Milline on hea garaažiuks?
#61

(09-10-2019, 20:00 PM)klemm Kirjutas:  
(08-10-2019, 20:20 PM)Külahull Kirjutas:  
(08-10-2019, 16:55 PM)saarrand Kirjutas:  Ülestõstetavat garaziust tarvis. Millist tootjat soovitate? Uks 6m lai.

Endal Kinema 10a ja paar viimast aastat lisaks Hansadoor. Suht ühte auku on see kvaliteet, hinnast lähtuks.
 Kinemal selline imelik suhtumine ukse hooldusse ja üldse. Läks minul seestpoolt lukustatav riiv katki, eks sai suurt ust vahest sealt tõstetud ka kui mootorit veel polnud ja murdus ära. Helistan mina Kinemasse, et riivi vaja. Kena häälega naisterahvas vastab, et nii need asjad ei käi. Tuleb mehaanik kohale ja vaatab, et milline riiv on, siis tellivad ära ja tulevad paigaldama. Mina jorisen, et 4 poldiga kinni ja saan need ise ka lahti ja vahetatud, teie müüge mulle see riiv. Niisama riivi ei saa, kõik käib läbi hoolduse. Suhtumine oli küll sama paindlik kui raudkangil ja jäigi riiv ostmata ning hoodusmees tellimata. Uksega mingi jama pärast on, siis telli ainult hooldusmees kohale, ei müüda juppe ega midagi. Mõnes mõttes arusaadav ka.
Hansadooriga hoopis teine tera. Uks tellitud ja kokkulepitud ajal ees. (Kinemal läks 3 nädalat üle ja ei vabandust ega midagi, ise sai helistatud ja uuritud, et kas üldse saab). Paigaldaja lepib kokku, et millal saab, räägib asjad kõik lahti, et mida jälgida, mida saab ise hooldada jne. Suhtumine Kinemast küll positiivsem. Samas on uks suht hooldevaba aastaid.
Hinnas erilist vahet ei tule ilmselt, võtsin ise mingist 4 firmast hinnapakkumised ja suht ühte auku. Seega, et kui nende kahe vahel, millega endal kogemused on, siis võtaks ise Hansadoori.

paar kuud tagasi sai kiirelt aint kinemast nii laia ukse.  Uks ilus jne. a mootori ja ukse vaheline hoob läks paari tõstega kõveraks ( muidu kõik töötab, a inetu näeb välja)  pole veel viitsinud neid tüüdata selle probleemiga, aga korda nad selle peavad tegema, igatahes.  Muidu selle mõnekümne tõstega veel töötab.       
Kui omale siis võtsin ja võtan ka edaspidi saku metallist.   Uks hea, töötab, a mulle meeldib nende suhtumine. Isegi kui esimest korda lähed on tunne nagu kohtuks vana sõbraga, kõik sujub kiirelt ja ei mingit hämamist.   Kohati jääb tunne, et on ka kõikide klientide tel. nr. neil salvestatud, kui helistad siis tervitatakse nimepidi.     
Ei ole reklaam ja pole nendega kuidagi seotud.   Mulle lihtsalt meeldib kui saan mida tahan.

Aitäh. endal on tarvis 2 ust, mõlemad 6m laiad ja 4,5m kõrged. Olen pakkumisi võtnud oma kümnekonnast ettevõttest ja tõepoolest, ega need hinnad suurt ei erine. Seega positiivsed kogemused ja soovitused kindlasti aitavad lihtsamini otsustada.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne