Kolekulgurite kaubastamise kuulutused kõikjalt
#41

See viimane on oma algupäras nii perversne toode, et iga muudatus siit edasi, teeb seda ainult paremaks. (igaks juhuks täpsustan, et mina näen pildil Excaliburi mitte Mustangit, või sellega väga sarnast toodet) Sellise toote visuaalse poole retsept on ääretult lihtne: võta kõige tuntumate autode küljest kõige rohkem teda iseloomustav detail ja siis poogi nad kõik ühe kaadervärgi külge kokku. Puudu on veel "gullwing" uksed ja E-Type-i  ikooniline rattakoopa joon.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#42

See on registrikande järgi see: ZIMMER GOLDEN SPIRIT . Google kinnitab, et antud koperatiiv on tootnud sellist asja ilma selle kauni kastita. Mustangist on seal vast mootor ainult.
Vasta
#43

Kas siiski ka mitte salong ja uks(ejoon) ?
Vasta
#44

Mustandilt oli sellistel junntükkidel lisaks veermikule ja tehnikale käibel plekikosu torpeedost kuni vähemalt uksetagusteni, lahtistel ka kaltsukatus. Kui jutt juba perverssustele läks, siis sõbra isal oli kunagi neljaukseline Excalibur, kokapudeli kreveti tehnikal baseeruv. Totaalselt kasutuskõlbmatu taies. Sõitmine käis nagu hästimadala Zil kraanaga Smile

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#45

/Veisepuugist/

   

https://www.facebook.com/marketplace/ite...l%7D%22%7D

(tundub, et kuulutust näha saab ainult liige, kontrollisin)
Vasta
#46

Osta.ee-s selline iludus pakkumisel link
[Pilt: 76287789.jpg]
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne