kas vanaraud või väärtuslik (husqvarna 1938 jalgratas)
#1

Tere! leidsin maalt oma vana vanaisa jalgratta, guugeldades arvan et on husqvarna 1938, hammasrattal h tähemärgid peal, puidust käepidemed lenksudel. Sadul suht heas seisus, rattad puudu, ehk siis porilauad ja raam koos lenksude ja sadulaga olemas.. kas asi on ka midagi väärt või o n puhas vanaraud? teisalt leidsin ka suht korraliku sadula jalgrattale minsk. olemas ka pildid kui vaja.. Tänud kes viitsivad vastata
Vasta
#2

Pane aga põhjalikud pildid üles, küll siis profid ütlevad.

Võhikuna olen sauht kindel, et väärtust tal rohkem kui vanarauana.
Kõik sõltub palju seal originaaljuppe säilinud, olukord jne.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3

panen siis pildid. Taga porikal küljes ka ümar helkur, kuid kahjuks pole pildil näha. olemas ka esimene porilaud, kuid arvan, et see liiga roostes. igaljuhul, kes huvitatud on, tehku pakkumineWink raame meil teisigi, mida pole pildistatud, nii vene aegseid kui vanemaid, samuti nn velgi ilma kummidetta erinevaid, pereka raam jne..

Pilte näeb aadressil: http://public.fotki.com/pisikera/ratas/
Vasta
#4

Teemast mööda aga mis ratas too "perekas" oli?

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#5

(05-06-2013, 19:29 PM)Tegelane5 Kirjutas:  Teemast mööda aga mis ratas too "perekas" oli?

Kas Sa siis "Pereliukas"-t ei tea?

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#6

Selge, minu kandis kui Ereliukas-8 teema oli siis nimetati toda "erekaks", Kuigi nüüd tähendab see midagi muud Big Grin

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#7

"perekaks" ehk "perekonnavõtmeks" kutsuti ka rattaga kaasas olnud võtit.Eriline tööriist see küll polnud aga hädaga vast abiks ikka.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#8

meie kandis kutsuti "perekaks" ka tandemratast ...

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#9

Mõttekas on jah kogu kola üles pildistada ja ette näidata. Pole välistatud et nende velgede hulgas on ka Husqvarna omad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne