d5 d4 erinevused?
#1

Mehed ärge väga kõvasti lööge,ehk seletate mulle kui algajale ära, mis vahe neil mootoritel on.Hakkasin 63a Gaujat tegema ja seal peal on d5 kirjas aga peaks ju d4 olema, või olen ma ikka väga algaja?
Vasta
#2

(24-06-2013, 21:24 PM)martpoiss Kirjutas:  Mehed ärge väga kõvasti lööge,ehk seletate mulle kui algajale ära, mis vahe neil mootoritel on.Hakkasin 63a Gaujat tegema ja seal peal on d5 kirjas aga peaks ju d4 olema, või olen ma ikka väga algaja?
mootorid kui sellised on erinevad,mitte põhimõtteliselt,kuid siiski.on d4 eri põvkonnad ja d5-ed.kuuekümnekolmanda aasta pillil peaks vast , d4 ikka olema kuid mitte muldvalu ,vaid uuem,põhiline erinevus on motori laius,ehk d4 2mm kitsam
, vastavalt väntvõll ja sidurivõll lühemad. väntvõll peaks ka reaalselt tasakaalustatud olema.
põhjalikult on seda teemat käsitletud moped ee lehel. seal kõik teadmamehed esindatud, on nad kül osadele teemadele ligipääsu piiranud viimasel ajal, aga D motori ajalugu mitmes käsitluses peaks olema kättesaadav.
Vasta
#3

Tänan suunamise eest,sain tunduvalt targemaks.Kuuris revideerides sattus kätte ka pirkaga kartereid, aga sealt ei loe enam midagi välja nii et kui keegi teab kuidas nägi välja D4 markeeringu pirka oleks tänulik.
Vasta
#4

Eraldi andmeplaadiga karterid olidki muldvalu d4jad. Muudel on juba otse karteril mudeliinfo.
Vasta
#5

Mäletan et posikesena oli mul võrril d4 mootor peal ja sellel oli otse karterile v õigemini sellel sidurikoja sisemisel küljel markeering d4 et ei olnud eraldi pirkal...
Vasta
#6

Minu karteril on 2cm * 3cm pirka mis on nelja neediga kinnitatud,paraku on kõik arvud ja tähed kustunud.Asukoht on sel pirkal täpselt selle koha peal,kus uuematel sisse valatud d5 või d4.Kui teaks mis seal kirjas oli ,siis tahaks ka selle taastada.
Vasta
#7

(27-06-2013, 14:46 PM)martpoiss Kirjutas:  Minu karteril on 2cm * 3cm pirka mis on nelja neediga kinnitatud,paraku on kõik arvud ja tähed kustunud.Asukoht on sel pirkal täpselt selle koha peal,kus uuematel sisse valatud d5 või d4.Kui teaks mis seal kirjas oli ,siis tahaks ka selle taastada.
hiljuti kuskil nägin lätlase omanduses olevat ,tehasetavotis mootori pilti, kahjuks praegu ei leidnud. endal peaks ka üks osaliselt loetava jutuga moto kusagil olema, peab vaatama. sisuliselt sama jutt peaks seal olema mis valatud kiri-gi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne