Survepesur auto pesemisel
#1

(06-07-2013, 18:54 PM)aavu Kirjutas:  3. Autot pesen siis edasi svammi, šampooni ja kastmisvoolikuga.

Olen ka ise võimsama 6 seeria Kärcheriga proovinud autot pesta. Pärast ära kuivades on ikka jooneline ja tulemus kehv. Mõtlen siis sõiduautot.
Tavalise pesuharjaga saab ikka tunduvalt parema tulemuse.
Nii et selles suhtes pesurit mitte soetades millestki hiilgavast küll ilma ei jää.
Vasta
#2

Pesur on hea pärast ükskõik mis liikuriga poriaugus müttamist. Kui viitsida pesta kohe, kuni kinni pole kuivanud, siis suurema liiva ja pasa peseb kergesti maha. Kui on hea trassisurve, saab muidugi voolikuga ka.
Kinnikuivanud pasakihi jätab jah, jutiliseks-täpiliseks, peab käsitsi aitama.
Mina teen sel juhul esimese ringi pesuriga, siis käsitsi svammiga üle ja pesuriga loputan üle. Kohe svammiga rünnata ei taha, hõõrub kriimuliseks.
Kinnikuivanud kihti aitab kergemini eemaldada eelnev leotusvahendi peale pihustamine. Mina olen kasutanud Polari oma. Kas see kõige parem on, ei tea. Mingit abi tast siiski on. Vahel läheb siis puhtaks ka ilma svammita, oleneb mustusest. Kõige koledam on talvine soola-õli-pigi segu. Seda nüüd pesuriga niisama lihtsalt maha ei saa küll. Nühi nagu isane koer emast.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#3

(08-07-2013, 13:29 PM)Daff Kirjutas:  Ja autot ilma švammi ja b 60 rublasest täiesti. Seda seebita ikka puhtaks ei tee. Ka kõige kallim pesur jätab masina triibuliseks.
.

No ma ei tea kuidas paljaveega uhamisega on aga kui kasutada ikka öiget keemiat eelleotusena ja pärast tehopesu mahaloputamist kanda pesuriga peale korralik sampoon saab ikka puhtaks kyll ilma kätt kylgepanemata.
Igas automaatpesulas on isegi kirjas, et parema tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada eelleotus ainet.
Vasta
#4

(08-07-2013, 23:44 PM)kalacompany Kirjutas:  
(08-07-2013, 13:29 PM)Daff Kirjutas:  Ja autot ilma švammi ja b 60 rublasest täiesti. Seda seebita ikka puhtaks ei tee. Ka kõige kallim pesur jätab masina triibuliseks.
.

No ma ei tea kuidas paljaveega uhamisega on aga kui kasutada ikka öiget keemiat eelleotusena ja pärast tehopesu mahaloputamist kanda pesuriga peale korralik sampoon saab ikka puhtaks kyll ilma kätt kylgepanemata. ...
ega ikka saa. Käisin märtsis nädalase treti venemaal, tagasijõudes võtsime tööjuures pesemise ette. Leotus peale ja siis pesuriga kallale. Ei saanud puhtaks, hall kirme jäi värvi peale ja mõned määrdunud kohad, nt kütusepaagi luugi juures jms jäid ka mustaks isegi korduvleotuse järel. Pesur on ca 3000€ maksev kuumaveepesur. Päris lõppu ei julgenud küll survet keerata - võib pleki lainesse lüüa ... Mootoripesuainega oleks tõenäoliselt küll kere puhtaks saanud, aga see oli töökojas parajasti otsas.
Vasta
#5

teema läks autopesuks - kiskusin survepesuriteemast autopesujutud välja ja neist sai siinne teema.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne