Ise ei tohi enam autot lammutada.

Lugesime,lugesime. Tundub,et minu autoloks polegi enam minu oma.... Big Grin  See nali nüüd küll läbi ei lähe! Kas see mitte põhiseaduse vastane asi pole. Vanainimeste hirmutamine käib ikka täie hooga. Et nad ka ei väsi.
Vasta

Ole rahulik. See ju külalehe artikkel ja eks selle kirjutaja sillutab enesele teed et kilulinna teiste omasuguste juurde  kutsutaks. Koogelda seda autorit natuke ja saad aru kellena töötab ja kuidas on tema igapäevane töö seotud mullide puhumisega ja pildil olemisega. Ääremaa värk

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Einoh, nii pole kah päris passlik tuututada ! "Kahjuks on autoomanike seas levinud väärarusaam ,et autoromu on isiklik vara, millega omanik võib peale hakata ükskõik mida. "
Vasta

Vaadake, kui kaua juba see romuteema lehtedes üleval on.   Miks?  Sellepärast et muust pole kirjutada ja pere tahab süüa. Selleks et rahvas tagajalgadele tõsta, tuleb artiklisse mingi uus ja magusam rosin sisse panna ja "avalik huvi ei rauge" nagu mõnedes kohtulahendites võime lugeda  
 Külaleht kirjutas ja DELFI korjas artikli endale ja tagajalgadel lugejate klikid toovad raha sisse ilma vaeva nägemata.  Nii lihtne see ongi.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Juskui meenub, et vene ajal olid autod mootorrattad sõjaväe arvel. Mopi korral võeti lähimad autod väkke. Kas ka era- ehk isiklikud autod või ainult asutuste omad, ei mäleta enam nii täpselt. Nüüd siis ka riigil tekkinud huvi eraomand ärastada.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

http://maaelu.postimees.ee/3655097/autol...luse-vastu
Vasta

Päris silma võttis märjaks....see kirjatükk Big Grin
Kahtlustan,et jahun seda mõtet mitte esimest korda......
Taaskasutus on tore asi. Meil aga ei ole see veel toimima hakanudki. Asi peaks olema lihtne aga lihtinimese jaoks on asi aetud liiga keeruliseks. Peaks olema nii,et kui autot enam pole vaja siis pakutaksegi lammutusse kogu täiega(kui endal vaja pole ja pole ka isu asjaga tegeleda). Seal võetakse auto juppideks ja riiulisse. Ja kui kellegil vaja siis saab omale vajaliku jupi. Ja mitte sama hinnaga nagu poes uus jupp vaid ikka odava hinnaga. Kui poolepidused jupid on saadaval ja soodsalt siis hakkab see süsteem toimima. Mitte ennem. Ja praegused autolammutused pole kõikide autode vastuvõtmiseks valmiski.... Big Grin Ja muidugi segavad asja igasugused kontrollid....kes ei lase toimetada jne. Meil nagu kombeks,et kes millegagi tegelema hakkab saab vett ja vilet igast august... Big Grin  Keegi nagu nimme tahaks,et ettevõtjaid vähe oleks ja viimasedki mõtlemisvõimelised inimesed lahkuksid....

Väikseks vahepalaks niipalju,et inimesed annetaksid taaskasutusse palju oma üleliigseid asju aga teades,et need lähevad müüki...... siis lihtsam on tõesti prügimäele visata täie lauluga.... seal ka selle oma kola eest makstes ja teades,et ka seal tehakse sinu asjast raha.... Big Grin Ma saan aru,et asi tahab ju määrimist ja keegi tasuta ei tee.....aga kui mina midagi tasuta annan,no miks ei võiks siis see tasuta asi ka edasi liikuda----tasuta. Big Grin 
Taaskasutatav asi peaks olema odav,et meelitada tahtjat.... ja hoida poest eemal klienti. Olen ka sõpradelt kuulnud,et lammutustes on küsitud mõnest jupist sama hinna mis poes uus asi maksis....
Kõige selle taaskasutusega säästaks kõvasti loodust jne. Aga noh,see oleks ideaalis läbi roosade prillide vaatamine. Ma ei usu praegu,et see minu ilus mõte kunagi teoks saaks....kahtlen kõvasti. Selleks peaks kõigil üks kõva mälukas peast läbi käima... Big Grin
Vasta

Jah, Talupoeg, peaks juhtuma sama, mis juhtus seriaalis Naabriplika , osatäitjaga Tola.(kukkus korstna otsast alla!)
Vasta

(17-04-2016, 12:17 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  .....aga kui mina midagi tasuta annan,no miks ei võiks siis see tasuta asi ka edasi liikuda----tasuta. Big Grin
Et siis keegi peaks kõikide koli tasuta sorteerima hakkama?
Vasta

(17-04-2016, 15:15 PM)Madlobster Kirjutas:  
(17-04-2016, 12:17 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  .....aga kui mina midagi tasuta annan,no miks ei võiks siis see tasuta asi ka edasi liikuda----tasuta. Big Grin
Et siis keegi peaks kõikide koli tasuta sorteerima hakkama?
Kui tahad sellega tegeleda,anna minna. Wink  Kui keegi tahab koli tasuta,ju on siis nõus ennast natuke liigutama ka. Big Grin
Kui keegi reklaamib välja,et ta võtab tasuta asju vastu.... samas aga neid müües....
Vasta

(17-04-2016, 15:25 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(17-04-2016, 15:15 PM)Madlobster Kirjutas:  
(17-04-2016, 12:17 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  .....aga kui mina midagi tasuta annan,no miks ei võiks siis see tasuta asi ka edasi liikuda----tasuta. Big Grin
Et siis keegi peaks kõikide koli tasuta sorteerima hakkama?
Kui tahad sellega tegeleda,anna minna. Wink  Kui keegi tahab koli tasuta,ju on siis nõus ennast natuke liigutama ka. Big Grin
Kui keegi reklaamib välja,et ta võtab tasuta asju vastu.... samas aga neid müües....

Mina siin küll konflikti ei näe. Müüa võib ja peabki, ega siis tasuta seda ei jaksa keegi teha. Mõte on pigem selles, et hind peab olema selline, et mõistlikult tegevuskulud katab ja ostma kutsub. Sina ilmselt tasuta ei annaks, aga enamus siiski annaks, sest varsti hakkad peale maksma hoopis...
Vasta

No ma ise olen siiani nii teinud,et kui sõber on mulle toonud tasuta asju siis olen need ka tasuta soovijaile edasi andnud,jaganud... ehk asjal on kõige õigem koht seal,kus seda vajatakse! (on ka erandeid Toungue ) Ma ei saa sellest aru, miks ühe sõbra poolt kingitud,antud,annetatud.....asja eest pean teisel sõbral naha üle kõrvade tõmbama.... Big Grin 
Kui aga olen midagi ostnud siis tõmban täie rauaga. Elagu Mulgid!!! Big Grin
Vasta

Lugesin ka eile seda artiklit ja tegu on toreda ilukirjandusliku teosega,mis kohati jätab "punapropaganda" maitse suhu. 


Vasta

TT, sõprade värk on teine asi. Antud kontekst on natuke teine - täiskohaga tegevus. Millegist peab elama ka. Isegi http://sobraltsobrale.ee/ ei anna tasuta... Smile 
Vasta


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

No.Hommikul varakult sellist videot vaadata.
Miks sa ei kirjutanud,et hoiatus- nõrganärvilistel mitte vaadata!
Vasta

Täitsa keskkonnasõbralik käitumine oli. Big Grin
Vasta

Tänapäevaselt

https://youtu.be/ykVzeP96ojo

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Sirvisin ka neid sääduseid ning võttis näe muigele küll, omakeskis püüdsin ette kujutada et ei tea palju aastaid säänse inimsuse ja riigikorravastase teo eest määratakse?
[Pilt: 1]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Mötetu lugeda neid seadusi ja üle möelda
Kaks autot viinud viimase möne kuu jooksul otse rauda, vöetakse arvelt maha ja köik on rahul, komplektsusest oli mölemal juhul asi kaugel

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne