Ise ei tohi enam autot lammutada.
#61

(15-07-2013, 13:41 PM)Külahull Kirjutas:  Ainuke asi, mida "valitsejahärrad" kardavad ongi rahvamassid, keda pole taasiseseisvumisest kuskil olnud. Nõuda ei saa mingi 100 lehekülje pikkust almanahhi, vaid antud olukorras valitsuse tagasiastumist ja uute valimiste korraldamist koos isikuvalimistega, mitte partei tagatoamängudega. Nõudmised peavad olema lihtsad ja arusaadavad ning hõlmama võimalikult palju inimesi, siis on lootust, et ehk hakkab läbi eestlase paksu peanaha midagi ka kohale jõudma....
Tegelikult täitsa sama meelt. Need mehed ei ole ennast seal õigustanud kui rahva teenrid, vaid vastupidi- neid juhivad ainult isiklikud ambitsioonid ja kasuahnus ja sellistel ei ole seal kohta. Nad on ennast juba piisavalt tõestanud.

Kirjade kirjutamisel ei ole mõtet jah, ainuke asi miks ma selle ideega välja tulin, oli see, et viia see teave viimse kui ühe eestlaseni ja anda aega natuke auru koguda ja ühtsustunnet tekitada. Samas anda lootust, et kõike saab muuta ja et võim on tegelikult meie endi kätes. Eestlane on pika vinnaga - sellist asja ei saaks läbi viia kohe homme... seega teeksin siiski sellise dokumendi allkirjastamiseks, kus nõutakse valitsuse tagasiastumist ja on välja toodud ka kuupev millal rahvas nii või naa Toompeale läheb, siis ei juhtuks vast nii, et bussitäis patrioote ainult kohale jõuab. Ja kui on teada, et üle poole eestimaal elanikest on alla kirjutanud, siis minnakse kindlustundega.

Põhjus miks aga rõhuda selles kirjatükis mis levitamisele läheks, just omandiõigusele, on see, et see on igale inimesele väga isiklik ja puudutab meid kõiki. Oma kodu ja kasvõi tükike oma maad on see mis teeb inimese oma maal kuningaks ja paneb inimest oma maad kaitsma ja armastama. Sama ka kõige muu isikliku omandiga seonduv. Isiklik omand annab inimesele peremehetunde ja peremehed me omal maal peaksime olema ja seda me peame ka vahendeid valimata välja näitama ja isehakanud, ilma missioonitundeta, rahvast eraldunud ja ennast seadusest kõrgemalolevaks pidavad diktaatorihakatised minema lööma....
ja see, et riik eraomandit majandama tahab hakata, on piisav põhjus valitsus minema saata, sest see on inimese jaoks kõige tähtsam asi mis üldse ühes riigis olla saab.....

Almanahhi muidugi kirjutama ei hakkaks Big Grin.

(15-07-2013, 16:32 PM)Aibast Kirjutas:  Võimalus on arvelt maha võtta ka politseil - ehk kõik kellel on auto arvel - minge smurfide juurde ja kirjutage avaldus varguse osas. Näiteks sügisel jäi suvilasse, kevadel tulles oli läinud koos kõigega. Numbrid, ämbrid, dokumendid jne. Asitõendid looduse poolt ammu minema pühitud. Keegi pole näinud ega kuulnud.

Muud ei olegi kui riigihärradel arvelt maha võtta varguse alusel.

Miks ma peakin saama oma vara kasutada ainult kavalusega kui see kuulub mulle- see jama tuleb ära lõpetada kui ei taha, et kümne aasta pärast esimese öö õigus jälle aktuaalseks muutuks Big Grin.
Vasta
#62

(15-07-2013, 10:36 AM)maitus Kirjutas:  
(15-07-2013, 09:13 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Loodan väga,et ÜLEVAL ikka mõned loomeinimesed on,kes ei lase asjal väga hulluks minna. Kui aga elu tehakse põrguks,teatage ette,tulen ka mäe otsa appi stangega vehkima.... Big Grin
Aga tõesti,olles isegi kogenud maavalitsuses ja pensioniametis mölisemist ja saanud aru,kui mõtetu on kõik,tuleb midagi ette võtta. Riik,kes isegi ei tea,et kus kadunukesel sugulased on........pistku oma arvutid ka lõkkesse,saab vähemalt sooja....Big Grin
Iga endast ja riigist lugupidav kodanik peab sigaduste ja lolluste vastu välja astuma. Ma ei tea kuidas teistega on aga ma ei hakka oma lõugu küll kinni hoidma.
See on üks õige mehe jutt ja suhtumine. Ei saa lasta endast üle sõita- küll juba kannatatud !!!

(15-07-2013, 09:23 AM)moto-onu Kirjutas:  Kuhu nime kirja saab panna. Toompeale oleks mina tartust tulija igatahes. Veaks sõpru ka kaasa.
Vaatame kui mõned mehed siin veel seda meelt on, et mees oma meheau, kodumaad ja varandust kaitsma on nõus, siis teen siia teema kus saame kõik koos arutada mida ja kuidas täpselt ette võtta.
Minu mõte on selline, et enne kui Toompeale tuli otsa panna Big Grin, prooviksime heaga ja teeksime siin koos valmis ühe korraliku dokumendi, millele on võimalik elektrooniliselt alla kirjutada ja levitaksime seda igal pool kus võimalik. Minu loogika kohaselt peaks sellele kõvasti üle poole eestlastest alla kirjutama- see oleks hea algus toomaks probleem ja vastuhakutahe avalikkuse ette ja teeks kõvasti meediakära. Kui eestlane näeb, et ta üksi ei ole, siis on ta ka julgem. Kui sellisest kirjast ei aita, siis tuleb minna ja kord maiia lüüa. Võin selle asjaajamise enda kaela võtta, aga loodan, et paljud panevad ka õla alla.

Inimese omand peab olema puutumatu. Kui tal on maa, siis ei pea seda iga aasta uuesti välja ostma ja kui tal on auto, siis on see tema auto ja Ilvesehärra ei kõhi seal Härma talu käärkambris, et mida ja kuidas ma sellega tegema pean. Rahvas on ta pukki valinud ja kui valitseda ei oska, siis rahvas ta sealt ka minema lööb ja see käib ka kõigi teiste võimumeeste kohta. Kui eestlane niipalju kokku ei hoia, et oma vara ja vabaduse eest seista, siis pole mõtet enam laualupidusid pidada. Kui poeg peab isakodu, millele tema isa on valmis ehitanud ränga töö ja tema enda kaasabiga ja mis on tema kodu, välja lunastama üüratute riigilõivudega, siis ei ole õigust maapeal olemaski. See on vara, mis kuulub perekonnale ja riik ei pea mitte peremehe surma pealt kasu lõikama- tal ei ole selle varaga üldse mingit pistmist. Samuti tuleb taastada testamendi seaduslikkus ja kaotada võimalus selle vaidlustamiseks. Inimene annab oma vara selle kellele ta tahab, mitte et mingid lehmalellepojad tulevad sealt ampsu nõudma ja vara laiali tassima, nii et elutööst enam midagi järgi ei jää. Omandiõigus on see mida me nõuame- kõik millele on inimesel sünnijärgne õigus ja mis on kinni makstud, peab kuuluma sellele sellele inimesele ja mitte kellelgi teisel ei tohi olla õigust selle üle ütsutada ja selle pealt teenida. Riik on oma varganäpud juba nii sügavale inimeste taskusse ajanud, et aeg oleks valusasti vastu näppe anda ja valitsusele selgeks teha kes keda teenima peab. Valitsus pole loonud rahvast, vaid rahvas on loonud valitsuse, kus peaksid istuma parimad ja targimad meie seast, et nad rahva asju organiseeriks aga mitte rahvast ei rõhuks. Nad peavad aru saama, et nad istuvad seal pukis rahva armust ja peavad teenima rahvast.


Idee on esialgu hea, aga et pooli eestlasi hakkaks see huvitama, vot see on küsimuse koht.

Aga kui mässuks ja põletamisteks läheb, siis ma võin ka kuskil vehkida auto juppidega. Mis enam kaotada on?

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#63

Maamaksu vastu on raske võidelda, kohe öeldakse, et kodualune on maksuta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#64

Kuidas sulle meeldiks kui Ansip seaduse järgi su naist võiks panna....ju sa vast lööks maha selle tõpra Big Grin . Aga miks vingerdad oma muu varaga- ka seda tuleb kaitsta ...!!!
Vasta
#65

Nii ta on. Ma olen lihtsalt harjunud võimalikud kitsaskohad alati ENNE läbi mõtlema, olgu siis tehnika või orgunn.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#66

(15-07-2013, 17:01 PM)maitus Kirjutas:  Kuidas sulle meeldiks kui Ansip seaduse järgi su naist võiks panna....ju sa vast lööks maha selle tõpra Big Grin . Aga miks vingerdad oma muu varaga- ka seda tuleb kaitsta ...!!!


Mis sa ikka vingerdad, kui vaja siis tuleb maha lüüa, kui vaja siis "kinni" maksta. Ega kui ametnikud hakkavad minu hoovi peale vaaruma kohale, siis tuleb labidale metsa all ainult kuuma anda ja uudistes kuulata, et eestis on hakanud ametnikud järsult kaduma.

Maha löömise eest saad 5 aastat karistust (esimene kord ei saa äkki isegi reaalset karistust, kui hea advokaat on), parem olen prii toidu ja sooja peal kui kuulan mingi jobu vingumist.

Ega "orjatöö" pole meeldivam kui kongis peesitada.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#67

(15-07-2013, 13:41 PM)Külahull Kirjutas:  ... on surnud üritus algusest peale... ...valitsuse tagasiastumist ja uute valimiste korraldamist...

See "surnud ring" on see, keda seal Toompeal rotatsiooni korras valitakse! Keda siis asemele valida - kõik ühed ja samad näod, st partei(kaas)lased. Ühes parteis võimule ei saa, tuleb teise astuda. Maailmavaade ei ole ju oluline. Lähed ise Toompeale? Olen kindel, et ei pääse... Puudub parteiline staaž.
Valitsuse tagasiastumist on nõutud paljude rängemate eksimuste korral - seda, nagu näha, ei juhtu.

Pealegi tuleb kõik see jama otsapidi EL kantseleivaikusest, mitte Toompealt. Meie omad on ainult liiga agarad kõiki neid lollusi ellu rakendama, võrreldes muu euroühendriigiga.

Kuigi sõna "tehnokraatia" kiputakse sõimusõnana kasutama, siis mina kaldun just sellist riigikorraldust pooldama - igas valdkonnas tegutsegu oma ala kõrgharitud spetsialistid!
Poliitilistele kõrgharitlastele-juhtidele on millegi pärast moraalikoodeksit tarvis... Ja seda koostatakse tõsimeeli!
Kas me sellist Eestit tahtsime?

Mulle tundub, et see pole päris see portaal, kus valitsust kukutama hakata, kuid ksf Maitus ettepanekule - kirjale avaldan toetust küll.
Allakirjutamist enne ei luba, kui asi ka must-valgel kijas on ja läbi loetud saab.
Vasta
#68

(15-07-2013, 16:57 PM)Marko Kirjutas:  Maamaksu vastu on raske võidelda, kohe öeldakse, et kodualune on maksuta.

Selle üle ei peagi kellegiga vaidlema, jutt ongi sellest, et maa on eraomand ja selle pealt ei pea riik teenima, vastasel juhul sa rendid oma maad...polegi plaanis ennast õigustada, vaid tuleb ohjad omal maal oma kätte võtta ja olla peremees.

Ok, olen nõus ka sellega, et väike maamaks oleks olemas kuna elame siin maal ja kogume sedasi natuke kõik koos raha et elu paremaks teha. Aga see, et seda maksu ilma üldrahvaliku heakskiiduta mõni tolgus oma suva järgi tõsta võib, et Härma talu ülal pidada, seda ei peaks saama keegi alla neelata. Kui on maal maks mida rahvas nõus maksma on, siis olgu kõikjal ja kõigile üks... - ei tohi olla kallimat ja odavamat maad Eestimaa kallil pinnal ja üksikisik või väike grupp selle väärtust otsutada ei tohi mingil juhul. Ma ei räägi siin hetkel sellest kui kallilt maad müüa võib- vaid maamaksust.
Vasta
#69

Kogu seda jura tuleb vaadata laiemalt. Kas keegi siinsest rahvast oskab nimetada mõnda viimase aja seadust mis ka midagi lubaks? Ei, ikka üks keelustamine, piiramine ja salastamine mille kõrval kahvatuvad juba ammu kadunud N-liidu "saavutused". Nii lihtsalt luuaksegi totalitaarühiskonda - iga pisiasipeab olema seadusega paika pandud, võimalikult rohkem asju peab olema keelatud, iga tühisema toimingu jaoks olgu eriluba (loomulikult tasuline), mida ametnik siis armulikult annab, unustamate enda huvisid (kilekoti teema). Kõik kes oma peaga mõtlevad või ise midagi teevad tambitakse mutta, sest vaja on vaid tarbijaid ja maksumaksjaid - nüri massi keda hea valitseda. Meie häda seisab veel selles, et 70% tööealisest elanikkonnast moodustavad ametnikud. See rõõmus parasiitidekari tahab ju saada palka, tulemustasusid, ametiautot ja veel tea mis hüvesid. Nende jaoks ongi iga Pühast Jewroliidust saadetud direktiiv lausa kingitus, et enda olemasolu õigustada. Hiljem ei maksa imestada kui siit foorumist kaob vanatehnika turu teema (teadagi kust jupid saadud) ja AMF nokitseb (litsentsi ju pole, vaja kogu iseehitamine kriminaliseerida) Ametnikke see ei koti, sest ainuke töö mida nemad oskavad on ülemusele p...epugemine.
Vot selline kõnts on siin võimule roninud.
Üks küsimus oleks mul konkreetselt sm. V6sale. Kus siis on see riik mida kiruda ei tohi? Kui leiad siis naita meilegi, vaatame koos seda imeasja.
Vasta
#70

(15-07-2013, 17:09 PM)samodelkin Kirjutas:  Valitsuse tagasiastumist on nõutud paljude rängemate eksimuste korral - seda, nagu näha, ei juhtu.

Pealegi tuleb kõik see jama otsapidi EL kantseleivaikusest, mitte Toompealt. Meie omad on ainult liiga agarad kõiki neid lollusi ellu rakendama, võrreldes muu euroühendriigiga.

Kuigi sõna "tehnokraatia" kiputakse sõimusõnana kasutama, siis mina kaldun just sellist riigikorraldust pooldama - igas valdkonnas tegutsegu oma ala kõrgharitud spetsialistid!
Poliitilistele kõrgharitlastele-juhtidele on millegi pärast moraalikoodeksit tarvis... Ja seda koostatakse tõsimeeli!
Kas me sellist Eestit tahtsime?

Mulle tundub, et see pole päris see portaal, kus valitsust kukutama hakata, kuid ksf Maitus ettepanekule - kirjale avaldan toetust küll.
Allakirjutamist enne ei luba, kui asi ka must-valgel kijas on ja läbi loetud saab.
Ega valitsus ise tagasi astugi, naeravad näkku ainult. Sellepärast tulebki nad sealt otseses mõttes minema kihutada. Valida on kahe asja vahel: kas katsetada oma valulävi ja vaadata kui sügavalt ja mitu korda valitsus rahvale taha saab panna enne kui väljakannatamatuks muutub või teha sellele vaevlemisele kiire lõpp...kahjuks on aga olemas selliseid pervosid kellele see tahapanemine lausa meeldib Smile. Vabandan väljenduse pärast Smile.
Loomulikult kirjutatakse kõik Brüsselist ette mida teha tuleb, aga ainult... me ei pea seda tegema kui me ei taha...praegune valitsus aga tahab.

Tehnokraatia on ka minumeelest ainuke mõeldav valitsusvorm. Kas ühelgi meie ministritest üldse on vastavat haridust oma töö jaoks ??? ma pole vaevunud süvenema sellesse....Kui puuduad vastavad teadmised siis tuleb sama välja kui sepp hakkaks kingi parandama ja kingsepp rauda taguma- sepad ju mõlemad, aga tulemus on ettearvatav. Mis vahe seal siis riigivalitsemisega on kui paralleeli tõmmata.
Vasta
#71

Valitsuse kukutamine vast ei tule välja, nagu eespool mainiti on vähe alust. Aga need arveloleku ja kindlustamise jurad mis on ja plaanitakse peaks küll katsuma tagasi tõmmata, samuti oma auto lammutamine. Siin on häid ideid kuidas kodulammutusi (illegaalseid ärisid) oma tarbeks tegijatest eristada. Olen ka ise ühte mudelit palju-palju omanud ja juppe ringi tõstnud, ei kujuta ette lammarite nuumamist.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#72

(15-07-2013, 17:50 PM)Marko Kirjutas:  Aga need arveloleku ja kindlustamise jurad...

Kas kellelgi, kes on teinud oma seisvale vanasõidukile maksevaba kindlustuslepingu, on sellega jama tulnud? St nõutud kas pikendamist, maksmist, ajutist registrist kustutamist vms?

Mina kunagi tegin (mitmeid aastaid tagasi, siis kui hakati seda nõudma) ja senini pole kindlustusseltsi poolt minuga sel teemal ühendust võetud. Eeldan seetõttu, et need lepingud kehtivad maksevabana edasi (ja ootavad aega, mil sõidukid restaureerituna on võimelised liikuma ja saab lubada ka maksulisi perioode lepingutel).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#73

Minu keissi võib lugeda kindlustusmaffia teemast, läbi profiili otsing abiks. Ei hakka dubleerima.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#74

Kuna tegu ei ole üldse naljajutuga, siis selleks, et oleks lootust, et selline avaldus üldse enne avalikkuse ette jõuaks kui mind pokri pistetakse, paluks neil, kes te tahate selle dokumendi valmimisel kaasa aidata, saata mulle oma meiliaadress: maitusgoo@gmail.com
Siin ei ole tõesti õige koht sellise asja vormistamiseks.
Mitu pead on ikka mitu pead...Smile

(15-07-2013, 17:25 PM)Elektrimeez Kirjutas:  Kogu seda jura tuleb vaadata laiemalt. Kas keegi siinsest rahvast oskab nimetada mõnda viimase aja seadust mis ka midagi lubaks? Ei, ikka üks keelustamine, piiramine ja salastamine mille kõrval kahvatuvad juba ammu kadunud N-liidu "saavutused". Nii lihtsalt luuaksegi totalitaarühiskonda - iga pisiasipeab olema seadusega paika pandud, võimalikult rohkem asju peab olema keelatud, iga tühisema toimingu jaoks olgu eriluba (loomulikult tasuline), mida ametnik siis armulikult annab, unustamate enda huvisid (kilekoti teema). Kõik kes oma peaga mõtlevad või ise midagi teevad tambitakse mutta, sest vaja on vaid tarbijaid ja maksumaksjaid - nüri massi keda hea valitseda. Meie häda seisab veel selles, et 70% tööealisest elanikkonnast moodustavad ametnikud. See rõõmus parasiitidekari tahab ju saada palka, tulemustasusid, ametiautot ja veel tea mis hüvesid. Nende jaoks ongi iga Pühast Jewroliidust saadetud direktiiv lausa kingitus, et enda olemasolu õigustada. Hiljem ei maksa imestada kui siit foorumist kaob vanatehnika turu teema (teadagi kust jupid saadud) ja AMF nokitseb (litsentsi ju pole, vaja kogu iseehitamine kriminaliseerida) Ametnikke see ei koti, sest ainuke töö mida nemad oskavad on ülemusele p...epugemine.
Vot selline kõnts on siin võimule roninud.
Üks küsimus oleks mul konkreetselt sm. V6sale. Kus siis on see riik mida kiruda ei tohi? Kui leiad siis naita meilegi, vaatame koos seda imeasja.

Sinu jutus on kõik nii täpselt kirjas, et lisada või kärpida ei ole midagi Smile. Lisan ainult siia ühe lingi mis juba korra olnud juhuks kui kellelegi kahesilma vahele on jäänud- võtab Elektrimeez-i read ilusti kokku Big Grin.
http://www.hingepeegel.ee/noppeid/einar-...ud-niidid/
Vasta
#75

Tegelikult on meil Eestis olemas hulk vanatehnikaklubisid ja õigusliku vabaühendusena (MTÜ) ka Vanatehnikaklubide Liit, kes peaks koondama palju nimetatud liite ning seeläbi väga palju selle valdkonna huvilisi. Kui me leiame, et mingeid õigusakte tuleks seoses vanatehnikaga muuta (st vanasõidukite osas teha õigusaktide üldnormidest erand) oleks mõistlik seda teha sealtkaudu.

Ma usun, et mõistlikult argumenteerides ei saa kellelgi ei saa olla selle vastu midagi, et isik, kes on soetanud kaks "paberitega" 1930.-40. aastate sõidukit, saab õiguse ühe registrist kustutada ilma utiilikohustuseta, et kahest sõidukist üks kokku panna. Tegu on siiski ju muuseumiväärtuslike sõidukitega, milledel on oma koht meie tehnikaajaloos (mis on omakorda osake kultuuriajaloost) ning mitte varuosi enam ammu-ammu ei toodeta.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#76

(15-07-2013, 18:59 PM)valdo Kirjutas:  Ma usun, et mõistlikult argumenteerides ei saa kellelgi ei saa olla selle vastu midagi, et isik, kes on soetanud kaks "paberitega" 1930.-40. aastate sõidukit, saab õiguse ühe registrist kustutada ilma utiilikohustuseta, et kahest sõidukist üks kokku panna. Tegu on siiski ju muuseumiväärtuslike sõidukitega, milledel on oma koht meie tehnikaajaloos (mis on omakorda osake kultuuriajaloost) ning mitte varuosi enam ammu-ammu ei toodeta.

Jah, võib-olla on see võimalik aga kui arutaks seda asja mitte ainult vanatehnika seisukohast vaid tehnika seisukohast üldse, siis tuleb nii välja, et noorim vanatehnika auto 73 a pärast saab olema aastast 1930-40, sest vahepealsed autod, mis hetkel veel vanatehnika kategooriasse ei kuulu, on metallipressi alla läinud. Tehnika on tehnika ma ei teeks vahet neil inimestel kes tegelevad vanatehnikaga ja neil kes natuke kaasaegsemaga. Inimestel peab olema 21 -sel sajandil õigus tegelda hobidega mis huvi pakuvad ja siin ei saa teha nii nagu Hiina Kultuurirevolutsiooni ajal tehti.
Vasta
#77

(15-07-2013, 18:02 PM)valdo Kirjutas:  Kas kellelgi, kes on teinud oma seisvale vanasõidukile maksevaba kindlustuslepingu, on sellega jama tulnud? St nõutud kas pikendamist, maksmist, ajutist registrist kustutamist vms?

Käisin aasta alul ühele oma masinale maksevaba lepingut tegemas Tartu Kaubamaja all asuvas If-i boksis ja ühtlasi avaldasin muret ka kahe teise auto maksevabade kindlustuslepingute kehtivuse pärast (peaks olema ju tähtajaliselt kaks aastat aga sõlmitud ammu-ammu selle jabura seaduse jõustumise ajal). Tädi vaatas järgi, et kõik korras ja olemas ning lisas, et nemad küll pole kedagi selle "kahe aasta" piiri ületamise tõttu vaibale kutsunud ega muud teinud. Ärgu ma muretsegu. Nii räägiti aga isiklikult mürki selle seisu säilimise peale ei võtaks.
Vasta
#78

Kas keegi oskab välja tuua konkreetse seadusepunkti, mis keelab oma sõidukilt osade eemaldamise taaskasutuseks.
Mina jäätmeseadusest ega sellega seonduvatest õigusaktidest paaritunnise otsimisega ei leidnud.Õhtune aeg muidugi ka juba...
Vasta
#79

Ega JUUT ei tohi rahast ilma jääda.....Big GrinBig GrinBig Grin

loll on loll olla.
Vasta
#80

Äriidee- tuleb hakata tootma odavaid paberist ja plastikust asendusdetaile romulaautodele Big Grin

Kohalike taskust on vaja raha välja pumbata selleks : http://www.maaleht.ee/news/uudised/eesti...&s=1&no=20
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne