Liikluskindlustuse maffia!!!

(22-11-2018, 12:40 PM)Telc Kirjutas:  ...
Kusjuures kui too länkarijuht oleks mind kõrvad lontis auto juures oodanud siis ilmselt oleks ma piirdunud samst poest ostetud sikspäkiga ja tema koefitsent poleks ka kerkinud.
Lisaks on kindlustusfirmal õigus tekitatud kahju põhjustajalt sissenõuda kuna viimane lahkus sündmuskohalt. Arvestades seda kui kitsilt (iga sent on arvel) üldjuhul kindlustushüvitiste määramisel ja väljamaksmisel käitutakse siis selle võimaluse/raha minnalaskmine oleks neile loomuvastane.
Vasta

(22-11-2018, 12:40 PM)Telc Kirjutas:  Ja nüüd on üks sitapeade sugukonna esindaja teolt tabatud.
On ikka arad tänapäeva mehed! Julge teha,julge ka tunnistada!

Mul samamoodi parklates bussi külgi ja nurki kraabitud,ei ole siiani keegi kurtma oma tegusid tulnud. Jummala õnn,et mul viimastel aastatel käib pintsel mööda alt ääri ja päris läikivaid pindasid ei ole majanduslikel ja muudel põhjustel tekitanud.

T.
Vasta

Tervist.

 Mul tuttav tegi avarii  ( sõitis paarkümmend meetrit ehituse piirdetara maha ) , kuskil Kolde puiesteel politseimaja lähedal , politsei tuvastas joobe ja nüüd kuu möödas ning resultaat - rahaline karistus 900 € , juhtimisõigus jäi alles ning kindlustus taastas oma kuludega piirdetara , kuidagi väga leebe suhtumine joobes avarii põhjustajasse , või kuidas Teie arvate ?
Vasta

(22-11-2018, 13:55 PM)edvard Kirjutas:   kuidagi väga leebe
Kindlustuse regress tuleb aeglaselt, aga kindlalt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(21-11-2018, 23:12 PM)veix__ Kirjutas:  Iizi näitab, et aastane kindlustus teatud kindla firma puhul on 73 eur. Kui aga võtan lahti selle firma kodulehe, siis sealt saan pakkumiseks 56 eur. Iizi tahab korralikult vahelt saada, on ta ju ainult vahendaja, nagu aru olen saanud. Rolleyes

Naljakas kontor jah. Kuskil on kunagi seadistatud üks pisike kompuutrike, mis automaatselt häid "pakkumusi" hakkab laiali saatma, kui vastavad kuupäevad lähenevad. Suhteliselt geniaalne lüke. Peaaegu nagu spämm, aga riiklike seadustega kaitstud. Eks paljud neelavad konksu alla ka ja pappi voolab.  
Viimase kindlustuse lõpupäevadel on nad mulle kuskil kuu aja jooksul kolm-neli pakkumust teinud, kus viidatud paragraafid kurjemaks ja sõnaseaded üha nõudlikumaks muutuvad. Viimane kiri tuli veel päevi peale seda, kui ma pärast näppudel väikese arvutuse teostamist otse kindlustusfirma kodulehelt järgmise aasta obroki ära olin õiendanud. Miskid tühised 13 rutsi sai odavamalt, kui iizist. Asi seegi.
Vasta

(22-11-2018, 17:02 PM)alfredo Kirjutas:  Naljakas kontor jah. Kuskil on kunagi seadistatud üks pisike kompuutrike, mis automaatselt häid "pakkumusi" hakkab laiali saatma, kui vastavad kuupäevad lähenevad. Suhteliselt geniaalne lüke. Peaaegu nagu spämm, aga riiklike seadustega kaitstud. Eks paljud neelavad konksu alla ka ja pappi voolab.   

Sellel ajal kui Iizi alustas, polnud kuskil taolist võrdlusteenust saada ja ta oli ainuke ning väga tänuväärne tegevus. Kui tollel ajal kindlustuse hindu teada tahtsid saada, pidid kas helistama või pigem kõik kontorid ise läbi kammima. Igasugu kindlustuste meeldetuletustest võisid und ainult näha. Pole siin mingit konksu, mugavused maksavad ja äri on äri.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Iizi alustamise ajal polnud ühelgi kindlustusel e-poodi ning see toimis, praegu vaatad iizist pakkumisi ning ostu sooritad juba väljavalitu enda e-poest, lihtne ja soodne.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(22-11-2018, 13:55 PM)edvard Kirjutas:  Tervist.

 Mul tuttav tegi avarii  ( sõitis paarkümmend meetrit ehituse piirdetara maha ) , kuskil Kolde puiesteel politseimaja lähedal , politsei tuvastas joobe ja nüüd kuu möödas ning resultaat - rahaline karistus 900 € , juhtimisõigus jäi alles ning kindlustus taastas oma kuludega piirdetara , kuidagi väga leebe suhtumine joobes avarii põhjustajasse , või kuidas Teie arvate ?

Kas on võimalik, et tüüp teatas kindlustusele kahjujuhtumist ise politsei vahenduseta ning vaikis joobe maha?
Vasta

Ei . Enne kui autost välja sai oli politsei kohal , joobe tuvastamised ja muu juurdekuuluv tehti kui peab , auto Rahumäe tee 6 hoovipeale evakuaatoriga .
 Sell veel undas - kurat , üle tunni pidin ootama , enne kui auto kätte sain , et politseis on kõik sellised munnid , kiusavad vaest joobes avarii teinud juhti .
Vasta

Kuidagi ei tahaks vinguda aga IF tegi küll nii kena jõulukingi et sobib teistelegi rääkida. Olen nende juures aastaid oma autodele liikluskindlustusi teinud ja igati ok teenus on olnud - täna on kindlustada 14 a vana Saab ja 44a vana Ford. Viimasel ajal olen pikendanud kvartali kaupa ja jõuludeks lajatati mulle Saabi järgmisele perioodile hinnapakkumus/arve üle neljakordse! hinnatõusuga (60€ vs 280€) ja nüüd potsatas ka Taunusele sama tõusuga pakkumine postkasti. Taustaks niipalju, et viimase viie aasta jooksul on õnnestunud minu omanduses olevate autode pealt 2 plekimõlkimise pealt süüdlaseks jääda ja viimane neist üle pooleteise aasta tagasi kusjuures ükski neist pole olnud mingi ulmekahjuga seotud - pigem kriipsud ja väiksem tükivahetus.
Tekkis kerge kahtlus, et kas olen mingis meeltesegadushoos kusagil Bentleysid äestamas käinud aga midagi mõistlikku mulle selgituseks ei öeldud, viidati arvutusvalemite korrigeerimisele ja soovitati lahkelt LKF-i lehelt soodsam kindlustus valida. Tundub et uues targas valemis on neil nüüd summeeritud kõik kahjud niikaugele tagasi kui mälu ulatub või progresseerub koefitsent võimsamalt või siis arvestatakse ka karmat e neid juhtumeid kus on tulnud kannatajaks olla Big Grin . Potentsiaalsest tülitekitajast on igal juhul kenasti tõrjehinnaga loobutud.
Õnneks see teema hetkel pikemaid murepäevi ei tekitanud, teiste kindlustusandjate juures saan endiselt normaalse hinnaga kaubale... aga kui kauaks?

L.
Vasta

Ma kunagi eelnimetatud firmast küsisin, et miks nad oma püsikliendile saadavad kallimaid pakkumisi, kui esimesele ettejuhtuvale e-teeninduse kasutajale.
Pärast seda, pole ma sealt firmast enam konkurentsivõimelist hinda näinud Big Grin 

Uhke oleks ju arvata, et minu küsimise tagajärjel, aga pigem on nende hinnapoliitika teinud lihtsalt olulise pöörde.
Vasta

Natuke on tõusnud jah, aga mul vaid 6 eur/aasta. See on küll ulmeline kui summa kordades on tõusnud.
Vasta

Täiesti mõistusevastasel ja reaalsuspiire nihutaval kombel on mul kindlustus sellel aastal 
võrreldes eelmise aastaga hoopis odavamaks läinud. Ja mitte mõned sendid vaid lausa 92.- vs. 78.- euri.
Vasta

Jah if premeerib vanu kundesi 3x tõusuga,tuli uus poliis meili peale detsembris .Saatsin kirja vastu , miks nii järsk tõus?Saatsid uue poliisi oli 3 x odavam.Tegin Ergos , oli veel odavam.....
Tglt teeb if sama trikki nagu EMT /Telia kunagi.Lihtsalt on palju inimesi kes ei vaata hinda ja maksavad jätkupoliise tuimalt,"ma ju kogu aeg seal teinud , nad teevad hea hinna", mul oma tuttavaid palju selliseid,eriti vanemad inimesed.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

Liikluskindlustuse võrdlus: hinnavahemik 92...12471 Sad Hull värk.
Vasta

Ma otsin iizi-st alati kõige odavama pakkumise nt kadett d-l 1,8 85 kw on 6 kuud 17 eur-i,manta  oli 21 eur 6 kuud

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(10-01-2019, 08:30 AM)hundu615 Kirjutas:  Ma otsin iizi-st alati kõige odavama pakkumise nt kadett d-l 1,8 85 kw on 6 kuud 17 eur-i,manta  oli 21 eur 6 kuud

Oled kindlustusfirmade kodulehelt üle ka kontrollinud? Iizi võtab viimasel ajal kõvasti vahelt.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta

(09-01-2019, 22:09 PM)r.i.h.o Kirjutas:  Täiesti mõistusevastasel ja reaalsuspiire nihutaval kombel on mul kindlustus sellel aastal 
võrreldes eelmise aastaga hoopis odavamaks läinud. Ja mitte mõned sendid vaid lausa 92.- vs. 78.- euri.

Huvitav kas me sõidame samasuguste autodega. Big Grin Minul tuli ka see aasta 78€ maksta ja kui mälu ei peta siis varemalt oli ka seal 90 alguses.
Vasta

(13-08-2017, 21:33 PM)hulgus Kirjutas:  
(12-08-2017, 18:03 PM)mossepower Kirjutas:  Kui sõiduk ajutiselt arvelt maha võetud või ajaga ise läinud siis saab 1 kuu kindlustust teha ainult omanik büroos.

Saab ka netis teha, märksõnaks: räägi inimesega, ehk vanaviisi telefoni tõstes. Kui tüv puudu, siis vaid 30.päevaks.
Ja saab ka võõras teha, küll mitte just igas firmas.

Proovisin huvipärast oma ajutiselt arvel maas olevate sõidukite andmeid iizi.net lehel liikluskindlustuse jaoks sisestada ning selgus, et nüüdsel ajal saab kindlustust ka täitsa netis ise teha samamoodi kui arvelolevale sõidukile. Vähemalt mulle kuvati mitme erineva sõidukiga järgnev lootustandev tekst:

Sõiduki registrikanne on ajutiselt peatatud, kindlustuse saab sõlmida kuni 30 päevaks, ülevaatusele liiklemiseks

Et seega mõni asi liigub ka õnneks paremuse/mugavuse poole.
Vasta

Vaatasin kah paar nädalat tagasi postkasti potsatanud IFi poliisi pikendamise arvele otsa. Ja võrdlesin. Raiped küsivadki sama perioodi eest rohkem raha kui ise lkf lehel võrdlevad pakkumised ette võttes. Lõpuks otsustasin üldse teha liikluskindlustuse Swedbankis, kuna nende hind tuli oluliselt parem kui kõikide lkf lehel pakutavate kindlustusfirmade omad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne