Teema on suletud

Teeb kurvaks...(
#1

Sattusin just ühte väga kurvastat pilti nägema.
Nimelt; ühe veoka kastis (Soome numbritega) oli korralik OPEL KAPITAN.
Välimuselt suht komplektne, ainult peegel oli kroomitud, Lada tehase toodang, ning tagatuled tundusid GAZ 21 omad olevat.
Sellest võib järeldada ainult seda, et see auto rändab PÕHJA-POOLE.Sad
Sealtpoolt siia, ta nüüd vaevalt saabus.
Tegin ka paar fotosüüdistust. katsun varsti välja panna.
#2

nägin vist seda sama autot täna tartu maanteel ussisoo kandis. liikus teine tallinna poole. ilus auto oli. teise auto kastist oli näha vaid ülemine pool sellest, kuid see tundus küll nagu uus olema. heleroheline. kurb kui see eestist välja peaks rändama.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: pkuldsaar
nägin vist seda sama autot täna tartu maanteel ussisoo kandi. liikus teine tallinna poole. ilus auto oli. teise auto kastist oli näha vaid ülemine pool sellest kuid see tundus küll nagu uus olema. heleroheline opel oli. kurb kui see eestist välja peaks rändama.

Seesama jah, seisab praegu meil töökoja ukse taga. Autojuhti aga pole näinud. Katsun peale passida, äkki saan täpsemat infi.
#4

sattusin samuti seda nägema tartu mnt.kirusin et krt fotokat kaasa polnd:mad::mad::mad:

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
#5

siin siis lõpuks pidid arvatavast \"kadunukesest\"Sad
http://www.album.ee/?o=300050812
#6

Aru ma ei saa, mis asja te halate???

Seda autot müüdi hea mitu kuud ja keegi ei tahtnud, küll oli komplektsus kehava ja hind kõrge.
Nüüd oleme kõik ühe suure ekskremendi sees (loe:EU) ja nüüdsest kehtib meil ühendatud anumate seadus.
Kui selle ostis soomalne, siis järelikult on/oli asja hind soodne, arvestades meie kohalikke russitsissme ja väga nigelat ilmastikku.
Kui keegi tunneb, et ta peaks säilitama meil neid vanu sõidukeid jms kraami, siis palun olge aktiivsemad, enamasti õnnestub omanikuga kokkuleppele saada ja kaubelda välja kas järelmaks või hoiab omanik lihtsalt seda sulle vms, aga kui ainuke tegevus on helistada omanikule ja kuuldes hinda saata omanik pehmesse kohta ... siis ma ei imesta, et kõik müüakse \"sommile\", kes on viisakas vähemalt siis kui ära ostab ... mis pärast toimub on iseasi.


Nii et .... vähem möla, pikem samm!

Dad.
#7

to dad:
mis oli siis selle masina hind ? :o
#8

Mis teil sellel vastu et keegi Soomest asja ostab?
Miks siis keegi seda Eestist ostnud pole?
Vaadates siin ringi liikuvad autosid, tundub küll et raha rahval küll olemas.

Et las parem kasvab maa sisse, ainult et keegi
võõramaalane seda ei saa?
Või arvate, et kui mingi kohalik uusrikkas seda ostab
ja korda teeb, siis sul on sellega rohkem pistmist kui
siis et teda keegi naaberriigist ostab?
Mitu selliseid autosid lihtsalt kuskilt Eestis viimaste paarikümne aasta
jooksul vanarauaks muutunud, ja mitu on seni lihtsalt kusil talude tagahoovides
roostetavad? Vaadake Eesti Antiikautode Galeriid, millises seisundis need on.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
#9

Ma ka enne kirusin soomlasi,aga ma olen näinud paari tsiklit,mis olid üliviletsas seisus siit Soome viidud.Soomlased tegid nad ülikiiresti(2 kuud) ja väga hästi korda.Respect!Siin olid neid rattaid ainult tsopperiBig Grinmehed,kui osade doonoreid vaatamas käinud.UNIC-u mehed põlgasid ka ära-liiga palju tööd.Muidugi oleks tore kui kohalikud mehed nad restaureerinud oleks,aga ka Soomes leidub entusiaste.Ma arvan,et kui kuskil naaberriigis oleks saada vanatehnikat odavamalt,kui omal maal,kas teie siis ei tooks sealt?
#10

muuseumid, kokkutulekud jne kus saab neid autosid pärast
näha. Mis Eestis? Palju teil on näiteks kokkupuudet olnud
nende vana autodega kes siin olemas erakätes?
Istusme siin ja arutame a la \"mis sellest autost sai ja mis sellest\"
Noh olge siis rõõmsad, eile nägin ma HP peahoone ees seisvat Bentley-d, uhiuut,
Arnage vist...sõidab mingi noor vene transiidiärimees. Kas paneme seoses sellega eneseuhkuse pidu vä?

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits
to dad:
mis oli siis selle masina hind ? :o

Kui mu mälu mind ei peta siis oli 10000 krooni.

Dad.
#12

Natuke hilja on siin halada \"et vaata mis kaduma läks\" ilmselt on asi ikka selles et need kes säilitaks ja hoiaks /taastaks neil puuduvad finantsid. Samas ega see 10 000 eek antud Opeli eest ei olnud kallis ja müüjatel on oluline et raha kätte saaks.SR foorumis on vahest näha kuulutusi lisaga\"rullnokkadele ei müü\"tahaks näha kui ikka vend rahaga kohal müüakse kõik maha.
Ja fakt on see et kõiki \"iludusi&vanarauda\" ei suudeta eestis päästa ega taastadaSad ning \"dad\" sõnad \"Vähem möla Pikem samm\" peab siinkohal täiega paika ja selle teema võiks lukku panna sest see halamine siin antud Opelit tagasi ei too...

Kui keegi miskit väärtusliku kuskil müügis näeb andku varakult teada ehk on sellest rohkem abi mõnedki foorumlased kindlasti ostaks ja päästaks :eureka
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne