Vaja traktori esituld või midagi sarnast.
#1

Tere

Motikale oleks tarvis ühte "traktori stiilis" esituld. Välimuselt midagi taolist: http://www.osta.ee/en/traktori-tuled-32453378.html

Kas taolistel on sees nii lähi kui kaugtuli? Aga park?

Millistel mudelitel taolisi leidub ja kust poest neid saaks Tallinnas? Äkki on mõnel sõidukil veel sarnaseid? Huvitaks poe-uus kraam.

Tänud
Vasta
#2

Hiiul Pärnu mnt UAZi poest või siis kõrval olevast Agro poest.
Uuri ka Pirni tn Akuant poest.
Vasta
#3

(16-04-2013, 14:38 PM)Tort Kirjutas:  Tere

Motikale oleks tarvis ühte "traktori stiilis" esituld. Välimuselt midagi taolist: http://www.osta.ee/en/traktori-tuled-32453378.html

Kas taolistel on sees nii lähi kui kaugtuli? Aga park?

Millistel mudelitel taolisi leidub ja kust poest neid saaks Tallinnas? Äkki on mõnel sõidukil veel sarnaseid? Huvitaks poe-uus kraam.

Tänud

Viidatud tules parki ei ole. On ketasssokliga pirnid, üheniidilised töötules ja kaheniidulised sõidutules. Sõidutule hajuti on ebasümmeetriline, töötulel sümmeetriline.

Parktulega on uuemad tuled...
Vasta
#4

Tänud. Minu jaoks on muidu oluline see ka, et tuli oleks tänavalegaalne ehk õigete tähistega. Ei kujuta ette, mis nõuded on 1990 a mootorrattale ja kas need erinevad kuidagi nõuetest uuematele.
Vasta
#5

(16-04-2013, 16:23 PM)Tort Kirjutas:  Tänud. Minu jaoks on muidu oluline see ka, et tuli oleks tänavalegaalne ehk õigete tähistega. Ei kujuta ette, mis nõuded on 1990 a mootorrattale ja kas need erinevad kuidagi nõuetest uuematele.

Konkreetse tsikli oma ei oleks valutum lahendus?

Või läbimõõdu järgi autopoest H4 pirni sööv element? See muidugi ei kõlba, kui eesmärgiks on taastamine.Rolleyes
Vasta
#6

Ei ole lahendus, korralik tuli on olemas aga ratas on ümberehituses, taastada ei soovi. Oleks vaja midagi taolist, nagu esimeses postis või ka moodsamat, aga eraldiseisvat tuld oma kopsikus.

Tegelikult, kui ma hakkan legaalsuse peale mõtlema, siis ma pole üldse kindel, kas see üleüldse võimalik on. Auto (traktori?) tuled on erinevate valgusvihkudega. Kumb siis üleülde motikale sobiks? 70 euri eest on uus lääne tuli saadaval, selline nagu tarvis, aga mõte oli nõuka lamp soodsamalt saada.
Vasta
#7

Soodsaim on auto element läbimõõdu alusel võtta.

Praegustel traktoritel on sama valgusjaotus.
Vasta
#8

Ja auto elemendil on park ka sees.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

Pean uurima, mis nõuded on mootorratta esitulele markeeringute ja valgusvihu osas. Töötuli ei ilmselt ei kõlba. Kui osta element, siis on kopsikut ikkagi vaja, kuhu sisse see paigaldada.
Vasta
#10

Töötulede kopsikud on lamedamad ja sinna sisse ei mahu sõidutule element... mõõtudelt sõidutule elemendiks sobiks VAZ 03-06 element ja seisutule augu puurid ise sisse...
Kuna profiilis pole asukohta- telefoni kirjas, siis ei viitsi siin kribada... ei ole ametnik,kes päevotsa tagumikku laiaks istub arvuti taga Smile ... kopsikuid lademes...

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#11

Mõtlesin lux-i elemendi peale ise ka ja olen kursis, et saab parktule pirni jaoks alla väikse augu puurida.

Aga leidsin pika arutlemise peale, et käin siiski 50 euri välja ja ostan E-märgistusega H4 tsiklitule. Aeg maksab ka midagi.


Tänud vastajatele!
Vasta
#12

Ütleme nii et lihtsam tee on vb isegi õigem.

Küll aga on Kurtna laat tulemas. Seal vedeleb alati kola hulgas neid traktori ja muid tulesid, eelmine aasta olid hinnad 2-10 eurot , mõni ullike üritas ka 20 küsida, samas kui kaks lauda edasi sain 3 euroga samasuguse.

Ise seekord kurtnale kola ei too, kogun suvi otsa ja sügisel kola välja.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#13

(16-04-2013, 22:03 PM)h2rra Kirjutas:  Töötulede kopsikud on lamedamad ja sinna sisse ei mahu sõidutule element...
...

Uuemad plastkopsikuga küll.

Esimeses postis viidatud tuledel on aga sama kest mõlemal. Kuigi uue säärase leidmine ei ole lihtne.
Vasta
#14

Mul on M-i tuli pakkuda!!!!!! Hind ja muu kauplemine oleks hea sõnumies[/u]

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne