GAZ 51/52 käigukasti õlikogus???
#1

Kas peab valama kuni korgini?

Ettetänades Virgo.
Vasta
#2

Küljel asuva korgini? Siis on mõte õige, see on nii sissevalamis, kui ka kontrollpunn.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#3

Aga mis see õli mark peaks olema.Addinoli poe omad ehk teavad?
Vasta
#4

Käigukasti pannakse kas TPZ(Tep)-15 või Tad-17i. Ma pole kindel,milline on see lääne analoog õli peaks olema.Kuid viskoosuselt sama astmega lääne õli võib ka GAZ käigukastis kasutada.


Vasta
#5

Tänud vastajatele!
Vasta
#6

Tad-17'e metsiku lääne analoog peaks olema 80w90 kkasti õli.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#7

Panin siis õli sisse(Tegemist on isetehtud traktoriga)selgus et kasti ees küljel all ca.8cm pikkune-laiune mõra Sad Kasti maha võtmine oleks üks suur n..s.Kas on olemas mingi vedel metall või hermeetik kui väljast lihvida "haav" puhtaks ja seespoolt bensiiniga lasta kast veidi aega ringi nii et haava puhastaks.Mõra suht kitsas ikka.Korpus malmist vist nagu kombeks sel ajal???? Kartul vaja maha panna ja tehnika ala hiiglane eriti ei ole,et mingeid muid lahendusi kiirelt leida-rohkem elektriala mees Smile))Kunagi vene tsiklite ja mossede zigullidega sai veits möllatud...
Vasta
#8

Mingid käigukasti lekkepeatajad on olemas, proovida vast võib?

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#9

Prao mõlema otsa lõpu lähedalt puuri u 2 mm puuriga auk, et edasi ei käriseks. Kui kasti seest kuivaks said, faasi pragu veidi ja keevita traadikeevitusega kinni. Kui kiire kartuliga, siis tõmba pragu majapidamisseepi täis, õli normi ja nädalakese saad aiamaal põdistada. Käigukangile otsi ka värske, elastne "lutt", et vihmavesi jälle kangi pidi kasti ei saaks minna.
Vasta
#10

Kui keevitama hakkad, ära kogu pragu korraga ära keevita. Lase paari sendi kaupa ja siis lase jahtuda. Kui detailil kätt peal saad hoida, võid järgmised kaks senti keevitada. Lõpuks lihvid kogu keevise ülejäänud pinnaga tasaseks. Kõik selleks, et võimalikult palju pingeid välja saada, et va habras malm uuesti pragunema ei hakkaks.

Enne keevitamist detail võimalikult puhtaks seal kohal - poore sa ju ei taha. Ja kui materjal paks on, soovitatakse faas sisse teha. Sel juhul ei pea ka kogu faasi korraga täis keevitama, vaid vähehaaval, lastes jahtuda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne