Liikluskindlustuse maffia!!!

(23-01-2015, 23:15 PM)Jossu Kirjutas:  Jõudis see pask lõpuks minuni. Minu armas vanaisa skooda, mida olen proovind käivitada. Peale pikka ajukeppi olen saand asja vonksu. Läksin mina siis tuppa kindlustust tegema iizi kaudu, ei saanud. aint kuuks. Lasin siis üv poole, et mis räägivad. Sai ka ilma tehtud. Tehtud kõik hea. Aga enne üv-d oli iizis aastane 39 e, peale seda 110e kõige odavam. Teha ei lastud alguses. Pead kuuks tegema et üv teha ja jopantooniooo. Värdjas riik, pole ime, et siit nahhui kõik lähevad. Joppenpuhh
Ilusat reedet!

Tänan. Aga seletati ka siis et miks ja kuidas? 
Vasta

(23-01-2015, 23:23 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(23-01-2015, 23:15 PM)Jossu Kirjutas:  Jõudis see pask lõpuks minuni. Minu armas vanaisa skooda, mida olen proovind käivitada. Peale pikka ajukeppi olen saand asja vonksu. Läksin mina siis tuppa kindlustust tegema iizi kaudu, ei saanud. aint kuuks. Lasin siis üv poole, et mis räägivad. Sai ka ilma tehtud. Tehtud kõik hea. Aga enne üv-d oli iizis aastane 39 e, peale seda 110e kõige odavam. Teha ei lastud alguses. Pead kuuks tegema et üv teha ja jopantooniooo. Värdjas riik, pole ime, et siit nahhui kõik lähevad. Joppenpuhh
Ilusat reedet!

Tänan. Aga seletati ka siis et miks ja kuidas? 
Selles asi olgii, et keegi ei tea midagi ega kedagi, kedagi poole saadeti, aga seal ei teatud ikka kedagi.



Vasta

(11-12-2014, 12:14 PM)Walter Kirjutas:  
(11-12-2014, 11:21 AM)tarko Kirjutas:  IF Kindlustus saadab ikka täiesti süüdimatult neid "meeldetuletusi". Tuli alguses arve/pakkumine, mida ma ei maksnud, vaid tegin läbi IIZI hoopis odavamalt, umbes nädal tagasi. Täna aga meeldetuletus maksmata arve kohta postkastis. Pole ühegi sõnagagi mainitud, et ei ole kohustuslik, isegi mitte all peenes kirjas.

Teisel sõidukil olen teinud nii IF-is kui IIZI-s. IIZI-lt tuli sama sõiduki kohta pakkumus, IF-ilt arve. Põhimõtteliselt enam IF-i ei kasuta.  

Salvaga sama teema - vastavalt Teiega varem sõlmitud kokkuleppele saadame Teile arve bla..bla..bal.. mingit kokkulepet pole olnud. Järgmine kiri stiilis: Teil on meie ees võlgnevus summas jne... ühesõnaga ülimalt agressiivne müügistrateegia mis konkurentsi tingimustes sunnib otsima sõbralikuma kindlustuspakkuja järgmiseks perioodiks. Loodame et järgmisena inkasso ei koputa uksele. Sad
Tehke kindlustus läbi panga. Swedbank on seni üsna ahvatlevate hindadega lähenenud ja zajoobe ega arveuputusi ei järgne. Kuupäev kukub, kindlustust netu. Maksnud juba oled varem perioodi eest.
Vasta

Võtsin oma autopargi ette ja kindlustuse ostmisega tekkis probleem autoga, mille ise olen registrist ajutiselt kustutanud. Nendega ei ole probleemi, mis läksid automaatselt registrist maha.
Vasta

(23-01-2015, 23:48 PM)Regardman Kirjutas:  
(11-12-2014, 12:14 PM)Walter Kirjutas:  
(11-12-2014, 11:21 AM)tarko Kirjutas:  IF Kindlustus saadab ikka täiesti süüdimatult neid "meeldetuletusi". Tuli alguses arve/pakkumine, mida ma ei maksnud, vaid tegin läbi IIZI hoopis odavamalt, umbes nädal tagasi. Täna aga meeldetuletus maksmata arve kohta postkastis. Pole ühegi sõnagagi mainitud, et ei ole kohustuslik, isegi mitte all peenes kirjas.

Teisel sõidukil olen teinud nii IF-is kui IIZI-s. IIZI-lt tuli sama sõiduki kohta pakkumus, IF-ilt arve. Põhimõtteliselt enam IF-i ei kasuta.  

Salvaga sama teema - vastavalt Teiega varem sõlmitud kokkuleppele saadame Teile arve bla..bla..bal.. mingit kokkulepet pole olnud. Järgmine kiri stiilis: Teil on meie ees võlgnevus summas jne... ühesõnaga ülimalt agressiivne müügistrateegia mis konkurentsi tingimustes sunnib otsima sõbralikuma kindlustuspakkuja järgmiseks perioodiks. Loodame et järgmisena inkasso ei koputa uksele. Sad
Tehke kindlustus läbi panga. Swedbank on seni üsna ahvatlevate hindadega lähenenud ja zajoobe ega arveuputusi ei järgne. Kuupäev kukub, kindlustust netu. Maksnud juba oled varem perioodi eest.
Tehke muidugi läbi swedbanka. Mõnel oma jopel saab ehk norm hinnaga, kuid valele tuustile lajatatakse viie kordse hinnaga makse. Kusagil teemas kribasin, kus swed pakkus IF'ist viis korda kallimat makset, seda siis esmakordsel sisenemiseal swed kindlustuse maailma. Vaevalt et pangajurakas viitsib end norm hindadega söödavaks teha. Samas oleks näited koos erinevate pakkumistega alati teretulnud.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(23-01-2015, 23:15 PM)Jossu Kirjutas:  ...
Värdjas riik, pole ime, et siit nahhui kõik lähevad. Joppenpuhh
...

Ma loodan, et Sul hakkas nüüd parem. Said ju jälle Pahale Riigile kannaga näkku panna. Sad Selmet rammusaid kasumeid teenivate kindlustusfirmade kapsamaale sinna kuuluv kivi läkitada.

Ükski netis kindlustus müüv putka ei saa hakkama vähegi probleemse asjaga. Siin riiki sõimata pole väga mõtet - pigem tuleb peksta vahendajaid, kes oma andmebaase ei saa ühildatud. Täpselt samamoodi ei saanud ma ostetud haagisele netis omanikuvahetuse tegemise järel kindlustust teha ei iizi.net kaudu ega Ergo netiteeninduses. Kui oma tagumendi putkasse vedasin, siis vabandati küll, et enamasti ikka toimivat, llihtsalt minul ei toiminud. Huvitav, et juba neljas kord ei toiminud - olen korduvalt üritanud seda vahenduskeskkonda tarbida.

Probleem oli lihtne: kindlustuse andmebaas ei lase teha midgagi, kui kehtiva poliisi ja LRB andmed ei klapi. Et ei tekiks mingit jama kindlustajale, siis lihtsalt ei lasegi muuta. Tahad kasutada, võta jalad tagumiku alt välja ja tule inimeste sekka.

Swedbank on paraolümpia: väljast pole vigagi, kuid päeva lõpuks oled end ikkagi ära nikastanud. Kusjuures huvitav on see, et samadele omanikele kuuluv SEB on palgasaajale tunduvalt taskukohasem...
Vasta

(24-01-2015, 02:53 AM)viplala Kirjutas:  
(23-01-2015, 23:48 PM)Regardman Kirjutas:  
(11-12-2014, 12:14 PM)Walter Kirjutas:  
(11-12-2014, 11:21 AM)tarko Kirjutas:  IF Kindlustus saadab ikka täiesti süüdimatult neid "meeldetuletusi". Tuli alguses arve/pakkumine, mida ma ei maksnud, vaid tegin läbi IIZI hoopis odavamalt, umbes nädal tagasi. Täna aga meeldetuletus maksmata arve kohta postkastis. Pole ühegi sõnagagi mainitud, et ei ole kohustuslik, isegi mitte all peenes kirjas.

Teisel sõidukil olen teinud nii IF-is kui IIZI-s. IIZI-lt tuli sama sõiduki kohta pakkumus, IF-ilt arve. Põhimõtteliselt enam IF-i ei kasuta.  

Salvaga sama teema - vastavalt Teiega varem sõlmitud kokkuleppele saadame Teile arve bla..bla..bal.. mingit kokkulepet pole olnud. Järgmine kiri stiilis: Teil on meie ees võlgnevus summas jne... ühesõnaga ülimalt agressiivne müügistrateegia mis konkurentsi tingimustes sunnib otsima sõbralikuma kindlustuspakkuja järgmiseks perioodiks. Loodame et järgmisena inkasso ei koputa uksele. Sad
Tehke kindlustus läbi panga. Swedbank on seni üsna ahvatlevate hindadega lähenenud ja zajoobe ega arveuputusi ei järgne. Kuupäev kukub, kindlustust netu. Maksnud juba oled varem perioodi eest.
Tehke muidugi läbi swedbanka. Mõnel oma jopel saab ehk norm hinnaga, kuid valele tuustile lajatatakse viie kordse hinnaga makse. Kusagil teemas kribasin, kus swed pakkus IF'ist viis korda kallimat makset, seda siis esmakordsel sisenemiseal swed kindlustuse maailma. Vaevalt et pangajurakas viitsib end norm hindadega söödavaks teha. Samas oleks näited koos erinevate pakkumistega alati teretulnud.
Mul pole praegu enam häid näiteid tuua. Väike kõks oli aasta eest. Toungue
Ses suhtes on õigus, mida pikem periood kindlustatuks teha, tasub ikka võrrelda hindu.
Vasta

(25-01-2015, 18:44 PM)Regardman Kirjutas:  
(24-01-2015, 02:53 AM)viplala Kirjutas:  
(23-01-2015, 23:48 PM)Regardman Kirjutas:  
(11-12-2014, 12:14 PM)Walter Kirjutas:  
(11-12-2014, 11:21 AM)tarko Kirjutas:  IF Kindlustus saadab ikka täiesti süüdimatult neid "meeldetuletusi". Tuli alguses arve/pakkumine, mida ma ei maksnud, vaid tegin läbi IIZI hoopis odavamalt, umbes nädal tagasi. Täna aga meeldetuletus maksmata arve kohta postkastis. Pole ühegi sõnagagi mainitud, et ei ole kohustuslik, isegi mitte all peenes kirjas.

Teisel sõidukil olen teinud nii IF-is kui IIZI-s. IIZI-lt tuli sama sõiduki kohta pakkumus, IF-ilt arve. Põhimõtteliselt enam IF-i ei kasuta.  

Salvaga sama teema - vastavalt Teiega varem sõlmitud kokkuleppele saadame Teile arve bla..bla..bal.. mingit kokkulepet pole olnud. Järgmine kiri stiilis: Teil on meie ees võlgnevus summas jne... ühesõnaga ülimalt agressiivne müügistrateegia mis konkurentsi tingimustes sunnib otsima sõbralikuma kindlustuspakkuja järgmiseks perioodiks. Loodame et järgmisena inkasso ei koputa uksele. Sad
Tehke kindlustus läbi panga. Swedbank on seni üsna ahvatlevate hindadega lähenenud ja zajoobe ega arveuputusi ei järgne. Kuupäev kukub, kindlustust netu. Maksnud juba oled varem perioodi eest.
Tehke muidugi läbi swedbanka. Mõnel oma jopel saab ehk norm hinnaga, kuid valele tuustile lajatatakse viie kordse hinnaga makse. Kusagil teemas kribasin, kus swed pakkus IF'ist viis korda kallimat makset, seda siis esmakordsel sisenemiseal swed kindlustuse maailma. Vaevalt et pangajurakas viitsib end norm hindadega söödavaks teha. Samas oleks näited koos erinevate pakkumistega alati teretulnud.
Mul pole praegu enam häid näiteid tuua. Väike kõks oli aasta eest. Toungue
Ses suhtes on õigus, mida pikem periood kindlustatuks teha, tasub ikka võrrelda hindu.
Ise olen värkse lubade omanik (8 kuud), sai ka kohe ostetud auto (bmw 525 125kw), ning uuritud kindlustuse hindu erinevatel pakkujatelt, lõpuks sai tehtud swedbankis, kuu maksab 22.85, ei ütleks et kindlustuse hind oleks nii kõrge arvestades enda vanust ja auto marki... 
Swedpangas vahet pole, kas teeks kuu aega korraga või 6 kuud korraga, hind tuleb täpselt sama, vähemalt minul on nii..
Vasta

http://www.lkf.ee Liikluskindlustusfondi kodulehelt saab teha päringuid erinevate seltside vahel, sealt olen saanud alati parima pakkumise
Vasta

Mulle tuli traktori kindlustuse kiri tigu-postkasti. Eelmine periood oli aastaks  55 €, seekordne summa oli 225 €. See siis Jaanuari alguses ja mõtlesin, et kas nüüd uue seadusega lajatavadki ära. Hakkasin kohe mõtlema, et kas raamatupidamises tuleb nüüd lineaarselt kahaneva meetodi asemel hakata amorti arvestama kasvava meetodiga ja mis hinnaga teenust pakkuda. Hommikul kui kell kukkus helistasin ja uurisin milles asi - tuleb välja, et mingi süsteemi anomaalia ja uus kindlustuse arve oluliselt odavam.
Vasta

(23-01-2015, 23:15 PM)Jossu Kirjutas:  Jõudis see pask lõpuks minuni. Minu armas vanaisa skooda, mida olen proovind käivitada. Peale pikka ajukeppi olen saand asja vonksu. Läksin mina siis tuppa kindlustust tegema iizi kaudu, ei saanud. aint kuuks. Lasin siis üv poole, et mis räägivad. Sai ka ilma tehtud. Tehtud kõik hea. Aga enne üv-d oli iizis aastane 39 e, peale seda 110e kõige odavam. Teha ei lastud alguses. Pead kuuks tegema et üv teha ja jopantooniooo. Värdjas riik, pole ime, et siit nahhui kõik lähevad. Joppenpuhh
Ilusat reedet!

Aga milleks Sinu ülevaatuseta autole siis terveks aastaks kindlustust vaja? Teed tehnilise ülevaatuse ära ning masin saab automaatselt tagasi registrisse ning tee siis kindlustus kasvõi terveks aastaks. Kui tahad ilma ülevaatuseta sõita siis pead iga kuu uue kindlustuse tegema. Nii lihtne see ongi, usu mind, mujal on veel hullem.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(26-01-2015, 06:46 AM)mlsluik Kirjutas:  Aga milleks Sinu ülevaatuseta autole siis terveks aastaks kindlustust vaja? Teed tehnilise ülevaatuse ära...

Kas TÜ läbimise üheks eelduseks pole mitte kehtiva kindlustuse olemasolu?
Vasta

Ei ole, ammu enam mitte.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Ja ülevaatuspunkti viiakse masin treileril?
Vasta

See on juba sinu valik, seadusi tunnevad vast köik piisavalt et oma otsuseid nende järgi teha.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Minul on 2 autot swedbankis kindlustatud, Skoda Octavia 2010 aasta 90kw 4,20€ kuus, makse ei sõltu sellest kas teen 5 kuud, 12 kuud vms. Lihtsalt iga kuu püsikorraldusega läheb ja kõik. Teisel autol sama suurusjärk.  Mingit otsest tutvust vms pangaga absoluutselt ei oma, tegemist peaks olema puhta letihinnaga.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(26-01-2015, 20:04 PM)stretch Kirjutas:  Ja ülevaatuspunkti viiakse masin treileril?

Seadusekuuleka inimese ainus võimalus kindlustuseta autot liigutada.

Või käid enne mõne kindlustaja klaaskapist läbi - kliendipeedistajad saavad igasuguseid vigureid tehaWink
Vasta

Ilma ülevaatuseta sõidukile saate ju üheks kuuks kindlustuse teha, ja kui te ühe kuu jooksul ka selle sõidukiga ükevaatuspunkti ei jõua siis oleks targem kuusakoski järgi kutsuda...  Toungue Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(27-01-2015, 14:16 PM)mlsluik Kirjutas:  Ilma ülevaatuseta sõidukile saate ju üheks kuuks kindlustuse teha, ja kui te ühe kuu jooksul ka selle sõidukiga ükevaatuspunkti ei jõua siis oleks targem kuusakoski järgi kutsuda...  Toungue Big Grin

Jutt ju sellega algaski, et kindlustust läbi neti teha ei saa säärasele liikurile, mis pole arvel. Vähemalt minu kahele ajutiselt arveltvõetud liikurile iizi lepingut teha ei lasknud.
Vasta

(27-01-2015, 14:22 PM)v6sa Kirjutas:  
(27-01-2015, 14:16 PM)mlsluik Kirjutas:  Ilma ülevaatuseta sõidukile saate ju üheks kuuks kindlustuse teha, ja kui te ühe kuu jooksul ka selle sõidukiga ükevaatuspunkti ei jõua siis oleks targem kuusakoski järgi kutsuda...  Toungue Big Grin

Jutt ju sellega algaski, et kindlustust läbi neti teha ei saa säärasele liikurile, mis pole arvel. Vähemalt minu kahele ajutiselt arveltvõetud liikurile iizi lepingut teha ei lasknud.

Aga arvele peaks saama võtta ju ise läbi e-teeninduse. Arvelt maasoleva sõidukiga nagunii liigelda ei tohi, sõltumata kindlustuse olemasolust. Võtad arvele, siis tohid ilma TÜV-ta sõita remondikohta ja ülevaatuspunkti.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne