Malmkatla värvimine seestpoolt?
#21

Ja peaasi, et kivisöega ei küta, nagu Agu Sihvka lugudest mäletame :)
Vasta
#22

(23-04-2013, 10:35 AM)Jansa Kirjutas:  Ja peaasi, et kivisöega ei küta, nagu Agu Sihvka lugudest mäletame Smile

Mäletame! Big Grin

OT: Kuidas W116 elab? Cool

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23

(23-04-2013, 10:35 AM)Jansa Kirjutas:  Ja peaasi, et kivisöega ei küta, nagu Agu Sihvka lugudest mäletame Smile

Hm, tegelikult võib külma vett täis katelt ka kivisöega kütta - vesijahutus ikkagi. Agu Sihvka jättis lihtsalt tähelepanuta ahjuukse jahutamise vajaduse...

Keemise piirile viidud katelt muidugi enam nii valusasti põletada ei tasuRolleyes
Vasta
#24

Agu Sihvka sai puuduliku selle eest, et teoorias omandatud teadmisi praktikas rakendada ei mõistnud :)
Vasta
#25

(23-04-2013, 12:33 PM)Jansa Kirjutas:  Agu Sihvka sai puuduliku selle eest, et teoorias omandatud teadmisi praktikas rakendada ei mõistnud Smile

Selle üle võib vaielda, kas Agu Sihvka füüsikatunnis oli kuulnud midagi soojusülekandest... Mulle ei meenu praegu, kas tegu oli 7. klassi poisiga või nooremaga. Kusagiltmaalt see soojusjuhtivus (mille alusel vesijahutus toimib) ja ja erinevate substantside võime termilise töötlemise tulemusel sündivat siseenergiat vahendada ju füüsikakursuses käsitlemist leidis. Aga kas just sealsamas, kus kivisöe põlemistemperatuuri tutvustati...

Ehk mulle tundub, et antud kirjanduslik tegelane sai karistuse vale pragrahvi aluselToungue Kuigi õige asja eest - rikkus ikkagi riigi (seega meie kõigi) vara.

Maamehel seda riigivaramuret ei ole - kui üle kütab, on vaid tal vesi ahjus ja mokas vaid saunaskäik. Mis, olenevalt asjaoludest, võib muidugi päädida suurema saunaga sauna(üle)kütja aadressil...Rolleyes
Vasta
#26

Minu jaoks on teema lõppenud, käisin täna Ehituse aaabeetsees ja konsulteerisin spetsialistiga ja sai ära ostetud juba eelnevalt viidatud asi:

http://penosil.com/et/epoxy-coats/89-pen...-4521.html

Pidi ikke see kõikse parem ja mõtekam olema, kirves ta ju oli, 27 juurot.
Kuid teemat võib ju edasi arutleda, kes teab kellele ja millal kasuks tuleb.

P.S. Vaatasin täna ka katla kriitilise pilguga enne üle, huvitaval kombel pole katlakivist suurt haisugi, lahtine email ja roostes malm vahib vastu.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#27

Need kaks eelpool mainitud versiooni läbi proovitud, ehk Malm vanni parandus komplekt ja vann vannis. Esimene ei kölvanud kuhugile ja teine pysib siiani, ehk tavaline pvc vann visati malm vanni uretaan vahu polsterdusega.

Tynn pulbervärvi ja peaks kestma kyll vist... arvestades pulbervärvi pealekinnitamise temperatuuri.

Lisaks veel seda , et foolium sisuga mahlapakis on vöimalik täitsa vabalt vett keeta lökkepeal.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne