Targad,aidake uurimistööga.
#1

Tervist,foorumikaaslased! Kuna teen uurimis tööd siis igasugune info on teretulnud nimelt teen ma uurimis tööd Eesti esimese auto ja üleüldse esimese auto kohta olen ise otsinud ,aga vähevõitu seda kõike, info ja pildid on teretulnud. Kui valmis saan ja ära kaitsen räägin teile kah. Tänan kõik ette juba ära kes aidata viitsivad.
Vasta
#2

Ehk leiad Valdeko Vende raamatu Esimesest Autost viimase voorimeheni. Seal on päris hästi seletatud!!!!!! Ehk oli abi

Veel pole maha löödud
Vasta
#3

Big Grin Mitmenda klassi uurimistöö see nüüd on? Räpinas peaks ju raamatukogu olemas olema?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

http://eag.vanatehnika.ee/ts.html

Aga nagu sealgi kirjas siis vast põhiallikas oleks raamat "Esimesest autost viimase voorimeheni"
Vasta
#5

Päris mitu aastat tagasi kirjutasin nii....
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=4309

Väike mõttejupike ikka...

loll on loll olla.
Vasta
#6

11. Klassi töö, siit sain juba päris palju abi. Tänud. Smile
Vasta
#7

Siia vöiks lisada yhe lihtsustatud kysimuse. Millist Apteeki kutsutakse tanklaks ja mis pöhjusel....
Vasta
#8

Autoaegade alguses sai bensiini apteegist.
Vasta
#9

(23-04-2013, 18:10 PM)georges Kirjutas:  Autoaegade alguses sai bensiini apteegist.

See ei ole ikkagi ju vastus....
Vasta
#10

(23-04-2013, 16:37 PM)misasja12 Kirjutas:  11. Klassi töö, siit sain juba päris palju abi. Tänud. Smile
Aga mitmendas klassis hea teemaalgataja ise käib? Cool

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#11

(23-04-2013, 18:44 PM)Mossemees Kirjutas:  
(23-04-2013, 16:37 PM)misasja12 Kirjutas:  11. Klassi töö, siit sain juba päris palju abi. Tänud. Smile
Aga mitmendas klassis hea teemaalgataja ise käib? Cool

Ise käin ka 11klassis jah noh ulli peag sai valitud see teema, meie koolis just hakkas see uurimistöö teema ja meie klass on katsejänesed, sellega seoses ei mõistagi väga seda teha.
Vasta
#12

(23-04-2013, 20:27 PM)misasja12 Kirjutas:  
(23-04-2013, 18:44 PM)Mossemees Kirjutas:  
(23-04-2013, 16:37 PM)misasja12 Kirjutas:  11. Klassi töö, siit sain juba päris palju abi. Tänud. Smile
Aga mitmendas klassis hea teemaalgataja ise käib? Cool

Ise käin ka 11klassis jah noh ulli peag sai valitud see teema, meie koolis just hakkas see uurimistöö teema ja meie klass on katsejänesed, sellega seoses ei mõistagi väga seda teha.

Äge teema,oleks mulle ka koolis selline kont närida antud. Ajal kui puudus igasugune internet ja möllasime Jukudega.
Kaasfoorumlased ärgu mölisegu niipalju kui ise ka vastuseid ei tea.

Edu ja jöudu noorele öpilasele.
Vasta
#13

Sellest esimesest autost peaks praegugi mingid fragmendid alles olema, kusagil netis olen piltegi näinud. Ei suuda hetkel ainult meelde tuletada, kus. Samuti on mulle meelde jäänud, et hiljem monteeritud autolt mootor maha ja kasutatud hobukalessina.
Väikese kõrvalmärkusena, uurimis töid tegin mina viimati lasteaias, keskkoolis olid juba uurimistööd Smile.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#14

(23-04-2013, 21:17 PM)Mossemees Kirjutas:  ... hiljem monteeritud autolt mootor maha ja kasutatud hobukalessina.

See hobukalessi jutt käib Eesti vanuselt teise auto, De Dion Boutoni kohta. Ja sellest hiljem tehtud kalessi jäänused on maetud Paide pastoraadi aianurka maa sisse koos muu kolaga.

Kui kellelgi õnnestub sealse valduse eraomanikku veenda, et ta tahab seal kaevata ning need jäänused sealt välja tuua, siis minu poolt palju jõudu talle!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#15

Need peaks väidetavalt Eesti esimese auto jäänused olema:
[Pilt: xClement-Panhard.jpg]
Pilt, nagu viidatud leheküljel kirjas, tehtud 1985. aastal. Huvitav, mis neist juppidest tänaseks saanud on?
http://eag.vanatehnika.ee/m10.html

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne