Hobi survepesurit vaja
#41

Järgmine küsimus (teate küll: üks * võib rohkem küsida kui sada tarka vastata): kas kellelgi on kogemust Stihli survepesuritega? Ma nimelt olen pikemat aega oma aiatehnika ostnud Saemeistrist, ja meil on kujunenud mõistlik müüja-kliendi suhe.
Vasta
#42

Mul on RE129. Etteheiteid ei ole.
Vasta
#43

Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga kas Stihl ei ole mitte oranzi-valge kirjuks värvitud Nilfisk?
Vasta
#44

(28-07-2020, 09:42 AM)Mart69x Kirjutas:  K2 home, basic, full, car jne.. on sisult samad masinad vahe ainult lisavarustuses ja pump on sama. K-rauta võib isasugu jura kirjutada kuid ametlikult imevad Kärcheri pesurid alates K4 st. Soodsate asjaolude kokkulangemisel võib ka k2 või k3 imeda ( vooliku jäikus, läbimõõt, pikkus, kõrguste vahe, põhjaklapp jne). Kõige lihtsam on seda vaadata Kärcheri kodulehelt, et millistele pesuritele sobib ametlik Kärcheri imemisvoolik SH5. All on kirjas kokkusobivad masinad.

https://www.kaercher.com/ee/lisatarvikud...31000.html

Minu k2 compact saab hakkama suvalise pehme voolikuga, mida jämedam voolik seda rohkem õhku on vaja läbi lasta, et vesi tulema hakkaks. Paigaldasin sinna vooliku, mis algselt oli mõeldud gaasipliidi ühendamiseks. Filtreid või klappe pole vahel.
Vasta
#45

(28-07-2020, 10:44 AM)Laanekas Kirjutas:  Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga kas Stihl ei ole mitte oranzi-valge kirjuks värvitud Nilfisk?

Pigem on Nilfisk järgi tehtud lihtsalt. Sisud on neil erinevad. Nilfisk koosneb ainult plastikust, Stihl mitte.
Vasta
#46

(28-07-2020, 12:20 PM)olli Kirjutas:  
(28-07-2020, 10:44 AM)Laanekas Kirjutas:  Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga kas Stihl ei ole mitte oranzi-valge kirjuks värvitud Nilfisk?

Pigem on Nilfisk järgi tehtud lihtsalt. Sisud on neil erinevad. Nilfisk koosneb ainult plastikust, Stihl mitte.
Ilma et ma asjade sisu oleks näinud julgen kahelda selles väites kuna meil toimetav puhastusfirma kasutab vaid Nilfiski masinaid, ju nad on siiski profikvaliteediga ja mitte paljast plastist
Vasta
#47

(28-07-2020, 13:44 PM)honkomees Kirjutas:  
(28-07-2020, 12:20 PM)olli Kirjutas:  
(28-07-2020, 10:44 AM)Laanekas Kirjutas:  Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga kas Stihl ei ole mitte oranzi-valge kirjuks värvitud Nilfisk?

Pigem on Nilfisk järgi tehtud lihtsalt. Sisud on neil erinevad. Nilfisk koosneb ainult plastikust, Stihl mitte.
Ilma et ma asjade sisu oleks näinud julgen kahelda selles väites kuna meil toimetav puhastusfirma kasutab vaid Nilfiski masinaid, ju nad on siiski profikvaliteediga ja mitte paljast plastist

https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=45024&pid=494356#pid494356
Sarnaseid probleeme lõustaraamatus ka kohanud selle aparaadi kohta.
Vasta
#48

Ma pole veel omale survekat ära ostnud ning kuna ma olen kaalude tähtkujus, kaalun ma mõningaid asju väga kaua, ennastki ajab vahel käima Big Grin
Põhjus ka selles, et kõige paremaks peetakse ikka kõikse kallimaid, seega sinna liigasse pistaks ma näiteks Kränzle. Aga huvitav, mida näiteks Husqvarna endast kujutab? Või näiteks Scheppach? Üks kiitis ka Lavorit näiteks.
Pean silmas neid, millel on vähemalt 500 l/min ja suurusjärk 150bar veesurve.
Vasta
#49

(28-07-2020, 14:03 PM)Aare R. Kirjutas:  Ma pole veel omale survekat ära ostnud ning kuna ma olen kaalude tähtkujus, kaalun ma mõningaid asju väga kaua, ennastki ajab vahel käima Big Grin
Põhjus ka selles, et kõige paremaks peetakse ikka kõikse kallimaid, seega sinna liigasse pistaks ma näiteks Kränzle. Aga huvitav, mida näiteks Husqvarna endast kujutab? Või näiteks Scheppach? Üks kiitis ka Lavorit näiteks.
Pean silmas neid, millel on vähemalt 500 l/min ja suurusjärk 150bar veesurve.

Kui käelaba küljes pole 5x2 sardelli siis soovitaks vaadata sellist, millele rohkem varuosi liigub.
Mõne masina varuosad võivad maksta rohkem kui masin ise.
Vasta
#50

(28-07-2020, 13:44 PM)honkomees Kirjutas:  
(28-07-2020, 12:20 PM)olli Kirjutas:  
(28-07-2020, 10:44 AM)Laanekas Kirjutas:  Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga kas Stihl ei ole mitte oranzi-valge kirjuks värvitud Nilfisk?

Pigem on Nilfisk järgi tehtud lihtsalt. Sisud on neil erinevad. Nilfisk koosneb ainult plastikust, Stihl mitte.
Ilma et ma asjade sisu oleks näinud julgen kahelda selles väites kuna meil toimetav puhastusfirma kasutab vaid Nilfiski masinaid, ju nad on siiski profikvaliteediga ja mitte paljast plastist
Saemeistris müüja ütles (ilma et ma teda kuidagi suunanud oleksin), et seni tegi Stihlile survepesureid Nilfisk, aga nüüd teeb Stihl ise. Viimaste hulka pidi kuuluma näiteks mudel RE119, kui ma valesti meelde ei jätnud.
Mida see "ise" tähendab, ma ei küsinud.
Vasta
#51

Sthil ja survepesur ..... , aga kas te ostaksite Kärcheri mootorsae?  Wink
Vasta
#52

Stihl mul 10 aastat töös. Korra vahetasin ühte O- rõngast, mille jaoks tuli kogu aparaat molekulideks lammutada.
 Mis Kärcheri saagi puutub, siis vbl. ostakski, kui neid tehtaks Smile
Vasta
#53

(28-07-2020, 20:45 PM)Mart69x Kirjutas:  Sthil ja survepesur ..... , aga kas te ostaksite Kärcheri mootorsae?  Wink
Mina ostaksin, kui Kärcheri mootorsae müüja suhtuks klienti -- eriti garantiijuhtumitel -- mõistlikult, ei peaks teda viimaseks ludiidiks ja valelikuks -- ja kui Stihli saagide müüja just sel viisl käituks.

Teisalt -- mõned arvavad ju näiteks, et Kia pole auto.
Vasta
#54

Ah jaa, unustasin. Ei saagi Kärcheri saagi veel osta(eks ole ilus lause keeleõppijatele). 20 a. tagasi ostsin Husqvarna. Lõikust vähe ja siiani töötab.
Vasta
#55

Akuga juba tehakse  Smile

LINK
Vasta
#56

Aare R. Kirjutas:kõige paremaks peetakse ikka kõikse kallimaid, seega sinna liigasse pistaks ma näiteks Kränzle. Aga huvitav, mida näiteks Husqvarna endast kujutab? Või näiteks Scheppach? Üks kiitis ka Lavorit näiteks.

Kränzle ja Scheppach pole omavahel võrreldavad. Scheppach teeb kodukasutaja- ehk hobitööriistu, nagu ka selle teema pealkirjale kohane. Kränzle on aga puhas profiteema ja oma hinda väärt oma messingist pumba jms-ga. Kollane Kärcher jääb sinna nende vahele.
Vasta
#57

Scheppach ise ei tee midagi, see on kaubamärk ainult mida hiina sodile peale kirjutatakse. Enamus samasid tööriistu on teistes poodides kohaliku kaubamärgi all müügis.

Muudan:

Tunnistan viga, mõned puidupingid toodetakse endiselt saksamaal, nende kodulhelt tsitaat: "Today many of our woodworking machines, such as panel sizing saws, precision table saws, band saws and log saws are still manufactured in our modern plant,"

ja samas on ka öeldud: "Currently, our products are sold to our customers worldwide with more than 40 brand names"
Vasta
#58

(29-07-2020, 09:05 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Scheppach ise ei tee midagi, see on kaubamärk ainult mida hiina sodile peale kirjutatakse. Enamus samasid tööriistu on teistes poodides kohaliku kaubamärgi all müügis.
Sheppachi eest vastutab Stokker, vedasin koju eks näis, kuis ja kaua.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#59

Scheppachi kohta tean jah, et nimi on küll sakslane, kuid tootjamaa peaks praegusel ajal ikka kollane olema. Ega ma muidu ei teakski, kui Stokker seda ei müüks- vahel saab seal ka käia ikka. Samas- Scheppachi andmed on üsna head, rääkides tavakasutaja vajadustest, samuti on selle hinnaga kaasas üsna palju igasugu tarvikuid, ka hind on kogu asja kohta väga hea. Kuid siiski, waxi kommentaari peale- ma arvan, et kui seda toodetaks endiselt Saksamaal, ma võibolla isegi prooviks selle HC3200i ära, sest endiselt ei näe ma väga pointi osta 1000+€ maksvat asja. Muidugi kui võrrelda kestvust, siis loomulikult oleks mõistlik osta see tonnine asi 10-15 aastaks, kui iga 2 aasta tagant võtta 300€-ne mulistaja.
Vasta
#60

Mina sain oma K2 alla 50€ uuena poest, kui kohalikku koduextrat suleti ja 4 aasta jooksul pole suutnud midagi ära rikkuda.
Vaevalt siis 300€ masin läheks katki 2 aastaga.

Muidugi pesemine pole mu põhitöö ja igapäevaselt oma kärherit ei kasuta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne