajaks nii jätma Smile

Kui raske on inimestel aru saada, et sellele üritusel osalemine on rangelt vabatahtlik. Ja nii ongi, igaühel on võimalus teha parem üritus, aga arvestatagu sellega, et automoto foorumi ainsad nn. üldtoetatavad üritused on Talveralli ja Suvesõit.


(28-02-2013, 16:18 PM)mmHg Kirjutas:  Loodus teatavasti tühja kohta ei salli - küllap tekib tõsisemate osaluspiirangute korral kõrvale mõni alternatiivne analoogne üritus (mõtteid sel teemal liigub), mis laiemas mõttes tuleks asjale ainult kasuks.

Küsimus pole ju üldse parema ürituse korraldamises - Hr Veski ja CO korraldus on lihtsalt super.
Postituse mõte oli täpselt see, mis seal kirjas oli - miks igati mõistlik ja loogiline areng väiksema osalejate hulga ja tihedama sõela poole kuidagi toimuda ei taha, vaid päädib mõningase jututoaga enne ja pärast järjekordset Talverallit, et siis taas unarusse vajuda.

PS Vaatamata värskele registeerumisele foorumis olen selle foorumi huviline lugeja juba kaua ja ka mõnel Talverallil kaasa teinud.
Vasta

Ei olnud zoovoliniku teema, ka meil oma "moodsaga" lasti 1 ring teha. So what? Äkki eeldati, et moodsad teevad paigaltstardist ringi sama kiirelt, kui vanemad lendstardist? Võibolla tegidki, aegu me ju ei tea veel..Big Grin Ja ausaltöeldes suht ükskõik, mis see aeg tuli. See oli FUN võimalus üks kiire ring teha.
(28-02-2013, 16:18 PM)Kuban Kirjutas:  
(28-02-2013, 16:13 PM)zazik Kirjutas:  
(28-02-2013, 16:09 PM)Kuban Kirjutas:  
(28-02-2013, 15:30 PM)zazik Kirjutas:  Raskem tehnika sõitiski ühe ringi. Sõiduautodele kaks ringi.
hmm uhvitav-uhvitav... ma olin küll sõiduautoga, aga mul kästi ainult 1 ring teha. heameelega oleks 2 tk neid seal paarutanud Toungue

Sinu puhul kahtlustan soolist diskrimineerimist Big Grin Kiire kõne volinikule ja Priit pannakse aru andma Big Grin

ahniisiis jah, missee zoovoliniku nummer on? ai Priit...
Vasta

LK2 sõitsid ainult need osalejad 2 ringi, kellel oli legendis märge "T" ehk Turist. Kõik teised klassid (4x4, veo, buss, moodne jne) sõitsid 1 ringi.
Vasta

(28-02-2013, 18:13 PM)Alwaro Kirjutas:  LK2 sõitsid ainult need osalejad 2 ringi, kellel oli legendis märge "T" ehk Turist. Kõik teised klassid (4x4, veo, buss, moodne jne) sõitsid 1 ringi.

ma arvasin koguaeg, et ma limusiiniga sõitsingi T klassi Smile a ju siis olin miskis spešial liigituses Toungue
aga mõlemad LK-d olid väga ägedad, peaks niisama sinna minema millegiga paarutama, mis juhitav on Wink

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

(28-02-2013, 18:13 PM)Alwaro Kirjutas:  LK2 sõitsid ainult need osalejad 2 ringi, kellel oli legendis märge "T" ehk Turist. Kõik teised klassid (4x4, veo, buss, moodne jne) sõitsid 1 ringi.

Ja tsiklid ka ainult 1 ringi kuigi heameelega oleks seal paar ringi teinud. Esimesel ringil õnnestus korra isegi seisma jääda, kuna ei teadnud kuhu poole keerata - päike paistis nii silma, et igalpool oli ühtemoodi valge.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(28-02-2013, 18:39 PM)Kuban Kirjutas:  
(28-02-2013, 18:13 PM)Alwaro Kirjutas:  LK2 sõitsid ainult need osalejad 2 ringi, kellel oli legendis märge "T" ehk Turist. Kõik teised klassid (4x4, veo, buss, moodne jne) sõitsid 1 ringi.

ma arvasin koguaeg, et ma limusiiniga sõitsingi T klassi Smile a ju siis olin miskis spešial liigituses Toungue
aga mõlemad LK-d olid väga ägedad, peaks niisama sinna minema millegiga paarutama, mis juhitav on Wink

Mismõttes?! Sul oli ju tutikas limu, maailmaparimad rehvid, kõik jutud, jne. jne. jne Wink Wink Wink . Kuidas polnud pidamist siis?! Wink Wink Wink
Vasta

(28-02-2013, 16:18 PM)mmHg Kirjutas:  Või on paljukirutud mosse- ja kopikameeste osalus-eurorubladest ikka kahju loobuda?

Praeguse osamakse juures minul kui mossemehel probleemi ei ole aga kui summa oleks 45-50 eu-rubla, siis juba mõtleksin tõsiselt, kas ikka rahakott lubab. see kuu vedas edukalt välja tänu 13-da palgale mida riik igal aastal maksab.
Vasta

(28-02-2013, 20:09 PM)sm.Poljakov Kirjutas:  
(28-02-2013, 18:39 PM)Kuban Kirjutas:  
(28-02-2013, 18:13 PM)Alwaro Kirjutas:  LK2 sõitsid ainult need osalejad 2 ringi, kellel oli legendis märge "T" ehk Turist. Kõik teised klassid (4x4, veo, buss, moodne jne) sõitsid 1 ringi.

ma arvasin koguaeg, et ma limusiiniga sõitsingi T klassi Smile a ju siis olin miskis spešial liigituses Toungue
aga mõlemad LK-d olid väga ägedad, peaks niisama sinna minema millegiga paarutama, mis juhitav on Wink

Mismõttes?! Sul oli ju tutikas limu, maailmaparimad rehvid, kõik jutud, jne. jne. jne Wink Wink Wink . Kuidas polnud pidamist siis?! Wink Wink Wink

õigust räägite Sm. Poljakov, õigust. ma juba ei mäletanud, et rooliloksu ju ka polnud umbes sellist, et sirgel teel käed võis risti panna ja miskit ei juhtunud. oeh, palatikaaslased - elämä on laiffi! Big Grin

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

Kopikameestele numbriga 34 sõit ja üritus VÄGA meeldis. Kuna oleme arenemisvõimelised - siis järgmisel aastal püüame ka kalasabaga hakkama saada. Eriline tänu mossele numbriga 113 kes meid sellest Läti põrgust läbi vedas. Samuti tänud korraldus-tiimile.
Vasta

(28-02-2013, 22:29 PM)moskiito Kirjutas:  
(28-02-2013, 16:18 PM)mmHg Kirjutas:  Või on paljukirutud mosse- ja kopikameeste osalus-eurorubladest ikka kahju loobuda?

Praeguse osamakse juures minul kui mossemehel probleemi ei ole aga kui summa oleks 45-50 eu-rubla, siis juba mõtleksin tõsiselt, kas ikka rahakott lubab. see kuu vedas edukalt välja tänu 13-da palgale mida riik igal aastal maksab.

Üks räägib August,teine aiast.Mossemees,loe korraks veel tekst läbi
Vasta

(01-03-2013, 00:00 AM)haarald Kirjutas:  
(28-02-2013, 22:29 PM)moskiito Kirjutas:  
(28-02-2013, 16:18 PM)mmHg Kirjutas:  Või on paljukirutud mosse- ja kopikameeste osalus-eurorubladest ikka kahju loobuda?

Praeguse osamakse juures minul kui mossemehel probleemi ei ole aga kui summa oleks 45-50 eu-rubla, siis juba mõtleksin tõsiselt, kas ikka rahakott lubab. see kuu vedas edukalt välja tänu 13-da palgale mida riik igal aastal maksab.

Üks räägib August,teine aiast.Mossemees,loe korraks veel tekst läbi

Big Grin sry, olin eile õhtul lühises ja jagant kohe matsu lahti. see on see kui pidevalt üle töötad
Vasta

Veel üks oluline tähelepanek.

Härrased! Seni kuni me stardieelsel teel seisime ja ennast lõbustasime uut küttepumpa oodates, jäi silma , pigem kõrva üks halb tähelepanek. Tervest toredast virravarrist autodest mis mööda põrutas oli vaid kolme auto veermik nii korras et aukude kohal polnud ühtegi kolinat kuulda. Ma küsiks et kas tõesti on igasugu sikside,mossede,gazide ja muu tehnika sillapuksid ja zarniirid nii kallid et ei jõua neid osta/vahetada enne Talverallit??? Ise pidite ju suured vanatehnikasõbrad olema?
Üks mis ei kolisenud oli ntxbmw635, mis ei ole just kõige odavama varuosa hinnakirjaga auto...

Mitmel teist ülevaatus legaalne ka oli?

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta

Mul Datsunil on ülevaatus 100% legaalne. Kui miskit kolises siis igasugu nodi taga kastis.

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta

(01-03-2013, 15:00 PM)ryblik1 Kirjutas:  Veel üks oluline tähelepanek.

Härrased! Seni kuni me stardieelsel teel seisime ja ennast lõbustasime uut küttepumpa oodates, jäi silma , pigem kõrva üks halb tähelepanek. Tervest toredast virravarrist autodest mis mööda põrutas oli vaid kolme auto veermik nii korras et aukude kohal polnud ühtegi kolinat kuulda. Ma küsiks et kas tõesti on igasugu sikside,mossede,gazide ja muu tehnika sillapuksid ja zarniirid nii kallid et ei jõua neid osta/vahetada enne Talverallit??? Ise pidite ju suured vanatehnikasõbrad olema?
Mitmel teist ülevaatus legaalne ka oli?

Näiteks meil on täiesti legaalne. http://www.ladaklubi.ee/foorum/files.php?pid=196691&aid=2130

Kui keegi paraja raipega üritusele tuleb siis näitab see ju osavõtja "taset" mitte võistluse.
Vasta

Meie Mosse on küll väga heas korras. Ülevaatuse alati läbinud puhtalt, midagi ei kolise ega mürise liigselt. Seega pole mõtet üldistada. Autode üldine tase muidugi eriti kiita pole, eks see näitab omanike suhtumist. Mõni laguneb juba enne starti ära...Big Grin
Vasta

Polnud ühtegi mosset millel sillad ei koliseks. Vähemasti nendest keda nägime möödumas.
Wink

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta

(01-03-2013, 18:11 PM)ryblik1 Kirjutas:  Polnud ühtegi mosset millel sillad ei koliseks. Vähemasti nendest keda nägime möödumas.
Wink

Kas neid üldse olemas on? Minu meelest on kõigile Mossedele mingi spetsiifiline kolin omane. Tuleb see siis sildadest või logisevatest keredetailidest, ma ei tea.
Vasta

(01-03-2013, 15:00 PM)ryblik1 Kirjutas:  Veel üks oluline tähelepanek.

Härrased! Seni kuni me stardieelsel teel seisime ja ennast lõbustasime uut küttepumpa oodates, jäi silma , pigem kõrva üks halb tähelepanek. Tervest toredast virravarrist autodest mis mööda põrutas oli vaid kolme auto veermik nii korras et aukude kohal polnud ühtegi kolinat kuulda. Ma küsiks et kas tõesti on igasugu sikside,mossede,gazide ja muu tehnika sillapuksid ja zarniirid nii kallid et ei jõua neid osta/vahetada enne Talverallit??? Ise pidite ju suured vanatehnikasõbrad olema?
Üks mis ei kolisenud oli ntxbmw635, mis ei ole just kõige odavama varuosa hinnakirjaga auto...

Mitmel teist ülevaatus legaalne ka oli?

Hundi uru opelitel ei olnud mitte ühtegi silla kolksu ja üv läbinud kõik puhta lehega.Paistab et need 3 olidki meie opelidSmile
Muidugi enamustel mis kolisesid ei pruukinud need sillast tulla,igasugune kola pagassis,katusel jne

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

minu warre ilmselt tossas, aga see peabki tossama
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne