Ekstreemne Oldtimers Winter Rally lõpetamine 15.-16.märts 2013.a.
#1

Suuremat sorti mõistmatuse vähendamiseks mõtlesime teha kergeid järeleandmisi kogu ürituse ülesehituses.

Masin
Tulla võib ka Talverallil osalenud masinaga ilma, et peaks selle eest vanusetrahvi maksma. Viisakusest võib selle trahvi muidugi kogumiskarpi siiski soetada. Südametunnistuse järgi siis ka kõigi muude lubatust kõrvalekaldumiste puhul.

Stiil
"Millennium 2000+"

Start ja finish.
Oluline muudatus on see, et startimise kellaaeg ei ole oluline. Oluline on finišeeruda hiljemalt kell 20:00.
Meenutame siinkohal veel, et ka pretensioonid ja kobisemine on endiselt oodatud kuna iga pretensiooni eest tuleb saabumisel loovutada üks 6-pack Originaali, mis leiab ühiselt kasutust saunaõllena.

Osalustasu ja registreerimine
Osalustasu on endiselt 20€ auto + juht ning 5€ iga osaleja.
Külmarohi ja saunaõlu tuleb ise kaasa võtta. Süüa saab nii õhtul kui ka hommikul kohapeal. Zakusontšik ja muu meelepärane lisa-närimine on aga väga mõistlik ise kaasa võtta.
Ristsõna ja legendi saadame meilitsi kolmapäeval või neljapäeval.

Veel kord, mis kaasa?
Saunalina, häbelikumad võiks kaasa võtta supelkostüümid (SPA-protseduurid kümblustünnis).
Kindlasti kõikvõimalikke küljealuseid, magamisvarustus ja riietus vastavalt aastaajale ja ilmastikutingimustele, labidad, külmarohi, pealekas, saunaõlled.

Auhinnad:
1. Üldvõitja (arvestusse läheb finišeerumisjärjekord, lisapunktid lisavarustuse eest, ristsõna õige vastus ja kiiruskatse* ning siis edevaim rallinumber?) .
2. Rändauhind kõige uuema auto omanikule!

Kodus
- võid lahendada ristsõna. Ära unusta teda kaasa võtta.
- nokitse valmis oma maitse järgi ja vastavalt oma auto välimusele, vanusele, stiilile ja sihtotstarbele uhke võistlusnumber ning too kaasa. Tekst numbril: Uunikute 12. Talveralli Extreme Afterparty 15.-16.märts 2013. Kuusekännul ning numbriks oma tavapärane number Talverallil. Kui kindel number puudub, siis lihtsalt meelepärane numbrikombinatsioon. Kohapeal selgub parim pala. Teibituuning auto küljes annab automaatselt max. punktid.

Saatke osalemisinfo ja oma meiliaadressid metall73@hot.ee et teaksime, kuhu ristsõnad ja legendid saata.


[b]Aftekajuhend:
Oldtimers Winter Rally 2013 Extreme Afterparty toimub 15.-16. märtsil 2013. aastal. Oodatud on võimalikult kenad, värsked läikivad ja puhtad autod, alla 2005.a väljalaskeaasta autod ei ole eriti ok, aga korraldajate eriloal on see siiski võimalik. Lisatasu 1€ iga ülemäärase aasta eest.
Lendstart kell 18:00 nii Tallinnast, Tartust, Pärnust, Saaremaalt, Hiiumaalt kui ka Jyväskylast. Legend ja ristsõnad saadetakse peale registreerimist ja osalustasu tasumist e-maili teel.
Oluline on omada GPS-i. Kui siiski juhtub, et ei ole, siis on võimalik sõita ka legendi järgi.
Veokad ja suuremad (ca 50+ kohalised) turistibussid peavad vastama vähemalt EURO5 või EURO6 ning ADD-BLUE nõuetele.

Registreerimine:
Kõik, kes on eelnevalt registreerunud ja maksnud, saavad nii võistlusjuhendi, legendi kui ka ristsõna e-maili teel enne ürituse algust.
Eelregistreerimine toimub auto-moto foorumis vastava teema all ning teavitada tuleb järgnevast:
1. Vastutava osaleja nimi, e-maili aadress, telefon;
2. Auto mark, mudel ja väljalaskeaasta;
3. Osalejate arv (sõitjaid / magajaid);
4. Auto pilt

Osalustasu:
Osalustasu on 20€ auto kohta ning 5€ iga osaleva inimese kohta. Hind sisaldab õhtusööki, hommikusööki, öömaja, legendi, kiiruskatset (2,3 km), ristsõna, ilutulestikku, muid hüvesid (saun, kümblustünn), auhindasid ning võistlust parima rallikleepsu kunstnikule.

Auhinnad:
Esimesena finišeerija.
Kiiruskatse kiireim läbija.
Rohkem lisapunkte auto lisavarustuse eest.
Rändauhind kõige uuema auto omanikule!
PS! Kes kohe peale kiiruskatset kodu poole tõttavad, saavad tagantjärgi auhinnad. Kes aga jäävad ööbima ja pidutsema askeetlikesse tingimustesse, auhinda ei saa.

Kiiruskatse:
2,3 km meeldivat metsarada. Kiiruskatse läbimine on eelduseks Aftekale pääsemisel. Rada sai tehtud 2005. a. Toyota Avensisega, mis läbis vaid esimesed 30 m, kuigi tee oli lahti lükatud. Kui ilmastikuolud ei võimalda raja täispikkuses läbimist, siis piirdumegi 100 meetrise lõiguga maanteelt asutuseni. Seega oodatud on siiski värskemad isendid, soovitavalt pargimaasturid.

Nõuded ja tingimused autole:
Auto vanus: vähemalt 2005 ja värskem. Vanemad isendeid lubatakse Aftekale vaid korraldajate eriloal lisatasu eest, mis on 1€ (iga ületatud aasta eest).
Nõutud on kaskokindlustuse olemasolu, ABS, GPS, turvapadjad, veojõukontroll. Autos ei tohi olla tavapärast maanteede atlast ega stopperit. Kui tuvastame, siis trahv 10€.
Lisapunkte annavad kehtiv liisingleping, xenon-, halogeen- ja led-tuled, iga lisavarustusena mainitud tükk, kängururauad, suusaboks katusel, kärukonks. Busside ja veokate puhul on vajalik EURO5 ja EURO6 ning ADD-BLUE nõuetele vastamine.

Varustus:
Kohustuslik kaasa võtta nii lume- kui ka sapöörilabidas.
ERITI KOHUSTUSLIK: Sularaha!!! Ja kuna tegu on siiski EXTREME-AFTEKAGA, siis kaasa lisaks peoriietele ja tantsukingadele ka väga soojad riided, vahetussaapad, villased sokid ja magamisvarustus (madratsid, magamiskotid jms, nagu läheks matkale). Kiiruskatse jaoks kindlasti ka kiiver.
Kaasa võtke oma pildid, videod möödunud Talverallist, aga ka kõik varasemad foto- ja videomeenutused on väga oodatud ja nautimist väärt materjal.

Olmetingimused:
Majutume köetavas sõjaväetelgis. Pehmod ja õrnemad olendid saavad võimaluse ööbida tubasemates tingimustes (limiteeritud).
Sööme ja manustame meeldivas seltskonnas erinevaid tooteid soojas peosaalis.

Hinnakiri:
Osalustasu: 20 € / auto+juht
Toitlustus (õhtu- ja hommikusöök): 5€ / iga lisanduv inimene
Auto vanuse lisatasu: 1 € iga üle normi oleva aasta eest (näiteks, kui auto on 1982.a. Opel Rekord, siis tuleb tasuda 23€ auto vanuse trahvi, sularahas, kohapeal)
Lahendatud ristsõna: 10 €
Ristsõna lahendaja: 50 €
Trahv maanteede atlase ja stopperi eest: 10 €

Osavõtt on vabatahtlik, omal soovil ja vastutusel. Pretensioonid on samuti väga oodatud, maksab üks 6-pack (Originaal) iga pretensiooni eest.
PS!! Palume Allani vanaema kassi mitte tülitada!
PPS! Oodatud on ka need tehnikahuvilised, kes veel Talverallil käinud ei ole.

Kogu sõit on omal vastutusel ning tehnoabi me ei osuta kuna teil kõigil peavad olema kehtivad kaskokindlustuse lepingud.

Maksetähtaeg 12.märts 2013.
Kuusekännu Wanatehnika Seltsi raamatupidaja ootab laekumisi:
Saaja, Mirje Panksep
Konto nr.221008461941
Selgituseks pane: Aftekas, auto mudel, sõitjate arv/ magajate arv. Nt: Aftekas, MB SLR, 2/2

Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee
Vasta
#2

Arvestades osalenute hulka tuleb see ilmselt maha pidada Kalevi ujulas...Big GrinBig Grin

(24-02-2013, 20:41 PM)kalacompany Kirjutas:  Oldtimers Winter Rallye ametlik löpetamine ja korraldajate tänamine.

Traditsiooniks muutunud yritus.


Ootame ettepanekuid kus, kes ja millal.
Vasta
#3

Tervist!
Uunikute Talveralli ekstreemne lõpetamine koos ristsõna, legendi ja telgis ööbimisega toimub 15.-16.märtsil Tallinnast 130km. ja Tartust 110km. kaugusel Lääne-Virumaal.
Täpsemad juhised peale sauna.
Aga nüüd rada tegema!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#4

Ruttu nimi kirja!

1. Allan Kaasik, metall73@hot.ee; 56477273;
2. Iveco Turbo Daily, 2004;
3. 5 (sõitjaid 1 / magajaid 4);
4. Auto pilt lisatud

Või autoks Daewo Matiz 2000a. aastalt küll vanem räigelt lubatust ja 5-eurikut trahvirahaks tuleb ka veel kokku koguda,aga kokkuvõttes tuleb ikkagi odavam tulla sellega,kui bussiga.Kütust võtab poolevähem,Big Grin kui ainult auto eeskujulikku korda saan selleks ajaks,Toungue veermik juba ok.tänu kaasfoorumlasele supp, kes aitas nõu ja jõga,aga tagaluugil leidub veel läbivat roostet.Tegelen selle probleemiga ja aega veel üle nädala,küll jõuan.

Kurb,aga uuemaid autosid mul küll ei ole.Sad


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#5

Tere.


[Edit: selgus saadudud, asjatu jutt kustutatud]

Varasem eelinfo andis lootust, et tegemist saab olema toreda ürtusega, ja et meie Talveralliauto seisukord suisa kutsub sõitma, on plaan osaleda juba komitee poolt kinnitatud.

[Edit2: meeskonnaliikmete tervisliku seisundi ja ka niisama puudumise tagajärjel sigines allapoole paar küsimärki]

[Edit3: ei kommentaari...]
vastutav osaleja: -
sõiduk: N/A
-
-

Kui peres on GAZ-52, ei ole 4x4 autot (ka Talveralliks) vaja
Vasta
#6

Ma loodan, et sõjaväetelgis saab ööbida ikka otse lumel, öösel keegi telki kütmas ei käi, riietes magamine on keelatud ja madratsite-kuuseoksade küljealla panek annab korralikult lisamiinuseid?
Kui ajagraafik võimaldab, siis tuleks heameelega tsikliga. Sularaha mul palju ei ole, seega loodan kohe saabumisel omandada füüsilise noomituse.

....
Vasta
#7

Tere!

Mittemidagi ei saa aru. Äftekale ju tahaksime oma ekipaažiga tulla, aga antud juhendi jaoks ei ole meil vist piisavalt taipu. Samuti ei oma ühtegi tutikat kaskoga liisingumasinat...

Head,
Lind

Lind on ka inime
Vasta
#8

peaks ikka tulema, kuigi need kuupäevad ei sobi mulle üldse ja peale soome uunikute rallit, keeldun telgis ööbimisest katekooriliselt (põletasin oma telgi ära igaksjuhuks)
Vasta
#9

(03-03-2013, 16:56 PM)isandpauk Kirjutas:  Ma loodan, et sõjaväetelgis saab ööbida ikka otse lumel, öösel keegi telki kütmas ei käi, riietes magamine on keelatud ja madratsite-kuuseoksade küljealla panek annab korralikult lisamiinuseid?
Kui ajagraafik võimaldab, siis tuleks heameelega tsikliga. Sularaha mul palju ei ole, seega loodan kohe saabumisel omandada füüsilise noomituse.

Tere.
Telki köetakse ikka ööläbi ja põrand on soojustatud kuuseokstega.
Kui just tungivat vajadust ja soovi ei ole,siis paljalt magama ei pea,soojad riided ja magamiskotid on lubatud ja isegi kohustuslikud.
Se ju esimeses postituses ka ilusti kirjas.
Motikatega sellid on alati oodatud,loodame,et M-Klubi ja Kaspar Noor tulevad ka ratastega.
Soe saun ja kuum kümblustünn ka ootavad pidulisi ja on meie päralt ööläbi.
Kõik on oodatud ja füüsilised noomitused ei ole meie stiil.
Meie oleme sõbralikud,abivalmis ja hea huumorisoonega.
Ärge nüüd meie tõsist teemat kohe naljaks keerake.
Kui oleks tegu naljaga siis oleks see ka vastavas teemas-naljanurk.
Üritus on täiesti tõsiselt võetav ja toimub kindlasti.


(03-03-2013, 17:26 PM)supp Kirjutas:  peaks ikka tulema, kuigi need kuupäevad ei sobi mulle üldse ja peale soome uunikute rallit, keeldun telgis ööbimisest katekooriliselt (põletasin oma telgi ära igaksjuhuks)

Tere kaaskannataja hr.supp
Meil Sinu värinad veel värskelt meeles Soometripilt ja Sinule eraldasime sisetingimustes nahkdiivani.
Nii,et võta päevad vabaks ja Stilole hääled sisse,las Warre puhkab ja ootab kevadet.

(03-03-2013, 03:36 AM)Andres_k Kirjutas:  Tere.

Ka esimese postituse korduv lugemine ei toonud selgust kas, ja millise huumoriga, tegemist on. Pole ehk piisavas joobes?

Varasem eelinfo andis lootust, et tegemist saab olema toreda ürtusega, ja et meie Talveralliauto seisukord suisa kutsub sõitma, oli plaan osaleda juba komitee poolt kinnitatud.

Seega ootaks selgitusi.

Seni sooviks Aftekal osaleda 4 inimest, kes ka ööbiks,
vastutavaks osalejaks Andres Kortel
sõidukina eelistaks meie Gaz-52'te, samas valikus ka Volvo, Ford, Saab, Toyota ja Renault .

Ahoiiii.
Meie korralduskommitee esimees võttis Teiega tel.teel täna ühendust ja loodan,et asi nüüd selge ja ootame Teid pidusse.

(03-03-2013, 16:56 PM)Kuban Kirjutas:  Tere!

Mittemidagi ei saa aru. Äftekale ju tahaksime oma ekipaažiga tulla, aga antud juhendi jaoks ei ole meil vist piisavalt taipu. Samuti ei oma ühtegi tutikat kaskoga liisingumasinat...

Head,
Lind

Tere naised.
Selleks tegimegi üritusel osalemise uuemate autodega,et pärast poleks nurinat,et osalejate autod tossavad,kolisevad,mürisevad ja on muidu koledad ja näevad suht rõvedad välja.
Siis kui juhtutegi libedusest või oskamatusest kraavi kupatama siis ei pea kaasrallitajad oma kallist aega ja jõuvarusid teiste kraavist väljaaitamisele kulutama vaid saavad ilusti esikohta jahtida.Kutsute tasuta puksiirauto kohale ja tema tegeleb Teiega edasi.Selles see kasko võlu ju peitubki.Sama ka siis kui bensiin lõppeb ootamatult jne.
Kui ristsõna osutub liiga raskeks ja Te ei ole meiga päris ühel lainel pakumegi võimalust enne finisit see juba õigete vastustega korrektselt täidetuna osta ja seda ainult 10- eest.
Finisis annate selle kohtunikule ja saate kohe mega + punktid kirja ja parandate oma kohta ja võiduvõimalused suurenevad.
Mis virisemine see nüüd on,et pole autot millega tulla.Tänapäeval renditakse juu lausa tutikaid ja murevabasid autosid autorendiga tegelevates ettevõtetes.Asi siis see sealt paariks päevaks saada,et nautida ilusat nädalavahetust sooja autoga
Oleme kõigestvääst püüdnud teha selle sõidu Teile nauditavaks ja mõnusaks,et ei peaks pärast foorumit igasuguste nurinatega risustama.
Vanatehnikat ja üritust nautida ning suured vanatehnikasõbrad saab olla ka ilma seda omamatta.

Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#10

(03-03-2013, 18:30 PM)aksel73 Kirjutas:  Ärge nüüd meie tõsist teemat kohe naljaks keerake.
Kui oleks tegu naljaga siis oleks see ka vastavas teemas-naljanurk.
Üritus on täiesti tõsiselt võetav ja toimub kindlasti.

Ise alustasite. Tulemuseks see, et kõik talveralli ristsõnaga jännijäänud, vähese huumorimeelega potensiaalsed osalejad nuputavad, mis toimub, kuhu minna ja kellele raha maksta....

....
Vasta
#11

(03-03-2013, 18:30 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere naised.
Selleks tegimegi üritusel osalemise uuemate autodega,et pärast poleks nurinat,et osalejate autod tossavad,kolisevad,mürisevad ja on muidu koledad ja näevad suht rõvedad välja.
Siis kui juhtutegi libedusest või oskamatusest kraavi kupatama siis ei pea kaasrallitajad oma kallist aega ja jõuvarusid teiste kraavist väljaaitamisele kulutama vaid saavad ilusti esikohta jahtida.Kutsute tasuta puksiirauto kohale ja tema tegeleb Teiega edasi.Selles see kasko võlu ju peitubki.Sama ka siis kui bensiin lõppeb ootamatult jne.
Kui ristsõna osutub liiga raskeks ja Te ei ole meiga päris ühel lainel pakumegi võimalust enne finisit see juba õigete vastustega korrektselt täidetuna osta ja seda ainult 10- eest.
Finisis annate selle kohtunikule ja saate kohe mega + punktid kirja ja parandate oma kohta ja võiduvõimalused suurenevad.
Mis virisemine see nüüd on,et pole autot millega tulla.Tänapäeval renditakse juu lausa tutikaid ja murevabasid autosid autorendiga tegelevates ettevõtetes.Asi siis see sealt paariks päevaks saada,et nautida ilusat nädalavahetust sooja autoga
Oleme kõigestvääst püüdnud teha selle sõidu Teile nauditavaks ja mõnusaks,et ei peaks pärast foorumit igasuguste nurinatega risustama.
Vanatehnikat ja üritust nautida ning suured vanatehnikasõbrad saab olla ka ilma seda omamatta.

Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee

jeesus, nii rumalat juttu pole ammu lugenud.

head,
Lind

Lind on ka inime
Vasta
#12

(03-03-2013, 20:27 PM)isandpauk Kirjutas:  
(03-03-2013, 18:30 PM)aksel73 Kirjutas:  Ärge nüüd meie tõsist teemat kohe naljaks keerake.
Kui oleks tegu naljaga siis oleks see ka vastavas teemas-naljanurk.
Üritus on täiesti tõsiselt võetav ja toimub kindlasti.

Ise alustasite. Tulemuseks see, et kõik talveralli ristsõnaga jännijäänud, vähese huumorimeelega potensiaalsed osalejad nuputavad, mis toimub, kuhu minna ja kellele raha maksta....

Tere

Nagu eelpool mainitud toimub pidulik pilttide vaatamine ja pidu Tallinnast 130km. ja Tartust 110km. kaugusel Lääne-Virumaal ja algusega 20.00.et tööinimesed ka kohale jöuaksid tulla,kes reedel tööd ei pea tegema on oodatud juba varem pidupaikka,meie oleme seal alates neljapäevast kohal.

Rahadega tegeleb laekur ja see inff.on ka esimeses postituses olemas.

Maksetähtaeg 12.märts 2013.
Kuusekännu Wanatehnika Seltsi raamatupidaja ootab laekumisi:
Saaja, Mirje Panksep
Konto nr.221008461941
Selgituseks pane: Aftekas, auto mudel, sõitjate arv/ magajate arv. Nt: Aftekas, MB SLR, 2013a. 2/2

(03-03-2013, 20:32 PM)Kuban Kirjutas:  
(03-03-2013, 18:30 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere naised.
Selleks tegimegi üritusel osalemise uuemate autodega,et pärast poleks nurinat,et osalejate autod tossavad,kolisevad,mürisevad ja on muidu koledad ja näevad suht rõvedad välja.
Siis kui juhtutegi libedusest või oskamatusest kraavi kupatama siis ei pea kaasrallitajad oma kallist aega ja jõuvarusid teiste kraavist väljaaitamisele kulutama vaid saavad ilusti esikohta jahtida.Kutsute tasuta puksiirauto kohale ja tema tegeleb Teiega edasi.Selles see kasko võlu ju peitubki.Sama ka siis kui bensiin lõppeb ootamatult jne.
Kui ristsõna osutub liiga raskeks ja Te ei ole meiga päris ühel lainel pakumegi võimalust enne finisit see juba õigete vastustega korrektselt täidetuna osta ja seda ainult 10- eest.
Finisis annate selle kohtunikule ja saate kohe mega + punktid kirja ja parandate oma kohta ja võiduvõimalused suurenevad.
Mis virisemine see nüüd on,et pole autot millega tulla.Tänapäeval renditakse juu lausa tutikaid ja murevabasid autosid autorendiga tegelevates ettevõtetes.Asi siis see sealt paariks päevaks saada,et nautida ilusat nädalavahetust sooja autoga
Oleme kõigestvääst püüdnud teha selle sõidu Teile nauditavaks ja mõnusaks,et ei peaks pärast foorumit igasuguste nurinatega risustama.
Vanatehnikat ja üritust nautida ning suured vanatehnikasõbrad saab olla ka ilma seda omamatta.

Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee

jeesus, nii rumalat juttu pole ammu lugenud.

head,
Lind

Ahoiiii.

Igaljuhul olete Väga oodatud.
Jutulinnul on silmapaistev mõistus ja taiplikkus,taiplikus,taiplikus... minu lemmik lapsepõlve multiFilmist Kolmanda planeedi saladus.
Mina rumaluke arvasin,et nii ongii ja nii on, ka päriselt.
Kui nii ei ole ,siis paneme parem mõned pildid pidukohast.
Loodan,et 9. pildikest annavad parema ülevaate kui 100 000 000 sõna.
2012a.Tähesõidu grillaftekas väiksema seltskonnaga toimus ka seal.


Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#13

ses suhtes on sul õigus, et siinkohal ütleb tõesti isegi 1 pilt rohkem kui see liigpaljude sõnadega juhendilaadne toode, mis te olete kokku klopsinud, mainimata muid kommentaare...

head,
Lind

Lind on ka inime
Vasta
#14

(05-03-2013, 17:24 PM)aksel73 Kirjutas:  Jutulinnul on silmapaistev mõistus ja taiplikkus,taiplikus,taiplikus... minu lemmik lapsepõlve multiFilmist Kolmanda planeedi saladus.
Mina rumaluke arvasin,et nii ongii ja nii on, ka päriselt.
Kui nii ei ole ,siis paneme parem mõned pildid pidukohast.

Iga lind ei ole Jutulind ... Kas ka talverallil endal see aasta mitteosalenud on oodatud ? Smile

Terv,
Jutulind
Vasta
#15

(09-03-2013, 11:28 AM)Jutulind Kirjutas:  
(05-03-2013, 17:24 PM)aksel73 Kirjutas:  Jutulinnul on silmapaistev mõistus ja taiplikkus,taiplikus,taiplikus... minu lemmik lapsepõlve multiFilmist Kolmanda planeedi saladus.
Mina rumaluke arvasin,et nii ongii ja nii on, ka päriselt.
Kui nii ei ole ,siis paneme parem mõned pildid pidukohast.

Iga lind ei ole Jutulind ... Kas ka talverallil endal see aasta mitteosalenud on oodatud ? Smile

Terv,
Jutulind

Tere.
Muidugi on oodatud köik huvilised.
Sinu käes veel Hiiumaa Talveralli DVD ka,sedagi tore vaadata.
Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#16

Suuremat sorti mõistmatuse vähendamiseks mõtlesime teha kergeid järeleandmisi kogu ürituse ülesehituses.

Masin
Tulla võib ka Talverallil osalenud masinaga ilma, et peaks selle eest vanusetrahvi maksma. Viisakusest võib selle trahvi muidugi kogumiskarpi siiski soetada. Südametunnistuse järgi siis ka kõigi muude lubatust kõrvalekaldumiste puhul.

Stiil
"Millennium 2000+" ehk "tule oma tavariietes"

Start ja finish.
Oluline muudatus on see, et startimise kellaaeg ei ole oluline. Oluline on finišeeruda hiljemalt kell 20:00.
Meenutame siinkohal veel, et ka pretensioonid ja kobisemine on endiselt oodatud kuna iga pretensiooni eest tuleb saabumisel loovutada üks 6-pack Originaali, mis leiab ühiselt kasutust saunaõllena.

Osalustasu ja registreerimine
Osalustasu on endiselt 20€ auto + juht ning 5€ iga osaleja.
Külmarohi ja saunaõlu tuleb ise kaasa võtta. Süüa saab nii õhtul kui ka hommikul kohapeal. Zakusontšik ja muu meelepärane lisa-närimine on aga väga mõistlik ise kaasa võtta.
Ristsõna ja legendi saadame meilitsi kolmapäeval või neljapäeval.

Veel kord, mis kaasa?
Lisaks veel vaja kaasa võtta saunalina, häbelikumad võiks kaasa võtta supelkostüümid (kümblustünni jaoks).
Kindlasti kõikvõimalikke küljealuseid, magamisvarustus ja riietus vastavalt aastaajale ja ilmastikutingimustele, labidad, külmarohi, pealekas, saunaõlled.

Auhinnad:
1. Üldvõitja (arvestusse läheb finišeerumisjärjekord, lisapunktid lisavarustuse eest, ristsõna õige vastus ja kiiruskatse* ning siis edevaim rallinumber?) .
2. Rändauhind kõige uuema auto omanikule!Kodus
- võid lahendada ristsõna. Ära unusta teda kaasa võtta.
- nokitse valmis oma maitse järgi ja vastavalt oma auto välimusele, vanusele, stiilile ja sihtotstarbele uhke võistlusnumber ning too kaasa. Tekst numbril: Uunikute 12. Talveralli Extreme Afterparty 15.-16.märts 2013. Kuusekännul ning numbriks oma tavapärane number Talverallil. Kui kindel number puudub, siis lihtsalt meelepärane numbrikombinatsioon. Kohapeal selgub parim pala. Teibituuning auto küljes annab automaatselt max. punktid.
Saatke osalemisinfo ja oma meiliaadressid metall73@hot.ee et teaksime, kuhu ristsõnad ja legendid saata.
Vasta
#17

Tere.

Kui kellelgi on omapoolseid meeneid ,sooduspakkumisi vöi auhindu Ekstreemse Oldtimers Winter Rally lõpetamine 15.-16.märts 2013.a.osalejatele,siis palun antge ka sellest teada meilile metall73@hot.ee vöi tel.+372 56477273
Hetkeseisuga on auhinnafond juba yle 1200- euriku ja see suureneb pidevalt,ma vähemalt loodan seda.
On vägapalju eriauhindu.
Olete köik röömsalt oodatud.

Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#18

Tere.

Kui on vähemalt 10.huvilist paneme 19.kohalise IVECO bussi ka liikuma Tallinna - Kuusekännu vahele.
Kellaajad ja marsruut siis huvilistega kokkuleppel.Kas juba öösel Tallinna tagasi vöi siis laupäeval löunapaikku.
Reisi hind 20- eulikut inimene.
Sisaldab ca.300km.bussisöittu koos kiiruskatsega ja afteka osalustasusid ja muidugi sööke.
Vöite sooviavaldusi postitada siia teemasse vöi meilile ja tel.teel.

Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#19

Nimi kirja:

Vastutav isik: Isand Pauk
Kmz aka Mother-F****r. Gardaanirist on jumalaste uus, selle aasta oma, trahvipunkte ei jaksa maksta.
Sõidab 2 ööbib 2

[Pilt: 2013-03-09-364.jpg]

....
Vasta
#20

Tere.

Täna saime ahju ja telgi kätte,arvatavasti ikka on see öige telk.
Kuna asi oli ilusti kokku pakitud ja seisnud välitingimustes kuivas autohaagises,aga yhest kohast oli haagisekatus vett läbi lasknud seega tänane päevatöö oli tutika telgiahju testimine ja telgi ylessulatamine.Telk ka tutikas ja aastast 1970.
Seejärel sai vöistlusauto ettevalmistamisega tegeletud.
Oi kurja,kui palju annab auto minekule Turbo lisamine ikka juurde...
Homme veel lisatuled jne.oleme graafikus.
Ja ongi yks edev plastmassstangedegaauto päestetud.
Just sai afteka rallinumbri tuunimise kavand valmis,homme trykki.
Vaeva peab nägema,auhinnafond on suur ja jätkub pea köigile ekipaazidele.
Kui isandad Sirk ja Palo kohale ei tule on alla 1.liitriste klassis esikoht kindel.

Olete köik väga oodatud.

Kuusekännu Wanatehnika Selts.
Allan.
Tel. +372 56477273
Meil. metall73@hot.ee


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   

Rendi nostalgiline RAF 2203 buss, juht + 8 reisijakohta.
Rendi nostalgiline RAF 22031 KIIRABI, juht + 2 doktorikohta + 1 patsient.
Rendi nostalgiline RAF 2203 MIILITS,juht + 8 reisijakohta.
Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne