Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis
#2

Tervitus,

See patune olen mina. Vabandan, nädala sees ei ole mul enamasti aega selgitusi jagada. Teen seda nüüd.

Siin foorumis ei ole kunagi tolereeritud viiteid teistesse müügiportaalidesse. Kuna selles teemas on korduvalt osta.ee linke sisestatud, siis hakkasin lõpuks neid ka kustutama. Siin pole midagi isiklikku, sest hoian ise samuti huviga sellel teemal silma peal. Nii kummaline, kui see ka pole, siis see kustutamine on kodurahu huvides olnud. Mõni labiilsema närvikavaga noorsand on mulle kirju saatnud teemal "miks mõni teine võib, aga mina mitte". Sellest siis ka selline käitumine.

Seega - mõni üksik osta.ee link ei ärrita vast kedagi, aga massilised selleteemalised postitused lähevad kustutamisele sõltumata sellest, kus rubriigis nad on.

Jõudu ja edu. Ja meeldiv on näha siin foorumis ka selliseid inimesi, kes suudavad vaatamata olukorra keerukusele ka ärritatuna viisakalt suhelda.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis - Autor: dzeiaar - 18-04-2013, 23:24 PM
RE: Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis - Autor: klaabu - 20-04-2013, 20:35 PM
RE: Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis - Autor: dzeiaar - 21-04-2013, 00:09 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne