Näitus "Teistmoodi jalgratas" Türil 12.05 - 02.06
#21

(14-05-2013, 15:26 PM)näkisepp Kirjutas:  tere, Töö KIIDAB TEGIJAT,MIND EI KIIDA KEEGI,SELLEPÄRAST MINA TÖÖD EI TEEGI.

Jah, kiitusega ollakse viimasel ajal kitsid! Näe, meid ei kiida ka keegi peale Sinu ja ksf! Sassi. Ennemalt ikka Armex ka kiitis alati aga enam ei kiida! Toungue
Aga taome rauda edasi, pildid Järva Teataja galeriist
http://www.jt.ee/galerii/18770/galerii-rattanaitus/1
Vasta
#22

(15-05-2013, 18:23 PM)kass Kirjutas:  Jah, kiitusega ollakse viimasel ajal kitsid!

Vat pole kiitagi millegi eest! Olete seal mitu õhusõidujalgratast välja pannud, aru ma ei saa kust nad selle tõukejõu saavad. Arhimed või Njutonn oli see kes ütles, et õhku asetatud esemele mõjub tema poolt väljatõrjutud õhukogusele vastav üleslükkejõud. Sellest ma saan aru, et nad hõljuvad aga tehke selgeks mis neid edasi viib. Jätab sellest väljanäitusest puuduliku mulje. Kui nüüd saaks piisava seletuse, ehk julgeks vaatamagi tulla ja kasutaks oma Desna juures sama nippi.
A mudu ilusad ja kenad keik! Eriti imposantne oli avamisel velovürst Valdo!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#23

a ma kiidan küll. pildid on kenad ja ak sai ka vaadatud. esinejad olivad sorava jutuga ja soliidse väljanägemisega. igati kompu värk. väljanäitusele põle ise veel jõudnud, aga aega ju on, jõuan kindlasti.
sattusin küll avamise päeval naaberkülas paides käima ja aja poolest oleks rahumeeli ka türri saand tulla, aga kuna postiljon polnud avamise kutset mulle toonud, siis ei pidanud kohaseks tähtsale üritusele eksprompt sisse sadada.
ja õieti tegin, mudu oleksin äkitse ainult ankruvahtu nillinud ja pärast põleks saand kodu sõita.
Vasta
#24

(15-05-2013, 20:43 PM)aavu Kirjutas:  Vat pole kiitagi millegi eest! Olete seal mitu õhusõidujalgratast välja pannud, aru ma ei saa kust nad selle tõukejõu saavad. Arhimed või Njutonn oli see kes ütles, et õhku asetatud esemele mõjub tema poolt väljatõrjutud õhukogusele vastav üleslükkejõud. Sellest ma saan aru, et nad hõljuvad aga tehke selgeks mis neid edasi viib. Jätab sellest väljanäitusest puuduliku mulje.

No nüüd peab hakkama juba elementaarseid asju siin selgitama...
Need põhialused on juba ammu siinsamas foorumi jalgratta alajaos ju pussi- ja mossifännist ksf! Tik-Taki poolt välja toodud, tõsi küll, sõnum on edastatud mõneti kodeeritud tekstiga ....
(11-09-2012, 20:16 PM)tak35744 Kirjutas:  Plaanitavad veljed 15x7 tolli,niiet umbes 7 tolli laiendust.Kui leian vajalikud tööristad ja veljed,saab hakata tegema.Kiirenduse suhtes aitab see äkki,et õhu asemel kummidesse heeliumi.Õnneks uus tööõpetuse klass.
Meil, tõsi küll, uut töpaklassi põle, see-eest on luuraja Sorge meil poole kohaga töpa õps.
Vasta
#25

(15-05-2013, 21:21 PM)kass Kirjutas:  No nüüd peab hakkama juba elementaarseid asju siin selgitama...
Meil, tõsi küll, uut töpaklassi põle, see-eest on luuraja Sorge meil poole kohaga töpa õps.

Naaberfoorumist on hr kiisu käind õhusõidukogemust toomas ja ähvardab päris veloõhusõidutööõpetuse klassi avada.
http://www.purilend.ee/node/5630

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#26

Lisan veel viite ühe ksf! ülesvõetud aja ülespandud piltidest
http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=15924
Vasta
#27

Nüüd, kui paar päeva on näituse sulgemisest möödas, viib kass muretult rattad jälle laiali!
[Pilt: 242u1ko.jpg]
Vasta
#28

Kui muretult, siis miks tal otsmik nii krimpsus on? Sad
Ja tegelikult on see digitaalselt töödeldud pilt eelmisest aastast koos geneetiliselt muundatud kassiga! Toungue
Vasta
#29

(07-06-2013, 00:15 AM)kass Kirjutas:  Kui muretult, siis miks tal otsmik nii krimpsus on? Sad
Ja tegelikult on see digitaalselt töödeldud pilt eelmisest aastast koos geneetiliselt muundatud kassiga! Toungue

Ka mina oma ala professionaalina võin kinnitada, et need justkui muretust väljendama pidavad kortsud otsmikul on puhas Photoshop!
Vasta
#30

seda et, kuda nüid öeldagi, tagasiside jäänd andmata, a parem hilja kui mitte keegi.
igatahes sai eelviimasel päeval käidud. üsna varakult. kassid sel ajal küll alles magasivad ja illil oli remondijärgne periood, aga ega pädevatest giididest sellegipoolest puudust põlnd. eksponaadid olivad huvitavad ja mõned kohe väga huvitavad ja jagatud selgitused väga asjatundlikud.
lisaks sai kauba pääle veel eksponeerimata eksponaate takseeritud.
igati korda läind päev oli.
au ja kiitus korraldajatele ja vaeva nägijatele.
ootan juba huvi ja ärevusega järgmise aasta näitust.
Vasta
#31

Otsmik on ju krimpsus seepärast kuna esiklaasist läbi ei näe. Sõit käib vist mälu järgi
Vasta
#32

(09-06-2013, 22:20 PM)marguss Kirjutas:  Otsmik on ju krimpsus seepärast kuna esiklaasist läbi ei näe. Sõit käib vist mälu järgi

On tekkinud kahtlus, et ots on korstus seetõttu, et vanuse kogunedes on aju kokku tõmbunud ja peanahk on lihtsalt suureks jäänud!?
Näituse kohalt huvitav - nagu meil ikka, alguses ei saa vedama ja pärast pidama. Veel täna väisasid galeriid Ultra perekond ksf!-e ja mõned nendega koos kulgenud muidu toredad inimesed (mitte, et ma arvaks, et ksf!-d ei oleks toredad inimesed). Toredad inimesed olid moosekandid ja ilmselt teel (Silla)Jaani - Kolgast läbi Türi Tallinna või Taganrogi. Üks võttis akordioni mu silme ees loetud sekunditega lahti, remontis hetkega ära ja pani samakiirelt kokku tagasi. Ja mängis pärast seda nii, et pisar tuli silma ja mu kalk süda läks härdaks, minust ta sinna mängima jäi, teine vend sõrmitses kitarri kõrvale.
Nagu tavatseb kirjutada ksf! Väravavaht (ja ka juba teisedki) - oli ilus vanatehnikaüritus! Smile
Vasta
#33

Sain ka lõpuks oma mootorrattad kätte ,ei jalgrattad, kõik elus ja terved isegi Võhma tolm oli maha pühitud ,päris nägusad teised.
Aga tegelikult tahtsin kiita neid Türimehi, olgu alati neil see tugev T nimel eesl ,nimel mis siis Teie mõtlesite.
Loodan et Teil jagub jõuda ja jaksu edasi neid näitusi teha,olen kindel et enamus siised foorumlasi tahavad Teie näitusi külastada ja julgen lubada et alat olen valmis aitama nii jõu kui ka nõuga. Jõudu on aga nõu väiksevõitu,viimane mida tõsta jõutsin oli 40 liitrit ja see ka AL ist
Vasta
#34

(20-06-2013, 01:13 AM)Armex Kirjutas:  Sain ka lõpuks oma mootorrattad kätte ,ei jalgrattad, kõik elus ja terved isegi Võhma tolm oli maha pühitud ,päris nägusad teised.
Aga tegelikult tahtsin kiita neid Türimehi, olgu alati neil see tugev T nimel eesl ,nimel mis siis Teie mõtlesite.
Loodan et Teil jagub jõuda ja jaksu edasi neid näitusi teha,olen kindel et enamus siised foorumlasi tahavad Teie näitusi külastada ja julgen lubada et alat olen valmis aitama nii jõu kui ka nõuga. Jõudu on aga nõu väiksevõitu,viimane mida tõsta jõutsin oli 40 liitrit ja see ka AL ist

Tänan, Arno! Sinu kiitus on meile eriti kallis, sest see on visa tulema ja seda korda andis ikka päris pikalt oodata!
Aga nagu elus ikka, Sina kiidad meid ja meie siis vastutasuks Sind! Oled meid kõigil näitustel eksponaatide ja ka muuga toetanud, olgu Sul elus õnne ja püsigu Su suur M ikka roheline!
Jõud ja jaks on paraku otsas. Ja huvitav, kui enamik foorumlasi tahavad meie näitusi külastada, siis miks pagana päralt nad seda ei tee?
Vasta
#35

(20-06-2013, 12:50 PM)kass Kirjutas:  Ja huvitav, kui enamik foorumlasi tahavad meie näitusi külastada, siis miks pagana päralt nad seda ei tee?
Pakun, et enamus oleks päri sellega, kui te oma näitusele rattad alla ajaksite ja sellega iga foorumlase koduakna alt läbi veereksite, lisaks igaühele veel ka asjakohane väljapanekut tutvustav jutt juurde.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#36

(20-06-2013, 14:08 PM)Walter Kirjutas:  
(20-06-2013, 12:50 PM)kass Kirjutas:  Ja huvitav, kui enamik foorumlasi tahavad meie näitusi külastada, siis miks pagana päralt nad seda ei tee?
Pakun, et enamus oleks päri sellega, kui te oma näitusele rattad alla ajaksite ja sellega iga foorumlase koduakna alt läbi veereksite, lisaks igaühele veel ka asjakohane väljapanekut tutvustav jutt juurde.

Pärnus juba jäätisetakso käib akna tagant läbi, pitsatakso on ka tellimise peale ja piimamees peatub ka meie tänavas.
Tegelikult käisin näitusel küll, oli ka viimane aeg ja päevapeale oli uks kinni. Pidin juba pettunult ära sõitma kui möödumisel olid uksed valla ja isegi tuuri seespool sai teha. Aitähh korraldajatele!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne