Koduleht!
#1

Oleks hädasti vaja meistrimeest,kes sellise asjaga tegeleb.Ise kahjuks ei jaga seda teemat ja inglise keel on ka olematu.Äkki leidub inimest, kes saab aidata!Arvan, et siin foorumis on veel kodanike, kes soovivad endale oma kodulehte.Muidugi huvitaks ka hinnad,mis võib maksma minna üks kodukas.
Vasta
#2

Oleneb mis eesmärgil ja kui mahukas lehekülg tuleb. Valisin firmale kodulehe valmistajat. Jäin pidama nn. dünaamilise veebilehe põhimõttele. Sa ostad praktiliselt programmi, millega on võimalik oma kodulehekülge hallata. Seda on võimalik praktiliselt piiramatult täiendada ja kõigega tuleb toime inimene, kes ei ole elu sees kodulehekülge teinud. Sisu haldamine toimub sarnaselt Windows töökeskkonnale. Ainuke asi, mis on eelnevalt paika pandud - Disain. See asub eraldi failis ja kui tekib tahtmine midagi muuta, siis reeglina pead uue disaini tellima.

Ise seadistan lehekülge, mis peaks avanema poole kuu pärast. Kogu lõbu läks maksma 10 k + 18% ja lisaks tuleb iga kuu 150.- domeeni haldamise ja programmi arenduse pealt.

Ärge hakake! Mina olen üli rahul. Sain ka pakkumisi, kus number ei ületanud 2500.- aga asju võrdlema hakates ...

oma jutule risti vastu: küsi www.pixel.ee foorumist,,, keegi teeb sulle ühekordse odavalt.
Vasta
#3

Ok, see on oma domeeniga lehekülg ja väga põhjalik.Mind ennast aga huvitab hot-i serverisse, tavaline kodukas.Üritasin ise midagi teha ka, aga asi läks untsu.Lehekülje põhimõte oleks informatiivne, mõned pildid ja kontakt andmed.
Vasta
#4

Veidi teemaväline, aga: tuli meelde, et siin mõni tuttav ja ka ise ei saanud hot.ee-ga midagi teha, FTP saatis kuradile. Näiteks aga zone.ee töötab igati hästi (samal ajal kui hotiga on problasid).

Ehk läks Sul seetõttu asi nässu? (hot.ee viskab kala vahel). Smile

Kui soovid pop-up vaba tasuta lehte, siis on ka muid peale hot.ee ja zone.ee

Vasta
#5

min väike veebike,mida pole viitisnud lõpuni teha Big Grin

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#6

teeks endale reklaami... Big Grin

esiteks see foorum muidugi... kuid

viimane suurem töö oli http://www.vmh.ee valmistamine. kasutab enda väljatöötatud mootorit. st kodulehte on võimalik uuendada läbi veebi.

hetkel on käsil üks suuremat sorti E-Poe tegemine. mis on juba suht lõppjärgus. ehk siis siit saab ka vastuse, miks foorum ei ole arenenud :keersilm

Vasta
#7

Svenson, kui keegi tahab omale põhjaliku kodukat, kas siis võib Sind soovitada?Mis hinna klassi Sinu teenused jäävad?
Tundub, et oma probleem saab lahendatud.Unicweb lubas asja korda ajada.Suured tänud!
Vasta
#8

üldiselt võib küll. hakkama saan pea kõigega. hinnaklass... see on väga suhteline. oleneb palju ja mida teha vaja on. aga edasi juba sven@vmh.ee kui huvi on
Vasta
#9

Kui soovi on, võin ka midagi teha. Aga ainult PHPs ja tõsiseid lehti. Hoti ja zonesse ei viici tegema hakata.
Vasta
#10

Mina tegin oma kodulehe 2 tunniga,küll on mul ainult pildid aga
kontakt andmed on ka väga lihtne sinna trükkida...

www.zone.ee/PaulBoy
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne