Teema on suletud

Kogemusi uue Belarusi kvaliteediga kellelgi?
#1

Nimelt toodi meile uus traktor Türilt mida keegi näinud polnud ja käivitades tuli välja et kole vibra mootoris sees, kuna on tasakaalustamata ja ilmselt trehvanud kõige hullema kaaluvahega osad sisse ja niimoodi töötamine on väga kole.
Nüüd küsimus, et kas see on alus nõuda mootori remonti või vahetamist, kuna asi iseenesest töötab ju?
Müüjale on kirjutatud aga prooviks uurida mis vastust sealt oodata on et saaks teha plaane võtta asi laiali või hakata pihta eeldatavasti pika ja tüütu vaidlusega asja lahendamisel.
Ja kas on mõtekas seda kasutada või jätta seisma kuni asi selge.
On kellelgi garantiikogemust jagada?
#2

Kas tegu on punase odava trakatsiga, mida ceuroliidus tegelt müüa ei tohi
?mtz 82....loe foorumist teema olemas juba

Meil lendas mootor juppideks, Järvevana teel, kui koju ..Hiiu-.lasnamäe sõideti...Paigaldati uus mootor ja siiani kestab.
Punased trakatsid on neil "export" toodang

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
#3

Tere,

Ma olen päris mitme Türi Belarus traktoriga sõitnud - kõigil neil 3töötundi ees. Muidu viisakad, käivad ilusti ja puha. Aga kõigil kangi-hoova majandus töötab erinevalt. Sissekulumise värk ma usun.
Kõige keerulisem minule esmapilgul oli see kahe käigukangiga variant, sest ei hammustanud kohe läbi.

Indrek

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
#4

(19-04-2013, 12:21 PM)indrek1000 Kirjutas:  Tere,

Ma olen päris mitme Türi Belarus traktoriga sõitnud - kõigil neil 3töötundi ees. Muidu viisakad, käivad ilusti ja puha. Aga kõigil kangi-hoova majandus töötab erinevalt. Sissekulumise värk ma usun.
Kõige keerulisem minule esmapilgul oli see kahe käigukangiga variant, sest ei hammustanud kohe läbi.

Indrek

Olen ise ka sellisega sõitnud millel kaks käigukangi. Tõsi ta on et algul ma ka ei saanud sellele käigumajandusele pihta.Big Grin
#5

nagu vene asi ikka
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne