Kas said mõõdud?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(16-10-2013, 16:04 PM)saarrand Kirjutas:  Kas said mõõdud?
Sain jah, aga kuna sinupoolne info ja aktiivsus puudus ja hinnast ei tea ka midagi, kuigi küsisin ja ei osanud arvata kui kaua selle kõigega aega võib minna, siis tegin ka teise velje valmis ja läheb loosi see sild mis mul olemas on.
Ega ma sind milleski ei süüdista, saan aru, et kiire aeg, aga sama ka siin, kogu ehitus seisis selle silla taga aga tahaks jõuda veel soojemate ilmadega üht-teist ära teha Smile . Keevitan sellele olemasolevale mõned tugevdused külge ja loodan, et peab vastu...Smile. Tänud sellegipoolest, ega selline väärt sild sul seisma ei jää kui siin välja pakud Smile.
Vasta

(16-10-2013, 18:57 PM)maitus Kirjutas:  
(16-10-2013, 16:04 PM)saarrand Kirjutas:  Kas said mõõdud?
Sain jah, aga kuna sinupoolne info ja aktiivsus puudus ja hinnast ei tea ka midagi, kuigi küsisin ja ei osanud arvata kui kaua selle kõigega aega võib minna, siis tegin ka teise velje valmis ja läheb loosi see sild mis mul olemas on.
Ega ma sind milleski ei süüdista, saan aru, et kiire aeg, aga sama ka siin, kogu ehitus seisis selle silla taga aga tahaks jõuda veel soojemate ilmadega üht-teist ära teha Smile . Keevitan sellele olemasolevale mõned tugevdused külge ja loodan, et peab vastu...Smile. Tänud sellegipoolest, ega selline väärt sild sul seisma ei jää kui siin välja pakud Smile.

Jah, pean selles osas tõesti vabandama. Olen nädala sees koguaeg nn riigitööl ja hetkel lähevad kõik vabad hetked põllutöödele. Ja nagu ikka kiirel ajal, läheb midagi katki ja asjad jäävad veelgi venima. Kui mingi hetk ikkagi vajadus selle silla järele tekib, siis anna julgelt teada. Ega ma teda otseselt kellelgi pakkuma ilmselt ei hakka, kombain veel suhtkoht komplektne. Edu!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Sain kohaliku taevanikiidetud treiali käest oma hooratta kätte, millele lasin tal laagri sisse panna. Millegipärast pani ta sinna ka puksi- läks vist treimisega hoogu ja pidi pärast parandama. Teiselt poolt pidi jääma 4mm hooratta tsentreerimisrandi jaoks.....jäi aga 3mm. Asi ei lähe otsagi..! Lihtsalt treis 1mm -i sügavamaks kui vaja oli, ometi tegin puust ette ja paberi peal punaseks.
Kõigehullem aga tundub mulle see, et see puks on vist kuumaga sisse aetud ja siis on mahajahtudes iga kinnitusaugu kohale pragu tekkinud, sest materjal tahab ju kokku tõmmata jahtudes.
Kas see juhus on fataalne või annab veel midagi päästa. Paluks arvamusi....Smile. Ehk on kellelgi selline hooratas ülearu ? 1.6 Fordi diisel.

Suur pilt kus praod näha on, on siin:
http://www.upload.ee/image/3697524/pb100056.jpg

   
Vasta

No kas keegi ei oska midagi arvata ? Smile Lähen homme selle treiali juurde tagasi ja ehk keegi soovitab, et mida ma talle ütlen.. Smile ?
Vasta

Abivahend suhtlemiseks

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta

(10-11-2013, 22:52 PM)Wiki432 Kirjutas:  Abivahend suhtlemiseks
Tänan, aga ma kardan, et siin jääb eesti keelest väheks Big Grin...
Vasta

Tee ja räägi, mis sa tahad, asi on..karmilt ööldes tuksis, pehmelt väljendudes perses.On tarvis teist hooratast, et asi siiski korralik oleks ja ei peaks muretsema vibratsiooni ning poolekslendamise pärast. Treial seebiks! Kingsepp sihuke! (Selgitus: eriti venelastel oli kasutuses selline väljend- enne ei saand kinomehaanik end pidada kinomehaanikuks, kuni saalist rahvas pold hüüdnud mehhanikule :"Sapoožnik"! pildi kehva kvaliteedi pärast või miski muu jama pärast) SmileSmile


Vasta

(10-11-2013, 23:14 PM)Tift Kirjutas:  Tee ja räägi, mis sa tahad, asi on..karmilt ööldes tuksis, pehmelt väljendudes perses. Treial seebiks! Kingsepp sihuke!

No ma tean neid lugusid kingseppadest rohkemgi Big Grin- eriti suuvärgi kohta ...
Vasta

No see käis nüüd küll kähku....uus hooratas olemas ja laager ka sisse pandud Smile.
Vasta

Natuke nänni lisandus jälle Marta riistvarasse Smile.            

Paak on küll pisike, aga kuna Marta hoovist ei lahku, siis piisab ka sellest- juurde valada saab iga ilmaga, see-eest on aga kergem paigutada Smile.
Vasta

Natuke oleks teadjameeste nõu tarvis. Nimelt on keegi aistega parasjagu ratsi teinud ja üks on vast isegi pooleks olnud. Mõte on need aisad uued lõigata, aga kuidas need munakad aistest sisse-välja käivad???
   

Ehk on kellegil mahti ka selle asjanduse olemus mulle ära seletada:
   
Vasta

Mtz`lt pärinev aisamunakas on sepistatud pesas. Kõige parem koos jupi pesaga ümber keevitada uude kohta. Alumise pildi Mtz 80 aisatõmmitsal vänt kaduma läinud. On ülekande tõttu kergemini lühemaks-pikemaks kruvitav kui teine, harilik 50 tüüpi tõmmits.
Vasta

(17-11-2013, 21:04 PM)pen.skar Kirjutas:  Mtz`lt pärinev aisamunakas on sepistatud pesas. Kõige parem koos jupi pesaga ümber keevitada uude kohta. Alumise pildi Mtz 80 aisatõmmitsal vänt kaduma läinud. On ülekande tõttu kergemini lühemaks-pikemaks kruvitav kui teine, harilik 50 tüüpi tõmmits.
Tänan vastamast. Kas oleks mõeldav ka nii teha, et terve ots koos munakaga ümber keevitada või ei peaks keevutuskohad aistel vastu?
Vasta

(17-11-2013, 21:15 PM)maitus Kirjutas:  
(17-11-2013, 21:04 PM)pen.skar Kirjutas:  Mtz`lt pärinev aisamunakas on sepistatud pesas. Kõige parem koos jupi pesaga ümber keevitada uude kohta. Alumise pildi Mtz 80 aisatõmmitsal vänt kaduma läinud. On ülekande tõttu kergemini lühemaks-pikemaks kruvitav kui teine, harilik 50 tüüpi tõmmits.
Tänan vastamast. Kas oleks mõeldav ka nii teha, et terve ots koos munakaga ümber keevitada või ei peaks keevutuskohad aistel vastu?

Kui õieti mäletan on neid munakaiud koos pesadega Tööriistamarketis müügis
Vasta

(17-11-2013, 22:05 PM)valdy Kirjutas:  Kui õieti mäletan on neid munakaiud koos pesadega Tööriistamarketis müügis
Tänan infi eest- uurin asja Smile
Vasta

(17-11-2013, 22:05 PM)valdy Kirjutas:  Kui õieti mäletan on neid munakaid koos pesadega Tööriistamarketis müügis
Ja-jah, aga neil on ka "hea" hind Rolleyes .
Üks variant on lasta treida uus pesa, kuhu sisse silmlaager panna, lukustusrõngad kahele poole ja aisale uuesti otsa. Teine variant on leida teine aiste komplekt. Aisasid on ennegi keevitatud ja peavad ikka vastu, eks keevitus peab korralikult läbiv olema. Tavaliselt siis keevitatakse või tehakse lõige ja õmblus diagonaalis, et pikem keevisõmblus oleks ja paremini vastu peaks. Risti õmblus on nõrgem.


Vasta

(17-11-2013, 23:17 PM)Tift Kirjutas:  .
Üks variant on lasta treida uus pesa, kuhu sisse silmlaager panna, lukustusrõngad kahele poole ja aisale uuesti otsa.
Silmlaagrid on hea mõte Smile
Vasta

Ostsin oma JUMZi koos 40 aisadest isetehtud aisadega. Muidu head, aga kahjuks munakas mõlemal vaid ühes otsas. Eks oleks ka lihtsamini saanud, aga mul oli võimalik võtta veel ühe 40 aisa otsast mõlema jaoks silmad ning keevitada need aisade otsa. Seejärel sobitasin poes müüdavad munaka remontkomplektid silmadesse. Silmad lasin üle töödelda nii, et komplekti üks kauss põhjale täpselt toetuma jääks. Siis munakas ning keevitusega teine kauss kaaneks munakat toetama. Silmade keevitamiseks faasisin nii aisa kui silma serva mõlemalt küljelt. Keevitasin traadiga mitte otse läbi vedades, aga tahke pidi.

See töö nüüd 3a tagasi tehtud. Olen aisade otsas traktori täisjõu ja inertsiga kõõlunud korduvalt. Nende aisade peal käib ka tõstemast (ok, sellega olen tõstnud max 6-700kg + mast = ~1t). Seni katki küll pole saanud.
Vasta

(18-11-2013, 14:56 PM)Envir Kirjutas:  Eks oleks ka lihtsamini saanud, aga mul oli võimalik võtta veel ühe 40 aisa otsast mõlema jaoks silmad ning keevitada need aisade otsa.
See töö nüüd 3a tagasi tehtud. Olen aisade otsas traktori täisjõu ja inertsiga kõõlunud korduvalt. Nende aisade peal käib ka tõstemast (ok, sellega olen tõstnud max 6-700kg + mast = ~1t). Seni katki küll pole saanud.
Tänan, selline teadmine annab julgust keevitada Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne