IZ Jupiteri külgkorv
#1

Käsil siis Jupiterile külgkorvi külgemonteerimine.Kuna mul vastav kirjandus puudub, tahaks väga teda, millised on seadenurgad ja kuidas neid mõõta(kokkujooks, külgkalle).
Tänud ette abi eest, sest loll on olla loll.
Vasta
#2

Kokkujooks 10 kuni 30 mm,sikli kalle korvist väjapoole natuke nii et masin jookseb otse kui juhtrauast lahtilasta ja korvirattal peab olema ettejooks kuni 200mm.
Vasta
#3

Tänud numbrite eest, aga ega ma ikkagi hästi selle asjaga hakkama ei saanud.Külgkaldega on asi lihtne - veidi väljapoole kaldu ja täpsem korrigeerimine juba sõidu käigus.Kokkujooksu mõõdetakse ilmselt esi-ja tagaratta maapinna puutekohalt, aga kogemuslikult, milline on optimaalne kokkujooks?Hoopis hull on selle korviratta ettejooksuga - kui mõõta tagatelje ja korviratta telje kohalt, siis alla 250 mm seda mitte kuidagi sättida ei anna.On sellel ettejooksul üldse mingit tähtsust?Või olen ma millestki valesti aru saanud?
Vasta
#4

väiksemal olla see väiksem suuremal suurem. a kes seda ettejooksu ikka niiväga sättida viitsib, las olla nii kuis kinnitused annavad. küllap külkaga spordisõidul oleks vahet, tavanahistamisel küll sest ettejooksu mõjust suuremat aru ei saa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne