Koledaid kääbikuid keskmaalt ja kaugemalt
#81

Ehk soovib keegi omale kääbikut soetada?
https://m.okidoki.ee/item/peugeot-1007/8861338/

PS.mina pole müügiga seotud.
Vasta
#82

Kas keegi leiab ka pilti Jawa invaautost, see sobiks ka siia hästi.
Vasta
#83

(21-06-2019, 05:00 AM)miilits Kirjutas:  Kas keegi leiab ka pilti Jawa invaautost, see sobiks ka siia hästi.

Kas see?

[Pilt: ebay437294.jpg]
Vasta
#84

Tema ise see on.
Vasta
#85

1971 Lawil S3

   

https://barnfinds.com/unrestored-microca...-lawil-s3/
Vasta
#86

1966 Autobianchi Berlina

[Pilt: 80995908_139933940768677_554546038157869...e=5E74ED05]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#87

see ju kift putukas
Vasta
#88

Siis kui II MS läbi sai, polnud Messerschmitil parasjagu lennukeid kellegile toota.
Tegivad nad siis maapeal liikuvaid putukaid:
Messerschmitt KR-200

[Pilt: Messerschmitt-KR200-1.jpg]

Ja TG500
[Pilt: messerschmitt-tg500-.jpg]
Vasta
#89

Üllatavalt kallid on need "ilma tiibadeta lennukid". Lugesin kunagi mingit reisikirja netis kus peategelane ostis sellise Messeri (vist oli Itaaliast) ja põristas sellega omal jalal koos sõbraga tagasi Uk-sse. Mingi paar tuhhi kilti, no seal ikka juhtus... lahe tripp oli poistel.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#90

(27-12-2019, 17:05 PM)rollingjack Kirjutas:  Siis kui II MS läbi sai, polnud Messerschmitil parasjagu lennukeid kellegile toota.
Tegelikult kujunesivad asjalood hoopis sedapidi, et Luftwaffele kümneid tuhandeid lennukeid tootnud Willy Messerscmittile kuulunud tehased pandi võitjate poolt 1945. aastal lihtsalt kinni ja omanik lukustati paariks aastaks vangide tööjõu kasutamise ettekäändel töölaagrisse. Istus seal ära temale etteantud aja, naases ellu ja kuna koos tehaste sulgemisega kaasnes klausel, et lennumasinaid Saksamaa enam üldse toota ei tohtivatki, restruktueeris omad vabrikud ümber valmistama ehituskonstruktsioone ja õmblusmasinaid.
Päält ühe vereimeja surma 1953. aastal hakati aga väikestviisi tootma rollerautosid, mis väljanägemiselt justkui pilkasid kehtestatud sanktsioone. Selline krutskivärk siis.

Kui söandataks minna reisule Venemaale, täpsemalt Moskva kanti, siis tasub sisse astuda Gorki 2 nime kandvasse linnakesse. Jääb kenasti tibake enne Moskvat Riia maantee lähedusse. Ja leiab omakorda tolle linna lähedalt küla, milles asub üpriski muljetavaldav kollektsioon kõnealustest mutukatest. Lisaks on seal tehnikasõbrale palju muudki huvitavat vaatamist. Nu ja kui ollakse ühel lainel toidugurmaanlusega, siis samas ootab kõiki rännumehi äärmiselt põneva toiduvalikuga veelgi põnevama sisustusega restoran.
Kogu perele päevake kenasti ja kasulikult sisustatud Smile

[Pilt: 4.jpg]
Vasta
#91

Ma ütleks pigem, et vastasid kehtestatud nõuetele. Ei olnud siin krutskit midagi, euroopa oli maatasa, ostujõudu ei olnud, toodeti seda mida inimene osta jõudis. Üks US ja A armee soldat kes teenis saksamaal (US ja A baasid viidi saksamaalt välja alles 90-nendate alguses) rääkis, et 50-60-nendate tänavapilt oligi reaalselt selline kus põristasid ringi sellised pisikesed putukad, Messerid, Isettad ja tont teab mis aparaadid veel. Jänkidele oli selline tänavapilt loomulikult koomiline. Ja see soldat ostis siis ühe kasutatud Messeri kahe ploki suitsu eest (jänki Chesterfield oli hinnas, sigaretid kallid) ja viis üle ookeani. Ma ei tea kas neid ka eksporditi us ja a-sse, aga neid paistab seal peris hulka olevat.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#92

(28-12-2019, 13:14 PM)spitfire Kirjutas:  ... (US ja A baasid viidi saksamaalt välja alles 90-nendate alguses) ...

mida v.ttu, usa baasid on saksamaal tänaseni alles (Ansbach, Ramstein, Grafenwöhr etc) ... ei maksa iga paska suust välja ajada.
Vasta
#93

(28-12-2019, 14:06 PM)honkomees Kirjutas:  
(28-12-2019, 13:14 PM)spitfire Kirjutas:  ... (US ja A baasid viidi saksamaalt välja alles 90-nendate alguses) ...

mida v.ttu, usa baasid on saksamaal tänaseni alles (Ansbach, Ramstein, Grafenwöhr etc) ... ei maksa iga paska suust välja ajada.

Saksamaal suleti üle 200-ja baasi, millest enamik 90-nendate algul. Täna on saksas veel üle 20 US ja A baasi. Mainitud Ramstein, peaks olema noteeritud Nato baasina, aga muidu ole ise ka tubli.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#94

Mina seda messerit küll koledaks ei tembeldaks. Pisut äbarik ja natuke naljakas võib- olla tänapäeva kontekstis, aga kuidas sa katusega mootorratta aseaine ikka luksusauto sarnaseks teed.
Vasta
#95

Ma sellest Messerschmitt asjast ka sama juttu kuulnud mis Janka rääkis. Aga ega vist päris tõde enam kunagi teada saagi. Rootsis on ühel härral see kolme ja neljarattaline junntükk. Käima läks,aga millegi pärast ei sõitnud kolmekas(ei saanud toona hästi aru Rootsi/Inglise keelest,et mis viga). Neljarattaline oli väga räämas olekuga. Aga reaalselt näeb see tegelikult jube lahe välja. Oluliselt lahedam kui kõrval seisnud BMW kolmerattaline toodang Isetta. Hinnalipik on neil ainult tänapäeval jõhker.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#96

(28-12-2019, 17:59 PM)vant Kirjutas:  Mina seda messerit küll koledaks ei tembeldaks. Pisut äbarik ja natuke naljakas võib- olla tänapäeva kontekstis, aga kuidas sa katusega mootorratta aseaine ikka luksusauto sarnaseks teed.

Seda minagi: antud ajastu kontekstis oli valida: kas oma "lumehelbekse kirst" või ühistransport. Seda enam, et II MS järel olid inimesed oluliselt vähempretensioonikad.

Võrreldes "sandizimmiga" ju suisa ilus.
Vasta
#97

Juba väga kaugetel aegadel on iga sugu liikur mehhanisme kokku aretatud -
https://nextluxury.com/cars-rides/top-strange-cars/
Vasta
#98

Ma ütleks, et seal lehel on omajagu hästi lahedaid asju, palju on muidugi üsna ufoliku välimusega nagu mingi aeg- ma pakun 70-80-ndatel- moodne oli, just igasugu prototüübid jne.
Vasta
#99

(03-04-2020, 08:40 AM)Aare R. Kirjutas:  Ma ütleks, et seal lehel on omajagu hästi lahedaid asju, palju on muidugi üsna ufoliku välimusega nagu mingi aeg- ma pakun 70-80-ndatel- moodne oli, just igasugu prototüübid jne.
Varasemast ikka, varasemast. Ma nägin seal ainult kaht elukat, mille kohta võiks "seitsmekümnendad-kaheksakümnedad" öelda. Lennukiteema on viiekümnendate pärisosa.
Vasta

Äkki annaks veel kuidagi madalamaks lasta...

   

http://rat-rod-cars-trucks.blogspot.com/...o.html?m=1
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne