Sõiduautod «Жигули» hooldus, pilte,juttu tehasest

Ksf.kass - no ei saa sinu sõnumist aru Sad
Vasta

No kirjutan veidi lahti, eriti tümakatele lugejatele - nagu omal ajal (veidi enne mind) saadeti Erakles (ei tea, mis erialalt) Augeiase talle rookiama (ilmselt nagu minulgi, tootmispraktika sildi all), (oi, mulle need sulud meeldivad! Cool ), siis ka mind mõne kaaskangelasega saadeti 1984 Toglijati Autotehasesse "siguli autosi" tegema, et Teil noorematel vendadel foorumist oleks tänasel päeval mille kallal omi kruvikeerajaid ja siledaid ajupindu teritada. Ja mis ma Teile oskan ütelda, meie 06 liini peal oli üks naisteraffas, meistri abikaasa, no ma ütleks.... aga ma ei ütle, sest tegu on siiski laste foorumiga... Ja teine kord, kui olime mingi suure jõe ääres, oli see sii kas Volga või Ob, vahet pole, sest voolavad need teadagi kuhu (kes ei tea, see uurib järele). seal tuli üks noor daam ja.. küsis, et kust tulek ja kuhu minek, aga see on siiski jätkuvalt laste foorum ja midagi ei toimunud)....
Ühesõnaga tegin Teile tänamatutele eestimaa ( ja liivimaa ) noortele hulga 06-sssiiii valmis oma väikeste räpaste kätega, krossi nendega muidugi ei sõida, aga asi iseendas ikkagi, seda enam, et Te ise pole ühtegi Žiguli autot ise teinud (ma väga loodan! Rolleyes ), isegi Ksf! Miiliz mitte!
Ega vist eriti selgemaks minu sõnum ei muutunud....
Aga kuna on laste foorumiga tegu, no täpsustame, laste, rasketehnika, vabatehnika (teema) ja naljafoorumiga, siis ma ei saa rohkem lahti kirjutada seda keerulist ja komplikseeritud midaiganest! (loodame, et meie ilus ja kordumatu emakeel jääb kestma igavest ja midaiganest!)
Parandasin veel mõne kirja/stiilivea ja mõtlen murega homsele, mil tuleb jällegi ronida kõrgele tööposti otsa ja hakata hoopis katelt kütma ning muid perverssusi sooritama, selmet et Superluxe valmistada nõukogude rahva rõõmuks....
Lugesin veelord, nagu tavaliselt, sest muud huvitavat on siin minu jaoks vähe, ja leidsin, et pole piisavalt parandanud, aga kui ei meeldi, siis parandage ise!
Vasta

Jaa,lõuna-eestis midagi vist ikka toimus,hea et kohale ei läinud.Wink
Vasta

Vaz oli kõige suurema nõudlusega auto. Toodeti ja toodeti, juks 22 sekundi tagant, ikka oli suure maa jaoks vähe. Kord oli istmete tootmiseks vajalik kašeloti rasv otsas, vorbiti siis platsile. Samahästi oleks võidud ka toolideta müüki lasta- ikka oleks läinud...
Vasta

[Pilt: RIAN_2332900.jpg]
[Pilt: RIAN_866474.jpg]

Klassikalise vaz 2104 tootmine ka lõpetatud 2012 aastal.Sad Nüüd polegi tootmises mitte ühtegi tagaveolise klassi kuuluvat autod. Need uued Ladad (KAlina,Granta jne) tõepoolest ühed kõige mõtetuimaid autosid üldse. Uurisin ühelt ning soovitas, ära parem taha.

Pilt ka klassikust:

[Pilt: 1293237444_vaz2104_1.jpg]
Ei tea kui kauaks NIVA-t tootmisse jätkub.
Vasta

(22-01-2014, 22:17 PM)deeremees Kirjutas:  Ei tea kui kauaks NIVA-t tootmisse jätkub.

Vast kerib neljakümnenda juubelini ära?
Vasta

Youtuubis sai natuke otsingut tehtud Volga autotehasest, ning sattusin selle aja kohta hea video otsa. Näitab ära peaaegu kogu tootmisprotsessi, on tehtud ka humoristlikuks kus lapsed külastavad tehast ning nendega ühes üks mänguasi, mis samamoodi läbib tootmisprotsessi. Minu jaoks päris huvitav vaadata. Smile
Vasta

Sattus näppu üks ajaleheväljalõige. Peaks olema aastast 1983.
   

...
Vasta

Mul ajab ka see arutu tsiteerimine harja punaseks, adminnid ei võta vedu, peab vist uue teema tegema. OT lõpp.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

No ma võin siis selle postituse ära ka kustudada ja püüan vältida neid asjatuid tsitaate. Sad
Vasta

(09-02-2014, 16:31 PM)Marko Kirjutas:  Mul ajab ka see arutu tsiteerimine harja punaseks, adminnid ei võta vedu, peab vist uue teema tegema. OT lõpp.

Ei no muidugi ... jälle mode süüdi ... norid kolki?

Kui mingi teema kisub käest ära, siis on olemas nubbu "teata" (kes ei tea see otsib üles)

Ja sina kodanik "kass"-karvakera-tür*lt ... mul täidsa savi, kui sa neid plekkpanne tegid, ma pole neist kunagi aru saanud :p ... aga nüüd saan aru miks, sest sina seal kokku klopsisid ilmselt jälle peale palderjani limpsimist (sulg)

Dad.
Vasta

Kas see "Teata" nupp ka kassi-kiusamise ja kohitsemise ilmnemise korral aitab? Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne